Hotel Studia Electra Mare

Grecja, Kreta, Malia

Więcej o hotelu

od 1 739 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 230 427

Kraj

GRECJA

Położenie

 spokojne, ok. 800 m. od centrum miejscowości Ammoudara. Do Heraklionu ok. 5 km. Lotnisko w Heraklionie oddalone o ok. 35 km.

Plaża

 długa, szeroka, piaszczysta z łagodnym wejściem do wody, oddalona o ok. 200 m od hotelu. Leżaki, parasole słoneczne w cenie. 

Wyposażenie

 kameralny obiekt z 13 pokojami całodobową recpcją. Obok hotelu Electra Mare znajduje się hotel High Beach, kat. 4*, z którego Goście mogą w całości korzystać. Na zewnątrz 3 baseny ze słodką wodą i jacuzzi. Leżaki i parasole słoneczne w cenie. 

Dostęp do internetu

Wi-Fi gratis. 

Zakwaterowanie

 w hotelu Electra Mare: pokoje dwuosobowe standard (DBL): ok. 20-22 m2; klimatyzacja, sterowana indywidualnie, TV-sat., telefon, lodówka, sejf (za opłatą 20 EUR/tydz.), zestaw do parzenia kawy/herbaty, balkon lub taras, wanna lub prysznic, WC, suszarka. Pokoje dwuosobowe z widokiem na morze (DBL SV). W pokojach nie ma możliwości zakwaterowania infantów.

Sport

 na terenie hotelu High Beach: siłownia, rzutki, tenis stołowy. Za opłatą: bilard, strefa Spa, sporty wodne na plaży. 

Rozrywka

 na terenie hotelu High Beach: dzienne i wieczorne animacje. 

Dzieci

na terenie hotelu High Beach: miniklub dla dzieci 6-14 lat, animacje, gry i zabawy (również na plaży), plac zabaw, brodzik, wysokie krzesełka w restauracji.

All inclusive

 w hotelu High Beach: trzy posiłki: śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Po południu przekąski w godz. 10:30-17:45 (kanapki, sałatki, owoce, lody) w wybranych barach. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w godz. 10-22:45. Do kolacji wymagany odpowiedni strój. All Inclusive kończy się o godz. 11:00 w dniu wyjazdu. 

Kategoria lokalna

 2 klucze.

Ważne informacje

 Do wszystkich wycieczek lotniczych cena zawiera transfery: z lotniska do hotelu w dniu przylotu oraz z hotelu na lotnisko w dniu wylotu. Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).
TELEFONICZNA OPIEKA W JĘZYKU POLSKIM

Do zapłaty na miejscu podatek turystyczny. Od dnia 01.01.2018, zgodnie z decyzją rządu greckiego, będzie pobierany podatek turystyczny. Zapłata za podatek odbywa się podczas zakwaterowania. Wysokość podatku turystycznego zależy od kategorii lokalnej hotelu/kwatery. Dla obiektów

 1- i 2-gwiazdkowych - ok. 0,50 EURO za pokój/noc; 3-gwiazdkowych - ok. 1,50 EURO za pokój/noc; 4-gwiazdkowych - ok. 3 EURO za pokój/noc; 5-gwiazdkowych - ok. 4 EURO za pokój/noc; APT kat. 1-2 = 0,25€/apt/noc; APT kat. 3    = 0,50€/apt/noc; APT kat. 4    = 1,00€/apt/noc.

Mocne strony

- Kameralny obiekt tuż nad morzem
- Infrastruktura hotelu High Beach 4*
- All inclusive
- Wi-Fi gratis

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 14 °C temperatura w nocy 7 °C

 • Temperatura wody 17 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 10 °C temperatura w nocy 4 °C

 • Pt 16 °C temperatura w nocy 5 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień