Hotel Afroditi Studia

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

**

O

 
Położenie:
Studia usytuowane są w centrum Kokkino Nero, przy głównej ulicy. Tuż obok znajdziemy piekarnię, sklep spożywczy, tawernę oraz stragany z owocami i warzywami. Wioska Kokkino Nero od lat gości polskich turystów, więc na każdym kroku widoczne są polskie akcenty, w tawernie, sklepie czy na straganie można porozmawiać po polsku, spotkać polskie napisy czy zamówić polskie dania. Wieczorem wszyscy idą na tańce do klubu King Size, gdzie serwuje się także polskie piwo czy żubrówkę. Kokkino Nero jest synonimem greckiego, wakacyjnego luzu. Okolice wioski są pełne zieleni, w pobliżu znajdują się źródła wody leczniczej (szczawy żelazistej, podobnej jak w Dusznikach Zdroju). Nad morzem znajdziemy kilka sympatycznych knajpek z tanią i dobrą kuchnią /obiad za 7-10 EUR/. Transfer z lotniska do hotelu trwa ok. 3 godz.
Plaża:
Obiekt usytuowany ok. 100 m od kamienisto-żwirowej plaży. W okolicy Kokkino Nero, znajdują się także inne, bardzo ładne, piaszczyste i dobrze zagospodarowane plaże Koutsoupia i Plati Amos (leżaki i parasole bezpłatnie po zamówieniu czegoś w barze plażowym).
Pokoje:
Studia składają się z pokoju dziennego pełniącego jednocześnie funkcję sypialni dla 2 osób, aneksu kuchennego z podstawowym wyposażeniem (lodówka, kuchenka, naczynia i sztućce), łazienki z wc, TV oraz balkonu/tarasu - z meblami ogrodowymi. Cześć pokoi posiada klimatyzację (dodatkowo płatna, ok. 10 EUR/dzień). Ręczniki i środki czystości we własnym zakresie.
Brak łóżeczek dla dzieci.
Wyżywienie:
We własnym zakresie. Istnieje możliwość dopłaty do All inclusive light (serwowany w hotelu Aqua Rosa, 200 m od Afroditi): śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Obiad w postaci jednego dania typu souvlaki czy moussaka z dodatkami, zupą dnia, sałatką i owocem na deser. Nielimitowane napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole serwowane w godzinach 10:00-22:00 (piwo, wino, ouzo, tsipouro, czyli lokalny, mocny alkohol). Dzieci do lat 12 otrzymują all inclusive gratis (jeśli pozostali członkowie rodziny wykupili all incl.). Dopłata do All Inclusive light zawiera bar w Polskiej Strefie.
Możliwa dopłata do baru w Polskiej Strefie: napoje bezalkoholowe, piwo, wino białe i czerwone.
Program sportowy i animacyjny:
POLSKA STREFA. Nie możesz tego przegapić! Gry, konkursy, sport, imprezy tematyczne, grill oraz nowe wakacyjne znajomości. Wszystko po polsku i z uśmiechem! Zapraszamy do zabawy 7 x w tygodniu od 18.00 do 23.00 w terminach od 26.04 do 04.10.
Kategoria lokalna:
Trzy klucze.
Naszym zdaniem:
Oferta ekonomiczna. Studia położone są w samym centum miejscowości i blisko morza. Polecamy dopłatę do all inclusive w hotelu Aqua Rosa. Klientom, którzy chcieliby pozwiedzać proponujemy wycieczki do najciekawszych miejsc w Grecji: Aten, Meteorów czy na Wyspy Skiathos i Skopelos.
Opinie klientów:
Klienci oceniają ten hotel na 2.3/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/grecja-kokkino-nero-wczasy/studia-afroditi

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY