Hotel Cavo Tagoo

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

5
Grecja/Mykonos

I

Cavo Tagoo w Mykonos-City na 3 piętrach, posiada 83 pokoi i w 5 budynkach. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Mykonos Town (600 m). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, 2 windy, recepcję, lobby, salon i sklepy. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po francusku i angielsku. Hotel posiada czynny w sezonie basen. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, dyskoteka, kino, informacja turystyczna, centrum miasta, bary/restauracje i supermarket. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko JMK (5 km). Gościom poruszającym się na wózku inwalidzkim hotel oferuje następujące udogodnienia: łazienka przystosowana do korzystania przez osoby na wózkach inwalidzkich. Hotel posiada parking i garaż dla samochodów. Cavo Tagoo zaprasza nowożeńców, gdzie mogą cieszyć się romantyczną lokalizacją i widokami i romantyczną atmosferą.

U

Hotel oferuje pokojówki, usługi prasowania, serwis pokojowy, concierge, pralnię, usługę budzenia, opiekę medyczną, usługi opiekunki i sejfy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

S

Cavo Tagoo posiada saunę, spa i łaźnię turecką. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness.

D

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, American Express i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

B

Warszawa, Kraków
Cena zawiera bagaż podręczny 8 kg
Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;
23 kg: 240 PLN
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może ulec zmianie.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY