Hotel Residence l'Ecrin des Neiges (Valmeinier)

Francja, Valmeinier / Valloire

Więcej o hotelu

od 1 085 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 81 570

Kategoria

***

Miasto

Valmeinier

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Przytulny obiekt Résidence L´Ecrin des Neiges utrzymany jest w tradycyjnym górskim stylu z wieloma elementami drewna i kamienia i położona jest w odległości ok. 200 m od terenu narciarskiego, skąd rozpościera się przepiękny widok na otaczającą panoramę górską. Centrum miejscowości ze sklepami i restauracjami znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu.Do wyposażenia obiektu należy recepcja, bilard (za opłatą), dodatkowo dla każdego apartamentu schowek na narty. Bezpłatne miejsca parkingowe do dyspozycji gości w pobliżu obiektu.Wyposażenie i wyżywienieKomfortowe apartamenty posiadają pokój dzienno-sypialny z TV (za opłatą), w większości Wi-Fi (za opłatą), osobną sypialnię i/lub niszę, jak i łazienkę i osobne WC oraz całkowicie wyposażoną niszę kuchenną z lodówką, kuchenką z płytą ceramiczną, kuchenką mikrofalową, ekspresem do kawy, zmywarka do naczyń, czajnikiem elektrycznym i tosterem, jak i balkon lub taras..Bez wyżywienia. Na życzenie można zamówić na miejscu dostawę pieczywa (za opłatą).

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Schowek na narty (1x /apart.)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Dostawa pieczywaRęczniki: 8,- € /osob.Zestaw do sprzątania: 6,- €Wi-Fi (wg opisu, maks. 2 urządzenia): 8,- € /dzień lub 22,- € /tydz.BilardAkcesoria dla dzieci (łóżeczko, krzesełko i wanna): 30,- € /tydz. (konieczność wcześniejszego zgłoszenia)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,40 € za osob./nocKaucja: 300,- € apart.Opłata za eco-recycling: ok. 0,20 € /os. /dzień

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (60,- € tydz., bez karmy, tylko z ważnym świadectwem szczepień, konieczność wcześniejszego zgłoszenia)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Na terenie obiektu psy należy prowadzić na smyczy.

Apartament 6-osob. (33 - 41 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TV (za opłatą)sypialnia z łóżkiem podwójnymkabina sypialna z łóżkiem piętrowymoddzielne WCbalkon lub taras

Apartament 7-osob. (38 - 40 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z pojedynczą rozkładana kanapą i TVpokój sypialny z łóżkiem podwójnympokój sypialny z dwoma łózkami pojedynczymipokój sypialny z łóżkiem piętrowymLUBpokój dzienno-sypialny z pojedynczą rozkładana kanapą i TVpokój sypialny z podwójnym łóżkiemantresola z łóżkiem piętrowym i dwoma pojedynczymi łóżkamioddzielne WCbalkon lub tarasczęściowo mieszkania dwupoziomowe

Dojazd

Kolej: St. Michel de Maurienne/Valloire (ok. 15 km)Przelot: Chambéry (ok. 110 km), Turyn (ok. 145 km), Genewa (ok. 185 km), Grenoble (ok. 190 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.
Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).
Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Galibier-Thabor

Maks. wysokość: 2750 mMin. wysokość: 1430 mWys. miejscowość: 1800 mWyciągi łącznie: 31Orczyki: 12Krzesełka: 17Gondole: 2Trasy łącznie: 160 kmTrasy zielone/niebieskie: 75 kmTrasy czerwone: 70 kmTrasy czarne: 15 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od stoku narciarskiego 200 m
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura -3 °C temperatura w nocy -10 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro -3 °C temperatura w nocy -9 °C

 • Ndz 0 °C temperatura w nocy -8 °C

 • Pon -4 °C temperatura w nocy -11 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień