Hotel Balasca

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

R

Ateny

O

Mały, ekonomiczny hotel w centrum Aten. Z tarasu na dachu roztacza się piękny widok na Akropol, Likabet i mały park. Dogodna lokalizacja hotelu pozwala w łatwy sposób zapoznać się z zabytkami stolicy Grecji. Przyjazny personel tworzy domową atmosferę. Hotel jest polecany do ekonomicznego wypoczynku w centrum Aten.

P

Centrum Aten, w pobliżu Placu Omonia, dworzec kolejowy, 4 km od Akropolu, 27 km od międzynarodowego lotniska El. Venizelos.

W

Bed and Breakfast, Half Board

P

83 pokoje: Singles, Doubles, Triples, Quadruples.W pokojach: klimatyzacja (ciepło/zimno), TV SAT, telefon, bezpłatne Wi-Fi, mini-lodówka, łazienka (prysznic), suszarka do włosów, żelazko (na życzenie), balkon.Double: podwójne łóżko lub 2 łóżka pojedyncze.Triple: 3 łóżka pojedyncze lub łóżko podójne i łóżko pojedyncze. Quadruple: 3 łóżka pojedyncze i łóżo rozkładane. Codzienne sprzątanie pokoi, zmiana pościeli 2 razy w tygodniu

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY