Hotel Alexandros Apartments

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

R

Chalkidiki - Kassandra

O

* ekonomiczny* przy plaży

O

Mały hotel na skraju piaszczystej plaży. Przestronne pokoje, internet. Przy hotelu znajdują się sklepy, bary, tawerny. Wygodny i niedrogi wypoczynek.

P

400 m od centrum miejscowości Nea Skioni, południowo-zachodnia część półwyspu Kassandra, 110 km od Salonik.

W

Room Rate

P

18 pokoi: Economy Room (20 m2), Single Room & Double Room (30 m2), Triple Room (30 m2), Quadruple (40 m2).W pokojach: aneks kuchenny (oprócz Economy Rooms, kuchenka elektryczna z dwoma palnikami, piekarnik, czajnik, naczynia), lodówka, klimatyzator, telewizor, prysznic, suszarka, balkon/taras. Dodatkowe łóżko standardowe/rozkładane. Sprzątanie pokoi i zmiana pościeli 2 razy w tygodniu.Single, Double & Triple Rooms: położone na 1 i 2 piętrze.Economy Room: pokoje bez kuchni. Położone na parterze.Quadruple: położone na parterze. Obok pokoju oddzielna kuchnia (kuchenka z 3 palnikami, piekarnik, czajnik, naczynia), 2 sypialnie, jedna z łóżkiem dwuosobowym, druga z dwoma łóżkami jednoosobowymi.

O

0 m

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY