Hotel City

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

N

Skromny, ale sympatyczny i nieduży, 2-piętrowy hotel w centrum  Hersonissos. Biało-niebieskie barwy, do wyboru trzy warianty wyżywienia, wszędzie blisko. Oferta dla oszczędnych i lubiących uroki słynnego kurortu.

P

Przy mniejszej ulicy w centrum Hersonissos, blisko do różnych atrakcji (sklepy, bary, tawerny, kluby itd.), 100 m od piaszczysto-żwirowej plaży (leżaki i parasole płatne), 23 km od lotniska, 15 minut pieszo od akwarium i parku wodnego.

W

Recepcja (czynna od godz. 09.00 do 02.00), bezpłatne łącza internetowe w lobby, jadalnia, bar.

P

Podstawowo urządzone, z łazienką (prysznic, wc, można wypożyczyć suszarkę), telewizorem, odpłatnie sejf i klimatyzacja.

W

BB - śniadania w formie bufetów HB - śniadania i kolacje w formie bufetów FB - śniadania, obiady, kolacje - bufety, woda, napoje chłodzące, herbata, kawa filtrowana, lokalne alkohole serwowane do godz. 22.00.

S

W hotelu nie ma infrastruktury rekreacyjnej, nie jest prowadzona animacja.

D

Łóżeczka niemowlęce.

U

.

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY