Hotel Best Western Acropolis Ami Boutique

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

R

Ateny

O

Przytulny hotel-butik. Roof Garden ze wspaniałym widokiem na Partenon i całe Ateny. Niedaleko położon są główne atrakcje stolicy. Stylowe, komfortowe pokoje, spokojna, życzliwa atmosfera, doskonała obsługa, internet, biznes-centrum. Idealne miejsce zarówno na komfortowy wypoczynek, jak i wyjazd służbowy.

P

Centrum Aten, w pobliżu Akropolu, 30 km od lotniska El. Venizelos. 200 m od stacji metra Singru Fiks.

W

Bed and Breakfast, Half Board

P

18 pokoi: Singles (~13-15  m2)  & Double Rooms (~18-20  m2).W pokojach: klimatyzacja/ogrzewanie, TV SAT, lodówka, bezpośredni telefon, Wi-Fi (bezpłatnie), dźwiękoszczelne okna, sejf (bezpłatnie), prysznic, suszarka do włosów, balkon.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu