Hotel Infinity Blue Boutique Hotel & Spa

Opis hotelu

Opinia Doradcy Travelplanet.pl
Martyna

Odpoczynek w centrum miasta dla wymagających

To nowoczesny obiekt tylko dla osób dorosłych. Hotel znajduje się w samym centrum niedaleko rozrywkowej części miasta. Piaszczysta plaża znajduje się jeszcze bliżej – niecałe 30 metrów od obiektu. Pokoje są nowoczesne oraz zaprojektowane w skandynawskim stylu z dominującą morską kolorystyką . Niektóre z nich posiadają prywatne jacuzzi. Hotel podąża za biegiem czasu i w wielu miejscach znajdują się elektroniczne udogodnienia! Obok obiektu znajduje się restauracja oraz basen przy którym ulokowany jest bar. Drugi znajduje się tuż przy plaży. To hotel idealny na bazę wypadową dla osób, które poza relaksem planują większą aktywność związaną z Hersonissos i okolicami. Z miasta wyjeżdża sporo autobusów oraz taksówek, a mieszcząca się w hotelu wypożyczalnia rowerów oraz samochodów zdecydowanie to ułatwia!

Polecam dla: dla par, dla miłośników życia nocnego, dla singli

Lokalizacja
5.0
Pokój
5.0
Posiłki
4.0
Basen
3.0
Czystość
5.0
Obsługa
5.0

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

****

R

Kreta/Heraklion, Grecja

P

piaszczysto-żwirowa plaża ok. 30 m od hotelu. Plaża odznaczona "Błękitną Flagą". Leżaki i parasole za opłatą.

I

WiFi w lobby i pokojach gratis.

K

4 gwiazdki.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY