Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wjazd możliwy na podstawie ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
 • Nie ma szczególnych wymagań dotyczących szczepień​​​​​​.
 • UWAGA: Zgodnie z prawem greckim od dnia 1 stycznia 2024 obowiązuje nowa taryfa podatku od noclegów, naliczanego za pokój za każdą dobę pobytu. Jego wysokość jest uzależniona od kategorii obiektu: 1* i 2* - ok. 1,50 EUR za pokój/noc, 3* - ok. 3 EUR za pokój/noc, 4* - ok. 7 EUR za pokój/noc, 5* - ok. 10 EUR za pokój/noc.
[data: 20.03.2024]
Przed wykupieniem wycieczki polecamy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie rządowej.
https://www.gov.pl/web/grecja/informacje-dla-podrozujacych

Hotel Panorama Village (Agia Pelagia)

Ocena: 3/5

Grecja, Kreta, Agia Pelagia

od 2 774 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 8 819

Opis hotelu

Ośrodek hotelowy Village Panorama jest oddalony o ok. 2 km od Agia Pelagia (Heraklion około 15 km). Najbliższa piaszczysta plaża, znajduje się ok. 600 m od hotelu (bezpłatny transfer na plażę). Na plaży parasole słoneczne i leżaki do opalania dostępne są za opłatą. Do turystycznego centrum jest ok. 2 km. Trzeba pokonać około 2 km, aby dotrzeć do supermarketu bądź pozostałych sklepów. Najbliższe bary i restauracje położone są również w odległości w odległości ok. 2 km. Najbliższa dyskoteka oddalona jest o około 15 km. Z hotelu można wygodnie dotrzeć do następujących atrakcji: Knossos Palace (ok. 18 km), Aquarium (ok. 31 km), Rethymno (ok. 55 km) oraz Matala (ok. 80 km). Wypożyczalnia samochodów, postój taksówek (bezpośrednio przy hotelu) i przystanek autobusowy (bezpośrednio przy hotelu) zapewniają mobilność podczas urlopu. W nagłych sytuacjach opieki medycznej udzieli oddalony o ok. 15 km szpital. Lotnisko (HER) położone jest ok. 24 km od hotelu. Kolejne lotnisko (CHQ) jest oddalone o ok. 127 km.
Wyposażenie : Ten 2-piętrowy hotel, z pokojami odnowionymi w 2023 roku, oddaje do dyspozycji gości 250 pokoi mieszczących się w budynku głównym i 5 budynkach gospodarczych. Hotel posiada recepcję (check-in od godz. 15:00, check-out do godz. 11:00), lobby z barem, 2 windy, klimatyzację, sejf (bezpłatny), minimarket, parking (bezpłatny) oraz kantor wymiany walut. W hotelu znajduje się klimatyzowana restauracja. Goście hotelowi mogą bezpłatnie korzystać z wi-fi. Na zewnątrz hotelu dzieci mogą korzystać z placu zabaw. Usługa prania oraz opieka medyczna są dostępne odpłatnie.
Basen: Na terenie zewnętrznym hotelu znajdują się 3 baseny ze słodką wodą z basenikiem dla dzieci (możliwość użytkowania od kwietnia do października). W strefie basenowej są dostępne parasole słoneczne i leżaki do opalania (bezpłatnie). Znajdujący się przy basenie bar umożliwia gościom relaks nad wodą przy drinku (bar zaprasza od godziny 10:00 - 18:00).
WYŻYWIENIE  (w zależności od wykupionej oferty)
RO - oferta bez wyżywienia
BB - śniadania w formie bufetu lub serwowane
HB (Half Board - 2 posiłki) - śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu lub serwowane. Napoje do obiadokolacji płatne.
FB (Full Board - 3 posiłki) - śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu lub serwowane. Napoje do obiadu i kolacji płatne.
All Inclusive: śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu; wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane w wyznaczonych barach w określonych przez hotel godzinach; w większości hoteli w ciągu dnia dostępne są przekąskiSport/czas wolny: Aktywności sportowe i rekreacyjne: tenis stołowy (za ewentualną opłatą), siłownia, rzutki (za ewentualną opłatą) i bilard (za ewentualną opłatą). Pole golfowe oddalone jest od hotelu o około 35 km.
Informacje dodatkowe: Niektóre obiekty oraz aktywności mogą podlegać dodatkowym opłatom. Część usług zależy od pory roku i lokalnych warunków klimatycznych. Personel hotelu mówi po angielsku, niemiecku, francusku i po włosku. Dostępne opcje płatnicze: Eurocard/MasterCard, Visa oraz Diners Club.

W CENIE MIEJSCA OBOK SIEBIE I ODPRAWA NA WYLOT I POWRÓT w przypadku przelotów liniami RYANAIR

DOKONANIE REZERWACJI

Każda rezerwacja wstępna, po potwierdzeniu przez Agenta/Klienta, uzyskuje status "Do potwierdzenia", co oznacza, że Organizator sprawdza dostępność miejsc w hotelu/samolocie (rodzaj pokoju lub inne składniki zarezerwowane przez Klienta)  i dopiero po sprawdzeniu dostępności nadaje rezerwacji odpowiedni status (Potwierdzona/Anulowana).

PRZEPISY WIZOWE, PASZPORTOWE, SANITARNE

Należy każdorazowo przed wylotem zapoznać się z komunikatami MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi i sanitarnymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych. W przypadku rezerwacji wakacji w Polsce: https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe.
Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób.
W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania  zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej zgodnie z wymogami. Zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym.

RODZAJ OFERTY - WAŻNE INFORMACJE

1. Oferty z przelotem liniami rejsowymi/tanimi liniami lotniczymi (np.: LOT, WIZZAIR, RYANAI, Easy Jet, Corendon) to oferty DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA co oznacza, że ceny wszystkich przelotów są stale aktualizowane - cena wycieczki od momentu zrobienia rezerwacji do momentu potwierdzenia jej przez Organizatora może ulec zmianie. 
2. Uczestnik imprezy zobowiązany jest do potwierdzenia, u Organizatora lub Agenta, aktualnych godzin lotu 48 h przed wylotem (dotyczy zarówno wylotów jak i powrotów z wakacji). Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika. Klientów obowiązują prawa i obowiązki danej linii lotniczej.
3. Warunki przewozów wybranych przewoźników:
Wizzair - Cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 40x30x20 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: - bagażu podręcznego - Wizz Priority (1 sztuka bagażu podręcznego umieszczana pod fotelem, 1 podręczna walizka na kółkach na pokładzie, stanowisko odprawy priorytetowej i pierwszeństwo wejścia na pokład); - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach 55x40x20 cm; - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 20 kg i wymiarach 149,9x119,4x171,5 cm; - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 32 kg.
Ryanair - cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach, które nie przekraczają 40x20x25 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: dodatkowego bagażu o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach nieprzekraczających 55x40x23 cm (w taryfie standard będzie on przewożony jako bagaż rejestrowany - należy nadać go w punkcie odprawy przed kontrolą bezpieczeństwa; w taryfie z wykupioną usługą Pierwszeństwa wejścia na pokład bagaż dodatkowy będzie przewożony jako podręczny - dostępność usługi jest ograniczona na każdym locie) lub bagażu rejestrowanego o wadze 20 kg.
PL LOT - cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23) oraz małą torebkę (40x35x12). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 23 kg.
CORENDON - cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 20 kg.Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlega dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika. Serwis pokładowy - zgodnie z warunkami przewoźnika. Ceny dodatkowych bagaży na każdej linii są aktualizowane w systemie rezerwacyjnym i zależą od wagi, kierunku, terminu lotu. Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa. Dodatkowy bagaż można dokupić minimum na 2 dni pracujące przed datą wylotu.
4. Klienci zobowiązani są podać właściwe dane Uczestników (imię, nazwisko, data urodzenia, płeć - zgodne z danymi w paszporcie/dowodzie). Po założeniu rezerwacji i potwierdzeniu jej nie ma możliwości bezpłatnej zmiany istotnych danych niezbędnych do zakupienia i wystawienia biletu.

CENA ZAWIERA/NIE ZAWIERA- WAŻNE INFORMACJE

Cena zawiera (z wyłączeniem oferty na sam przelot)
- ubezpieczenie (KL, NW, bagaż),
- bilet lotniczy,
- zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się zazwyczaj w dniu przyjazdu od godz. 14:00-15:00, kończy o godz.12:00),
- wyżywienie według wybranej opcji,
- bagaż podręczny w przypadku przelotów liniami rejsowymi i czarterowymi,
- bagaż główny tylko w przypadku przelotów liniami czarterowymi
- transfer lotnisko-hotel-lotnisko
UWAGA! PODSTAWA CENY NIE ZAWIERA:
- bagażu głównego w przypadku przelotów liniami rejsowymi
- podatku turystycznego (taksa turystyczna- płatna na miejscu za osobę/za noc uzależniona od kategorii obiektu: apartamenty i  hotele 1* i 2* - ok. 0,75 EUR; 3* - ok. 1,5 EUR , 4* - ok. 3,5 EUR, 5* - ok. 5 EUR.OFERTA NA SAM PRZELOT - nie zawiera ubezpieczenia, transferów, opieki rezydenta.
Klienci przylatujący na Rodos i Zakyntos są pod telefoniczną opieką polskojęzycznego przedstawiciela organizatora. Oferta pobytu na Krecie nie zawiera opieki przedstawiciela/rezydenta - Klienci mają możliwość kontaktu w języku polskim lub angielskim pod alarmowym numerem telefonu (podany w dokumentach podróży). Oferta nie obejmuje standardowych spotkań informacyjnych z rezydentem.
UWAGA! Dodatkowy bagaż można dokupić minimum na 2 dni przed datą wylotu - licząc dni pracujące.

Ważne informacje

Część usług, sportów i gier dodatkowo płatna. Szczegółowe informacje na temat płatnych i bezpłatnych usług w ramach pakietu (All Inclusive, FB, HB, BB, bez wyżywienia) Goście otrzymują w hotelu. Hotel zastrzega sobie prawdo do modyfikacji wykupionej oferty (godziny podawania posiłków, sposób podawania posiłków, rodzaje napojów itp.). Pakiet różni się w zależności od sezonu (wysoki/niski). All Inclusive (określone napoje i posiłki) w wyznaczonych barach i godzinach. Terminy oraz godziny działania klimatyzacji określa dyrekcja hotelu. Organizator podaje przykładowe propozycje animacji, zabaw, zajęć sportowych, szczegółowe informacje Klienci otrzymują na miejscu. W sezonie zimowym i w  niskim sezonie (do połowy czerwca, od połowy września) hotele ograniczają działalność aqua parków, animacji, zajęć sportowych. Oferty zawierają zdjęcia przykładowych pokoi. Pokoje rodzinne o niepodwyższonym standardzie mogą mieć dostawkę dla dzieci w postaci rozkładanej sofy, rozkładanych foteli, jednego łóżka, dwóch mniejszych łóżek, łóżka piętrowego. W przypadku późnych przylotów hotele mogą przygotować "lunch pakiety", w przypadku późnego wyjazdu z hotelu oferta zakwaterowania włącznie ze świadczeniami (ALL, HB, FB) kończy się wraz z wymeldowaniem.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 600 m
 • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 1.2 km
 • Odległość od lotniska Lotnisko 18 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Surfing Surfing tak
 • Hotel przy ulicy Hotel przy ulicy tak
 • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
 • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
 • Zwierzęta dozwolone Zwierzęta dozwolone tak
 • Transport hotelowy Transport hotelowy tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
 • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak
 • Siatkówka Siatkówka tak

Opinie o hotelu

Bardzo Dobry (Na podstawie 31 opinii)

Ocena 4,1 / 5

Zakwaterowanie 4,2 / 5

Wyżywienie 4,4 / 5

Okolica 3,7 / 5

Cena 4,1 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

356. najwyższa ocena z 3365 hoteli w Kreta

Jaroslav C.

Ocena 3,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 30.6. - 7.7.2024 Oceniono: Lipiec 2024

Panorama Village (Agia Pelagia) Ocena: 3/5 Grecja, Kreta

Ogólne wrażenie przeważa satysfakcja, szczególnie lokalizacja hotelu, który znalazł się w takim miejscu, z którego roztaczały się wspaniałe widoki na okolicę.

Ogólne wrażenie przeważa satysfakcja, szczególnie lokalizacja hotelu, który znalazł się w takim miejscu, z którego roztaczały się wspaniałe widoki na okolicę.

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój był wyposażony standardowo, tylko łóżko, było bardzo dziwnie, a sen nie był zbyt duży.

Wyżywienie
Jedzenie było doskonałe i każdego dnia starali się, aby było wyjątkowe, szczególnie wieczorem.

Obsługa w hotelu
Na poziomie standardowym wszystko jest w porządku, ale też nic nadzwyczajnego.

Plaża
1000 metrów od hotelu. Prawdopodobnie jest to problem dla osób starszych, gdy muszą zejść, a następnie dwa razy dziennie. Ale plaża jest świetna, spokojna, mało osób, zestaw 2 leżaki + parasol 7 euro. Można płacić kartą.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Martin S.

Ocena 3,5 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 12.6. - 19.6.2024 Oceniono: Lipiec 2024

Panorama Village (Agia Pelagia) Ocena: 3/5 Grecja, Kreta

W porządku, aż do plaży, która była dalej i droga powrotna pod górę.

W porządku, aż do plaży, która była dalej i droga powrotna pod górę.

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
Zadowolenie

Wyżywienie
Super

Obsługa w hotelu
Nie używaliśmy ich

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Jaroslav C.

Ocena 3,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 30.6. - 7.7.2024 Oceniono: Lipiec 2024

Panorama Village (Agia Pelagia) Ocena: 3/5 Grecja, Kreta

Ogólne wrażenie przeważa satysfakcja, szczególnie lokalizacja hotelu, który znalazł się w takim miejscu, z którego roztaczały się wspaniałe widoki na okolicę.

Ogólne wrażenie przeważa satysfakcja, szczególnie lokalizacja hotelu, który znalazł się w takim miejscu, z którego roztaczały się wspaniałe widoki na okolicę.

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój był wyposażony standardowo, tylko łóżko, było bardzo dziwnie, a sen nie był zbyt duży.

Wyżywienie
Jedzenie było doskonałe i każdego dnia starali się, aby było wyjątkowe, szczególnie wieczorem.

Obsługa w hotelu
Na poziomie standardowym wszystko jest w porządku, ale też nic nadzwyczajnego.

Plaża
1000 metrów od hotelu. Prawdopodobnie jest to problem dla osób starszych, gdy muszą zejść, a następnie dwa razy dziennie. Ale plaża jest świetna, spokojna, mało osób, zestaw 2 leżaki + parasol 7 euro. Można płacić kartą.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Martin S.

Ocena 3,5 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 12.6. - 19.6.2024 Oceniono: Lipiec 2024

Panorama Village (Agia Pelagia) Ocena: 3/5 Grecja, Kreta

W porządku, aż do plaży, która była dalej i droga powrotna pod górę.

W porządku, aż do plaży, która była dalej i droga powrotna pod górę.

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
Zadowolenie

Wyżywienie
Super

Obsługa w hotelu
Nie używaliśmy ich

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jana P.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 23.6. - 30.6.2024 Oceniono: Lipiec 2024

Panorama Village (Agia Pelagia) Ocena: 3/5 Grecja, Kreta

Maksymalna satysfakcja.

Maksymalna satysfakcja.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Na terenie kompleksu jest dużo schodów, jest bardzo podzielony, nie przeszkadzało nam to, ale nie jest odpowiedni dla osób z upośledzeniami umysłowymi lub fizycznymi,

Wyżywienie
Urozmaicone, dużo warzyw, owoców, nigdy niczego nie brakowało.

Obsługa w hotelu
Czysto, sprzątanie co dwa dni.

Plaża
Czysta woda, dostępne leżaki.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

David A.

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 1.10. - 8.10.2023 Oceniono: Październik 2023

Panorama Village (Agia Pelagia) Ocena: 3/5 Grecja, Kreta

ogólnie przyzwoite

ogólnie przyzwoite

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
łóżko piętrowe w ogóle nie zapewnia pełnego snu, klimatyzacja nie działa, w recepcji kilkukrotnie nalegano, aby wskazana była częstsza wymiana ręczników

Wyżywienie
jedzenie było doskonałe, może tylko słodycze były mdłe i nieciekawe

Obsługa w hotelu
odprawa online zaraz po przyjeździe jest denerwująca, recepcja ułatwia to na koszt klienta

Plaża
plaża jest dużo w dół, ale wystarczająco przyjemna. Do okolicznych plaż można było łatwo dojechać samochodem.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Natalia M.

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 24.9. - 1.10.2023 Oceniono: Październik 2023

Panorama Village (Agia Pelagia) Ocena: 3/5 Grecja, Kreta

Wakacje bardzo udane!

Jakość hotelu adekwatna do ceny!

Polecam!

Wakacje bardzo udane!

Jakość hotelu adekwatna do ceny!

Polecam!

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (4)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 25 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować