Hotel Pinelopi - Apartamenty

Opis hotelu

W

szeroka, piaszczysta plaża spokojna okolica pokoje wyposażone są w aneksy kuchenne każdy pokój posiada balkon Wi-Fi

P

Obiekt położony jest w spokojnej okolicy na Riwierze Olimpijskiej w miejscowości Olimpic Beach. Jest to doskonałe miejsce dla osób, które marzą o wypoczynku zacisznym miejscu. Piaszczysta plaża oddalona jest o 450 m, a w pobliżu obiektu znajduje się boisko sportowe.

Z

Zakwaterowanie w pokojach typu studio. Pokoje wyposażone są w aneksy kuchenne, balkon, łazienkę, TV oraz klimatyzację (dodatkowo płatną) 5€ dzień. W obiekcie dostępny jest Internet Wi-Fi.

D

pokój 2 osobowy pokój 3 osobowy

D

we własnym zakresie śniadania (opcja) obiadokolacje (opcja) śniadania i obiadokolacje (opcja)

K

www.oskar.com.pl/zalaczniki/karta_duzej_rodziny

P

Dzień 1 Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię, Macedonię/Bułgarię. Dzień 2 Przyjazd na Riwierę Olimpijską w godzinach porannych. Zakwaterowanie w godz. 12-00-14-00. Dzień 3-10 Pobyt na miejscu. Możliwość korzystania z dodatkowych wycieczek fakultatywnych. Dzień 11 Wykwaterowanie do godziny 9-00. Czas wolny. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Macedonię/Bułgarię, Serbię, Węgry, Słowację, Czechy. Dzień 12 Przyjazd do Polski. Orientacyjne godziny powrotu do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy autokarów.

T

W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Oskar zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyski zobowiązany jest do zapłaty następującej kwoty - 15 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej lotniczej (czarterowej) za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską; 10 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej autokarowej za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską; Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zapewnienie środków na pokrycie kosztów powrotu do kraju oraz zwrot wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utracą płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność. Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Składka nie jest przychodem biura.

P

gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym napoje w autokarze w cenie (jednorazowo - 2x kawa, 2x herbata, 2x zimny napój 0,2l) torba materiałowa z logo cena - 50 zł/os.

P

gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym napoje w autokarze w cenie (jednorazowo - 2x kawa, 2x herbata, 2x zimny napój 0,2l) nadbagaż 5 kg w cenie suchy prowiant na drogę powrotną torba materiałowa z logo cena - 100 zł/os. (brak możliwości zakupu pakietu przy ofertach na dojazd własny)

W

www.oskar.com.pl/zalaczniki/warunki_promocji

C

przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, cafe - bar, DVD, WC) zawaterowanie - 9 noclegów w Studio PENELOPI opiekę pilota w czasie podróży opieka rezydenta na miejscu wyżywienie wg wybranej opcji oferta obejmuje sprzątanie początkowe i końcowe; w czasie pobytu sprzątanie we własnym zakresie ubezpieczenie KL 15000 euro, NNW 15000 zł, bagaż (utrata 1000 zł)

D

opłata serwisowo - kwaterunkowa 15 euro/os; dzieci do 12 lat płacą 50% - płatne u pilota w autokarze

D

ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych KL 20000 euro, NNW 10000 zł, bagaż (utrata 500 zł) - 160 zł/os ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - 6,7% wartości rezerwacji pakiet prestige lub pakiet komfort

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY