Hotel Pandis Studios & Apartments

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

O

 
Położenie:

Hotel położony w centrum Kavos. W pobliżu restauracje, dyskoteki i sklepy.Do lotniskaw Korfu ok. 45 km. Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości 0,50 EUR/pokój/dzień. Podatek jest obligatoryjny i płatny na miejscu, przed zakwaterowaniem.
Plaża:

Obiektpołożony ok.150 m odszerokiej, piaszczystej plaży. Leżaki i parasole na plażypłatne (ok. 4-6 EUR/dzień/komplet).
Do dyspozycji gości:

Goście zakwaterowani w studiach i apartamentach Pandis mogą korzystać z infrastruktury położonego w odległości 150 m obiektu Daskalos Complex. Tam: basen z z tarasem słonecznym, leżakami i parasolami, bar przy basenie (konsumpcja płatna dodatkowo), ogród.Pokoje:

Hotel posiada funkcjonalnie urządzone pokoje.Wszystkie z łazienką,klimatyzacją (dodatkowo płatna ok. 5 EUR/dzień) oraz w pełni wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, kuchenka, czajnik, przybory kuchenne).
Pokoje typu studio - dlamax 2 osób
Apartament -dlamax 4 osób
Wyżywienie:

We własnym zakresie. Za dopłatą możliwość wykupienia wyżywienia w Daskalos Complex. Polecamy - domowa kuchnia przygotowywana na miejscu przez żonę właściciela! (dopłata na miejscu)
Program sportowy i animacyjny:

Brak animacji oraz sportów na terenie obiektu. Najbliższe rozrywki w centrum Kavos.
Internet:

Wi-Fi gratis.
Kategoria lokalna:

3 klucze
Naszym zdaniem:

Pandis Studios & Apartments to idealne miejsce na wypoczynek dla osób poszukujących zakwaterowania w tętniącym życiem kurorcie. Kavos znane jest z licznych barów i klubów.Studia i aparatmenty nie sa najnowsze alefunkcjonalnie wyposażone.Zdecydowanie na plus jest też możliwości korzystania z basenu w położonym nieopodal i przy plaży kompleksieDaskalos.Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY