Hotel Residence La Foret (Flaine)

Francja, Flaine, Flaine

Więcej o hotelu

od 1 203 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 49 037

Kategoria

***

Miasto

Flaine

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Przytulnie urządzony obiekt Résidence La For?t położony jest w dzielnicy o tej samej nazwie, na wysokości ok. 1700 m i zaledwie ok. 100 metrów od wyciągów. La For?t należy przy tym do najwyżej położonych i najbardziej zalesionych części miasta. Bezpłatny autobus łączy ze sobą pobliskie tereny narciarskie. Również centrum ze sklepami, barami i restauracjami jest w pobliżu (ok. 100 m).Obiekt posiada hol z recepcją, kącik dla dzieci, izbę z bilardem (za opłatą), przechowalnię bagażu i schowki na narty. W pobliżu obiektu znajduje się kilka bezpłatnych oraz kolejne płatne miejsca parkingowe.WyposażenieW większości odnowione apartamenty posiadają pokój dzienno-sypialny z TV, osobną sypialnię, łazienkę lub prysznic z osobnym WC i suszarką (do wypożyczenia w recepcji, dostępność ograniczona), jak i Wi-Fi (ograniczony przesył danych), sejf (za opłatą) i częściowo balkon (w zależności od wybranego apartamentu).W pełni wyposażona nisza kuchenna z kuchenką, lodówką, kuchenką mikrofalową, zmywarką do naczyń, czajnikiem elektrycznym i ekspresem do kawy. W recepcji można ponadto wypożyczyć urządzenie do raclette (dostępność ograniczona).

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Zestaw do sprzątaniaPrzechowalnia bagażuMiejsca parkingowe (wg opisu)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Wi-Fi (większy przesył danych): 15,- €/1 - 3 dni lub 25,- €/4 - 7 dniSejf (w apartamencie): 15,- € /tydz.BilardAkcesoria dla niemowląt (dostępność ograniczona): 40,- €/tydz.Miejsca parkingowe (wg opisu)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 3,- € za osob./nocKaucja: 200-500,- €/apart.Keycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (70,- € /tydz., bez karmy, za okazaniem zaświadczenia o aktualnych szczepieniach, nie można przywieźć psów ras obronnych)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Flaine jest miejscowością całkowicie wyłączoną z ruchu drogowego. Do załadunku i rozładunku samochodu można jednak dojechać do miejsca zakwaterowania, potem trzeba jednak zaparkować samochód w garażu (częściowo za opłatą). Bliższe informacje otrzymają Państwo na miejscu

Apartament 5-osob. (ok. 38 m?), SC

pokój dzienno-sypialniany z podwójną kanapą rozsuwaną i TVsypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz łóżkiem rozsuwanym (zalecane dla dzieci)

Apartament 5-osob. (ok. 38 m?, balkon), SC

pokój dzienno-sypialniany z podwójną kanapą rozsuwaną i TVsypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz łóżkiem rozsuwanym (zalecane dla dzieci)balkon od południa

Apartament 7-osob. (49 - 60 m?), SC

pokój dzienno-sypialniany z dwoma pojedynczymi kanapami, rozsuwanym łóżkiem (zalecane dla dzieci) oraz TVsypialnia z łóżkiem podwójnymsypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkamidodatkowa łazienka

Apartament 7-osob. (49 - 60 m?, balkon), SC

pokój dzienno-sypialniany z dwoma pojedynczymi kanapami, wysuwanym łóżkiem (zalecane dla dzieci) i TVsypialnia z łóżkiem 2-osobowymsypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkamidodatkowa łazienkabalkon od strony południowej

Dojazd

Kolej: Cluses (ok. 30 km)Przelot: Genewa (ok. 90 km), Berno (ok. 250 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).


Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).


Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Grand Massif

Maks. wysokość: 2480 mMin. wysokość: 697 mWys. miejscowość: 1600 mWyciągi łącznie: 67Orczyki: 34Krzesełka: 25Gondole: 8Trasy łącznie: 265 kmTrasy zielone/niebieskie: 135 kmTrasy czerwone: 95 kmTrasy czarne: 35 km

Region narciarski Grand Massif

Maks. wysokość: 2480 mMin. wysokość: 697 mWyciągi łącznie: 67Orczyki: 34Krzesełka: 25Gondole: 8Trasy łącznie: 265 kmTrasy zielone/niebieskie: 135 kmTrasy czerwone: 95 kmTrasy czarne: 35 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od stoku narciarskiego 100 m
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 13 °C temperatura w nocy 8 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 24 °C temperatura w nocy 6 °C

 • Ndz 27 °C temperatura w nocy 13 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień