Hotel Palatia Village

Opis hotelu

* Udogodnienia:
 • Bez paszportu
 • Kurorty nadmorskie
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Basen odkryty
 • Blisko lotniska
 • Sport
 • Golf
 • Nurkowanie
 • Dostęp do internetu
 • Klimatyzacja
 • Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

N

Niewielki, atrakcyjny hotel, położony na obrzeżach miejscowości Hersonissos - jednej z najbardziej znanych miejscowości na Krecie. Z hotelu rozciąga się piękna panorama na zatoke i port, przy której leży miejscowość Hersonissos. W odległości ok. 500 m od centrum miasta i portu, w cichej, spokojnej lokalizacji, 1000 m od plaży. Hersonissos to również symbol szampańskiej zabawy w wielu barach i dyskotekach.

P

Hotel położony jest w odległości 1000 m od plaży. Miasteczko turystyczne Hersonissos to miejsce bardzo znane i jedne z ciekawszych miejsc na wyspie. Mnóstwo restauracji, tawern, barów, kawiarni jak i sklepów z pamiątkami tworzy bogaty koloryt miejscowości. Samo miasteczko znajduje się w odległości około 26 km od Heraklionu i pobliskiego lotniska. Transfer po przylocie trwa około 35-40 minut.

W

Hotel zlokalizowany jest w 1-pietrowych, niewielkich budynkach, zlokalizowanych wśród zieleni. Do dyspozycji gości jest recepcja z lobby, restauracja, bar, kącik internetowy, kącik telewizyjny, Wi-Fi płatne w pomieszczeniach ogólnych.

P

Hotel posiada 46 studio i apartamentów, apartamenty z oddzielną sypialnią pokoi rodzinnych z widokiem na ogród. Pokoje wyposażone sa w klimatyzację, telewizję satelitarną, telefon, sejf (za dopłatą), małe lodówki, łazienki z wanną lub prysznicem z suszarkami, balkon.

W

HB - śniadania i obiadokolacje serwowane, częściowo w postaci bufetu (sałatki, dodatki)  (napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne). Hotel posiada własne zaplecze i zapewnia świeże warzywa i owoce własnej produkcji.

S

Basen o powierzchni kilkudziesięciu m, bezpłatny dostęp do leżaków i parasoli przy basenie.

D

Łóżeczka dla niemowląt (na zamówienie przed przyjazdem), wysokie krzesła w restauracji.

U

.

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Lokalizacja

Przewodnik

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY