Hotel Muses Studios

Grecja, Kreta, Kavros

Więcej o hotelu

od 587 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 188 150

Kraj

GRECJA

Położenie

na obrzeżach Georgioupolis (ok. 3 km), w pobliżu jedynego na Krecie słodkowodnego jeziora Kavros. W sąsiedztwie hotelu liczne restauracje, klimatyczne tawerny i bary. Port lotniczy w Chanii oddalony o ok. 51 km. 

Plaża

piaszczysta plaża Kavros oddalona o ok. 800 m. Leżaki i parasole słoneczne za opłatą. 

Wyposażenie

kameralny obiekt oddaje do dyspozycji Gości: recepcję (czynną w godz. 8-23:00), ogród z niewielkim basenem, bar przy basenie (czynny 10-18:00, za opłatą), taras słoneczny z bezpłatnymi leżakami i parasolami oraz plac zabaw dla dzieci. Ręczniki kąpielowe za kaucją. 

Dostęp do internetu

Wi-Fi na terenie hotelu i w pokojach gratis. 

Zakwaterowanie

studia dwuosobowe od strony ogrodu (DBL STUDIO GV): ok. 25 m2, studia trzyosobowe od strony ogrodu (TRPL STUDIO GV): ok. 28 m2; wyposażone w: klimatyzację, TV-Sat., telefon, sejf, minilodówkę, wnękę kuchenną, czajnik elektryczny, balkon lub taras. Prysznic, WC, suszarka. Studia dwuosobowe z widokiem na morze (DBL STUDIO SV). Studia trzyosobowe z widokiem na morze 9TRPL STUDIO SV). Apartament dwupokojowy z widokiem na morze (APT 2 BEDROOMS SV): ok. 32 m2; pomieszczenie dzienno-sypialne oraz oddzielna sypialnia, wnęka kuchenna, poza tym wyposażone jak studia dwu/trzyosobowe. 

Wyżywienie

bez wyżywienia lub ze śniadaniem. Śniadanie kontynentalne. 

Kategoria lokalna

4 klucze

Ważne informacje

 Do wszystkich wycieczek lotniczych cena zawiera transfery: z lotniska do hotelu w dniu przylotu oraz z hotelu na lotnisko w dniu wylotu. Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).
TELEFONICZNA OPIEKA W JĘZYKU POLSKIM

Do zapłaty na miejscu podatek turystyczny. Od dnia 01.01.2018, zgodnie z decyzją rządu greckiego, będzie pobierany podatek turystyczny. Zapłata za podatek odbywa się podczas zakwaterowania. Wysokość podatku turystycznego zależy od kategorii lokalnej hotelu/kwatery. Dla obiektów

 1- i 2-gwiazdkowych - ok. 0,50 EURO za pokój/noc; 3-gwiazdkowych - ok. 1,50 EURO za pokój/noc; 4-gwiazdkowych - ok. 3 EURO za pokój/noc; 5-gwiazdkowych - ok. 4 EURO za pokój/noc; APT kat. 1-2 = 0,25€/apt/noc; APT kat. 3    = 0,50€/apt/noc; APT kat. 4    = 1,00€/apt/noc.

Mocne strony

- Kameralny obiekt
- W pobliżu jedyne jezioro na Krecie

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 21 °C temperatura w nocy 12 °C

 • Temperatura wody 17 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 22 °C temperatura w nocy 14 °C

 • Sob 25 °C temperatura w nocy 14 °C

 • Ndz 18 °C temperatura w nocy 14 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień