Hotel Nancy

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

N

Hotel położony jest w centrum Hersonissos przy jednej z najbardziej popularnych ulic tej części miasta jak również blisko plaży. Przyjazny presonel. Hotel polecamy młodym osobom chcącym korzystać z uroków tętniącego nocnym życiem miasta.

P

W centrum miejscowości Hersonissos, ok. 40m od plaży, ok. 25km od lotniska w Heraklionie. W poblizu bary restauracje tawerny.

W

Całodobowa recepcja z lobby, winda, jadalnia, kącik TV, bar przekąskowy, kantor wymiany walut. Dodatkowo płatne kafejka internetowa, pralnia, wypożyczalnia rowerów, lekarz na telefon.

P

Komfortowe pokoje z łazienką i balkonem lub tarasem. W pokojach do dyspozycji gości są kliamtyzacja, mini lodówka, TV, sejf, radio.

W

BB - śnaiadania w formie buffetów.
HB - śniadania i obiadokolacje w formie bufetów. Napoje dodotkowo płatne.

S

.

D

.

U

.

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY