Hotel Daskalos Economy Annex

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

O

 
Położenie:

Hotel położony w centrum Kavos około 150 m od kompleksu Daskalos.W pobliżu restauracje, dyskoteki i sklepy .Do lotniskaw Korfu ok. 45 km.Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości 0.50 EUR/pokój/dzień. Podatek jest obligatoryjny i płatny na miejscu, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu.
Plaża:

Obiekt usytuowany ok.150 m odszerokiej,piaszczystej plaży. Leżaki i parasole na plaży - płatne (ok. 4-6 EUR/dzień/zestaw).
Do dyspozycji gości:

Basen, ogród, taras słoneczny iparking znajdujące się w Daskalos Complex . Leżaki i parasole przy basenie - bezpłatnie.
Pokoje:

Hotel posiada funkcjonalnie urządzone pokoje.Wszystkie z łazienką,klimatyzacją (dodatkowo płatna ok. 5 EUR/dzień) oraz w pełni wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, kuchenka, czajnik, przybory kuchenne).
Pokoje typu studio - max.dla 2 osób
Apartament - max.dla 4 osób
Wyżywienie:

We własnym zakresie. Za dopłatą możliwość wykupienia wyżywienia w Daskalos Complex (oddalony od studiów Daskalos economy - annex o około 150 m). Polecamy - domowa kuchnia przygotowywana na miejscu przez żonę właściciela!: śniadania (dopłata do BB), śniadania i obiadokolacje (dopłata do HB)Program sportowy i animacyjny:

Hotel nie zapewnia żadnych animacji.
Internet:

Bezprzewodowy Internet Wi-Fi.
Kategoria lokalna:

2 klucze
Naszym zdaniem:

Studia dzięki swojej lokalizacji stanowią idealne miejsce dla osób ceniących bliskość centrum oraz aktywny wypoczynek na pięknej plaży.
Opinie klientów:

Klienci oceniają ten hotel na 4.6/6. Sprawdź opinie:


Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY