Hotel smartline Village Resort & Waterpark

Opis hotelu

Opinia Doradcy Travelplanet.pl
Paulina

rodzinna atmosfera wakacji w smartline Village Resort & Waterpark

Hotel położony na wzniesieniu z widokiem na morze. Wyśmienita kuchnia, różnorodne dania, nie ma mowy o monotonnych potrawach. Zapachy rozchodzące się po restauracji powodują, że nawet największy niejadek nie przejdzie obok niej obojętnie. Dużym atutem są wieczorne animacje( również w języku polskim). Najpierw do godziny 20 dla dzieci, a następnie dla dorosłych m.in karaoke. Frajda na zjeżdżalniach dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń. Z pod obiektu kursują busiki na plażę oraz o Hersonissos. Z budynków położonych najwyżej na wzniesieniu roztacza się ładny widok na morze. Jeśli ktoś zostanie w nich zakwaterowany, a będzie miał problem z wejściem pod górkę - żaden problem, uprzejma obsługa podwiezie klienta wraz z bagażem pod same drzwi domku. Polecam gorąco obiekt rodzinom z dziećmi, którzy chcą spędzić super greckie wakacje.

Polecam dla: dla rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia, dla rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia, dla par, dla ceniących spokój i ciszę

Lokalizacja
4.0
Pokój
5.0
Posiłki
5.0
Basen
4.0
Czystość
4.0
Obsługa
5.0

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY