Hotel La Cascade de Vaujany

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Stacja narciarska i malownicza wioska alpejska w regionie L'Alpe d'Huez, na wysokości 1250 m n.p.m., świetnie łącząca tradycję z nowoczesnością. W miejscowości szkółka narciarska, specjalne zajęcia na stokach dla dzieci. Amatorzy mocnych wrażeń powinni spróbować swych sił na niezwykle trudnej trasie Le Tunnel.ZAKWATEROWANIE

Rezydencja La Cascade de Vaujany składa się z trzech rezydencji w kształcie domków w stylu sabaudzkim (3 i 5 piętrowych z windą).
Usytuowana jest w pobliżu sklepów i restauracji, 50 m od wyciągów narciarskich. Apartamenty mają dużo przestrzeni, najmniejsze są 2 pokojowe a największe 5 pokojowe dla 10 osób z dwoma łazienkami. Wszystkie są wyposażone w aneks kuchenny ze zmywarką i wyciągiem kuchennym, łazienkę, wc, balkon, w apartamentach 10 osobowych są 2 łazienki.
W rezydencji znajduje się narciarnia i duża sala do dyspozycji gości rezydencji.
Apartament dla 4 osób - pokój dzienny z rozkładaną kanapą dla 2 osób, sypialnia z podwójnym łóżkiem rozkładanym lub dwoma pojedynczymi.
Apartament dla 6 osób - pokój dzienny z rozkładanym łóżkiem dla 2 osób, sypialnia z podwójnym łóżkiem rozkładanym lub dwoma pojedynczymi, cabina z łóżkiem piętrowym lub dwoma pojedynczymi.
Apartament dla 8 osób - pokój dzienny z rozkładanym łóżkiem dla 2 osób, 2 sypialnie z podwójnym łóżkiem rozkładanym lub łóżkami piętrowymi, cabina z łóżkiem piętrowym.
Apartament dla 10 osób - pokój dzienny z rozkładanym łóżkiem dla 2 osób, 3 sypialnie z podwójnym łóżkiem rozkładanym lub łóżkami piętrowymi, cabina z łóżkiem piętrowym.

CENA OBEJMUJE

CENA OBEJMUJE zakwaterowanie, ubezpieczenie KL/NNW.

CENA NIE OBEJMUJE

CENA NIE OBEJMUJE kaucji za apartament - 230e, końcowego sprzątania (istnieje możliwość posprzątania we własnym zakresie), pościeli i ręczników, opłaty klimatycznej ok. 1 euro/os./dzień.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY