Opis hotelu

N

Ida Village I & II jest popularnym kompleksem wypoczynkowym wybudowanym na wzgórzu. Apartamenty położone wśród pięknej okolicy w otoczeniu drzew i kwiatów sprawiają, że jest to idealne miejsce na wypoczynek dla rodzin i młodzieży.

P

Hotel znajduje się w odległości zaledwie 300 metrów od plaży i 700 metrów od centrum Hersonissos. 

W

W hotelu znajduje się snack bar, baseny, taras słoneczny z leżakami i parasolami, tenis stołowy, kort tenisowy, sala telewizyjna, stół bilardowy, bar przy basenie, plac zabaw, klimatyzacja, darmowe Wi-Fi. W sezonie organizowane są wieczory greckie, karaoke.

P

W każdym apartamencie znajduje się telefon, sejf, radio, telewizja satelitarna z płaskim ekranem, suszarka do włosów, lodówka, mini kuchenka i kuchenka, bezpłatne Wi-Fi, ekspres do kawy, klimatyzację oraz balkon lub taras. W każdymapartamencie znajduje się telefon, sejf, radio, telewizję satelitarną z płaskimekranem, suszarka do włosów, lodówka, mini kuchenka i kuchenka-top, bezpłatneWi-Fi, ekspres do kawy, klimatyzację oraz balkon lub taras.

W

Bez wyżywienia

S

Dwa baseny z brodzikiem dla dzieci, tenis stołowy, bilard.

D

Łożeczko na zapytanie, brodzik dla dzieci, plac zabaw.

U

.

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu