Hotel Erzo Studios

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

R

Chalkidiki - Kassandra

O

Nowoczesny styl, dogodna lokalizacja, przestronne komfortowe pokoje, ogród z basenem, ciepła domowa atmosfera.

P

Półwysep Kassandra, Kallifea, 80 km od lotniska Macedonia w Salonikach.Sklepy, bary, tawerny, restauracje, pizzeria w odległości 50 m od hotelu.

P

17 pokoi: Doubles (~20-25 m2), Triples (~30 m2), Quadruples (~40 m2). W pokojach: kuchnia (kuchenka elektryczna z 2 palnikami, naczynia), klimatyzacja, TV SAT, bezpłatne Wi-Fi, lodówka, prysznic, suszarka do włosów, anatomiczne materace, balkon/taras.Double: 2 łóżka pojedyncze.Triple: 3 łóżka pojedyncze 2 łóżka pojedyncze i kanapa.Quadruple: 4 łóżka pojedyncze.Codzienne sprzątanie pokoi, zmiana pościeli i ręczników 3 razy w tygodniu.

O

200 m

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY