Hotel Zorbas

Opis hotelu

* Udogodnienia:
  • Bez paszportu
  • Kurorty nadmorskie
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Animacje dla dorosłych
  • Sport
  • Sporty wodne
  • Dostęp do internetu
  • Klimatyzacja
  • Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

P

Hotel znajduje się w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Hersonissos, zaledwie 250 m od centrum miasta. Jednocześnie leży blisko centrum z licznymi tawernami, sklepami, restauracjami, barami.  Najbliższy przystanek autobusowy, z którego można dojechać do innych kurortów wyspy znajduje się ok. 300 m od hotelu. Lotnisko w Heraklionie oddalone jest o ok. 25 km.

P

20 m od hotelu, publiczna, piaszczysto-żwirowa, przejście do plaży przez ulicę. Parasole i leżaki - płatne.

H

Kategoria lokalna 2*
Nieduży i kameralny obiekt, charakteryzujący się rodzinną atmosferą. Jest doskonałym wyborem dla osób młodych, aktywnych i chcących korzystać z uroków życia nocnego Hersonissos.

D

Całodobowa recepcja, restauracja, parking, doktor na życzenie.

I

Bezpłatne Wi-Fi w miejscach ogólnodostępnych.

S

Odpłatnie: sporty wodne na plaży

D

łóżeczko na życzenie, wysokie krzesełka w restauracji

Z

Double - dwuosobowe pokoje z możliwością jednej dostawki dla osoby dorosłej lub dwóch dla dzieci
Single - jednoosobowy pokój
Wyposażenie pokoi: łazienka z prysznicem, suszarka, lodówka, TV Sat, balkon/taras, sejf (dodatkowo płatny - 2 euro/dzień), indywidualnie sterowana klimatyzacja (dodatkowo platna 6 euro/dzień), telefonm wi-fi, zestaw do parzenia kawy i herbaty. Łóżeczko dla dziecka liczone jest jako dostawka.

W

BB - wzbogacone kontynentalne śniadanie (serwowane)
HB - Śniadania i obiadokolacje serwowane. Obiadokolacja 4-daniowa (pierwsze danie, danie główne sałatke, deser) - wybór z menu. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

I

http://www.hersonissos.com/zorbas/indexgr.htm

C

Cena PLN zawiera: bilet lotniczy , transfer lotnisko - hotel - lotnisko /nie dotyczy ofert z dojazdem własnym/; zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC)
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych.
Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

W

dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Grecjii jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.KAŻDY Z NASZYCH KLIENTÓW ZOBLIGOWANY JEST DO POTWIERDZENIA GODZIN NA 24h PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI JAK I POWROTÓW DO POLSKI). Odprawa lotnicza rozpo­czyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40 minut przed. Każdy klient zobligowany jest do zgłoszenia się do od­prawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem.

Lokalizacja

Przewodnik

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY