Hotel Aleksander - Leptokaria

Opis hotelu

Kategoria

Region

Opis

Piękna pogoda, lazurowe morze i bajeczne plaże to tylko nieliczne atuty Grecji. LEPTOKARIA - to jedna z najbardziej urokliwych miejscowości wzdłuż lazurowych wód Morza Egejskiego położona u podnóża góry Olimp na Riwierze Olimpijskiej, w odległości ok. 90 km od Salonik. Polecamy restauracje z kuchnią grecką i nie tylko, tradycyjne greckie tawerny, kawiarnie, bary.

Atrakcje

Leptokaria - to jedna z najbardziej urokliwych miejscowości wzdłuż lazurowych wód Morza Egejskiego położona u podnóża góry Olimp na Riwierze Olimpijskiej. Posiada rozbudowaną sieć handlową, sklepy z pamiątkami, tawerny, dyskotekę. To tutaj będziesz mieć okazję zobaczyć z bliska największą świątynię Bogów. Przeżyj najlepsze wakacje u podnóża Akropolu z fenomenalnym klasztorem Meteorów w tle. Piękna pogoda, lazurowe morze i bajeczne plaże to tylko nieliczne atuty Grecji. Do waszej dyspozycji basen przy hotelu oraz, położona 300m od obiektu, prywatna plaża. Korzystaj z plażowania i uroków Leptokarii. Tyle atrakcji, a to dopiero program podstawowy! Ponadto możesz skorzystać z programu fakultatywnego, który zapewni Ci niezapomniane wspomnienia w niepowtarzalnych miejscach, krajobrazach i obiektach. Poznaj Grecję pełną słońca i atrakcji!

Zakwaterowanie

Hotel "GALAXY"*** położony zaledwie 50 metrów od morza. Hotel posiada 70 pokoi ( dwu-, trzyosobowe ,cztero osobowe,piecio osobowe), basen, bar, restaurację, windę ,bezplatny wi- fi. Hotel położony jest 95 km od Salonik, drugiego co do wielkości miasta w Grecji, które nazywane jest "Oblubienicą Thermaikos", zaledwie 7 km od malowniczego Litohoro i mitycznym Olimpem, który był rezydencją z 12 bogów starożytnej Grecji.

świadczenia

Zakwaterowanie: 8 noclegów. Wyżywienie: 2 posiłki dziennie w formie bufetu w restauracji hotelowej. Pierwszy posiłek obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Transport: autokar z klimatyzacją, toaletą, barkiem i video. Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. Opieka medyczna.

Informacje praktyczne

Zalecane kieszonkowe minimum 100 EUR plus kwota na wybrane wycieczki fakultatywne. Należy zabrać ze sobą kremy do opalania z filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne i nakrycie na głowę. Zaleca się unikania wychodzenia na plażę w tradycyjnych godzinach sjesty (13-15) celem uniknięcia poparzeń słonecznych.

Trasa przejazdu

Polska - Czechy - Słowacja - Węgry - Serbia -Macedonia - Grecja. Czas przejazdu Katowice - Leptokaria - ok. 31godz. Planowany posiłek na terenie Serbii, cena ok. 6 EUR. Od uczestników obozu wymagany jest ważny paszport lub dowód osobisty

Uwagi

Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży ani programu fakultatywnego, opłat za wstęp do dyskoteki (bilet wstępu ok.3-4 Euro). Zakwaterowanie od godz. 1430, wykwaterowanie do godz. 0900. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja 15 EUR, zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostaną wyrządzone szkody. Zasady korzystania z urządzeń hotelowych (w tym klimatyzacji) ustala obsługa hotelu. Klimatyzacja czynna w godzinach 18.00 - 08.00.

Program fakultatywny

Od Partenonu do Meteorów. Przemierz kraj przesiąknięty spuścizną antyku. Poznaj Grecję od najlepszej strony! Ateny - dzięki tej wycieczce będziecie mieli okazję poznać stolicę, a zarazem największe miasto w Grecji, które słynie z bogactwa zabytków okresu starożytnego. Cena ok. 42 EUR/ os. Skiathos - rejs na jedną z najpiękniejszych wysp łączący zarówno zabawę oraz okazję poznania Grecji z innej strony. Cena ok. 40 EUR/os. Meteory - jednodniowa wycieczka do świętych skał. Geologiczny fenomen, ogromne skały na szczycie których znajdują się klasztory. Cena ok. 30 EUR/os. Masyw Olimpu - Olimp jest najbardziej tajemniczą górą w Grecji, wyrastającą nad samym brzegiem Zatoki Termajskiej, według mitologii greckiej zamieszkiwał tu Zeus. W programie spacer kanionem rzeki Enipeas, zwiedzanie "kamiennego" miasteczka Litochoro, wizyta w muzeum Dion. Cena ok. 25 EUR/os. Waterland - liczne baseny, sztuczne fale, mnóstwo zjeżdżalni to wszystko znajdziesz w bajecznym Aquaparku - Waterland. Położony blisko Salonik kompleks atrakcji wodnych to istny raj dla wielbicieli takiej formy wypoczynku. Cena ok. 25 EUR/os

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY