Hotel Amuse

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

3.5

R

Grecja/Kreta/Hersonissos

O

Hotel przeszedł gruntowny remont w 2016 roku. W 2018 hotel został wyposażony we własną kuchnię, co zapewnia świeżość, urozmaicenie i wysoką jakość posiłków. Menu przewiduje specjalności tradycyjnej kuchni greckiej oraz akcenty kuchni azjatyckiej i meksykańskiej Lokalizacja przy głównej promenadzie w Hersonissos obok Palm Beach Club - klubu nocnego wraz z kompleksem basenów to doskonały wybór dla miłośników zabawy i życia nocnego. Bliskość piaszczystej plaży oraz bogata oferta barów, tawern i restauracji stwarzają znakomite warunki do wypoczynku.

P

Na północno-wschodnim wybrzeżu, w centrum miejscowości Hersonissos, gdzie znajdują się liczne restauracje, sklepy oraz dyskoteki, ok. 25 km od lotniska w Heraklionie. Przystanek autobusowy znajduje się w niewielkiej odległości od hotelu.

P

Bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta. Leżaki i parasole dodatkowo płatne.

H

Kompleks składa się z 3 piętrowego budynku, na terenie którego znajduje się recepcja, restauracja, bar. Internet Wi-Fi w lobby. Dodatkowo płatne: sejf na recepcji (ok. 3 euro/dzień). Kategoria lokalna 2*.

P

Nowo wyremontowane pokoje w nowoczesnym stylu z łazienką i toaletą oraz balkonem. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizję satelitarną, lodówkę. Rodzaje pokoi: dwuosobowe w aneksie z możliwością 1 dostawki, dwuosobowe z możliwością 1 lub 2 dostawek, dwuosobowe z widokiem na morze z możliwością 2 dostawek.

W

All inclusive: 3 posiłki dziennie w formie bufetu: śniadania (08:00-09:30), obiady (12:30-14:00), kolacje (19:00-21:00). Lody serwowane są w godzinach 13:00-14:00 oraz 19:30-21:00 w restauracji głównej. Kawa i herbata dostępna w barze, dodatkowo w godzinach 16:00-17:00 ciasto. Lokalne alkohole oraz napoje bezalkoholowe dostępne są w barze w godzinach 11:00-22:00. Markowe i importowane napoje alkoholowe są dodatkowo płatne.

S

Bezpłatnie: basen (leżaki i parasole bezpłatne), tarasy słoneczne. Odpłatnie: ręczniki basenowe (5 euro/tydz. + 5 euro depozyt), sporty wodne na plaży.

D

Hotel wyłącznie dla osób dorosłych.

K

Tel.: 00 30 281 023 39 59

*

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*

Osoby podróżujące do Grecji w roku 2018 zobowiązane będą do uiszczenia nowego podatku. Informujemy, że podatek wprowadzony w dniu 27.05.2016 roku, przez Rząd Grecji i obowiązujący od dnia 01.01.2018 roku, uzależniony jest od kategorii obiektu i w tym hotelu będzie wynosił 0,5 euro/pokój/dzień. Podatek będzie płatny na recepcji hotelu/apartamentu podczas zameldowania.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY