Hotel Firefly

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Kategoria

2

Region

Korfu,Moraitika

Położenie

Hotel położony w miejscowości Moratika, w ogrodzie oliwnym, w odległości 30m od plaży, 19 km od lotniska.Przystanek autobusowy komunikacji miejskiej znajduje sie 50m od hotelu. W pobliżu znajduje się supermarket.

Hotel

Rodzinny kameralny, skromny hotel, całkowicie odnowiony idealny na spokojne wakacje. Do dyspozycji na terenie hotelu: recepcja, bezpłatne dostęp do internetu WI FI , restauracja,sala telewizyjna

Pokoje

Pokoje dwuosobowe z możliwością dostawki,wszystkie wyposażone w: kuchnię, łazienkę z wanną lub prysznicem, suszarkę do włosów, klimatyzację ( dodatkowo płatna ok.5 EUR za dzień), sejf, TV,Internet WI FI.

Wyżywienie

Hotel posiada trzy dwie formuły wyżywienia: BB - śniadania serwowane HB - śniadania i obiad serwowane.

Sport i relaks

Możliwość uprawiania sportów wodnych na plaży ( płatne dodatkowo).

Możliwości zakwaterowania

Pokoje dwuosobowe, pokoje dwuosobowe z dostawką dla dziecka, pokoje dwuosobowe z dostawką dla osoby dorosłej.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY