Hotel Lemon Garden

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

R

Chalkidiki - Kassandra

O

* w turystycznej miejscowości* darmowe Wi-Fi* ekonomiczne* pokoje z aneksem kuchennym

O

Ekonomiczne apartamenty w popularnej turystycznej miejscowości Pefkochori. Prostota stylu, przestronne pokoje z aneksem kuchennym, Internet, mały ogród, jacuzzi, ciepła domowa atmosfera.

P

Półwysep Kassandra, wioska Pefkochori, 4 km od miejscowości Chanioti, 90 km od lotniska w Salonikach.

P

20 pokoi (24 m2): Singles, Doubles, Triples.Pokoje posiadają: aneks kuchenny z kuchenką elektryczną, czajnikiem i naczyniami, indywidualną klimatyzację, darmowe Wi-Fi, telewizję satelitarną, lodówkę, łazienkę z prysznicem, suszarkę, balkon/taras, łóżko dwuosobowe.Istnieje możliwość dostawienia łóżka standardowego.Pokoje są sprzątane codziennie, wymiana pościeli 2 razy w tygodniu.

O

250 m

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY