Opis hotelu

J

Szusowanie w fantastycznym słonecznym obszarze narciarskim Valmeinier - Valloire oraz przepiękne widoki na Park Narodowy Écrins zadowolą każdego miłośnika sportów zimowych.

P

Rezydencja położona na wysokości 1766 m n.p.m. w górnej części ośrodka narciarskiego i szczyci się wspaniałym widokiem na pasmo górskie Ecrins. Rezydencja znajduje się zaledwie 100 m od najbliższych stoków narciarskich oraz 100 m od centrum miejscowości, co pozwala na szybki i łatwy dostęp do sklepów, barów oraz restauracji.

H

Rezydencja Rezydencja urządzona w tradycyjnym regionalnym stylu, składa się z 3 budynków (z windami), w których rozlokowanych jest 145 apartamentów. Standard lokalny 3.

P

W każdym apartamencie znajduje się: łazienka, kompletnie wyposażony aneks kuchenny (kuchenka mikrofalowa, lodówka z zamrażalką, zmywarka, płyta indukcyjna, ekspres do kawy), TV sat, balkon. Studio (ok. 20m) - dla 2-4 os., składa się z pokoju dziennego z rozkładaną dwuosobową sofą oraz na piętrze z otwartej sypialni z łóżkiem podwójnym.

D

Szafki na sprzęt narciarski, WiFi przy recepcji (odpłatnie, budynek A), stół do ping-ponga, bilard (odpłatnie, budynek C), kryty parking (odpłatnie, konieczna rezerwacja miejsc) oraz bezpłatny parking (zlokalizowany w odległości 5 min spacerem od obiektu). W obiekcie można wypożyczyć suszarkę do włosów.

P

Po całodziennym szusowaniu narciarze mają do wyboru liczne sklepy z lokalnymi pamiątkami oraz przysmakami kuchni regionalnej. W okolicy znajdują się 3 mini-markety oraz piekarnia. Liczne restauracje, tawerny, pizzerie i bary zapraszają smakoszy kuchni francuskiej. Na aktywnych czeka cała masa sportowych atrakcji, między innymi: tor saneczkowy, wycieczki na rakietach śnieżnych, loty paralotnią, jazda wieczorna z pochodniami, piesze wycieczki tematyczne. Pomiędzy Valmeinier 1500 i 1800 kursuje bezpłatny bus co pozwala na łatwe przemieszczanie się i korzystanie z atrakcji.

K

Wyżywienie we własnym zakresie.

P

Ze względu na położenie rezydencji pod wyciągami mają Państwo do dyspozycji cały obszar narciarski Valmeinier Valoire  (bez odpinania nart 150 km tras) - karnet wliczony w cenę. kamera on line :) - wejdź

R

Ramowy program imprez samolotowych:  Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 3,5h do 5h), zakwaterowanie. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.Ramowy program imprez autokarowych: Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy,  Austrię i Włochy. Dzień 2: przyjazd do Francji, zakwaterowanie. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.Sprawdź rozklad jazdy dla pobytów 7-noclegowych Ramowy program imprez z dojazdem własnym: Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: wykwaterowanie do godz. 10:00.Uwaga: przy przejeździe przez Włochy - opłata za Tunel Frejus - sprawdź taryfy

C

7 noclegów * opiekę rezydenta * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza ( więcej szczegółow ) * 6-dniowy karnet narciarski Galibier Thabor (6 x Valmeinier-Valoire) * podatek VAT * transport do hotelu wg wybranej oferty * pościel.

D

Ubezpieczenie rozszerzone KL 30.000 Eur * komplet ręczników (7,50 Eur/os.) * korzystanie z TV (40 Eur/tydzień) * korzystanie z WiFi w apartamentach (8 Eur/dzień, 20 Eur/tydzień) * sprzątanie końcowe (samodzielnie lub na zamówienie za studio, apt. 2-3 pokojowy od 60 Eur/apt., apt. 4 pokojowy od 75 Eur/apt. - niezależnie od dopłaty sprzątanie kuchni obligatoryjne po stronie klientów)., obiekt akceptuje zwierzęta 50 Eur/pobyt/zwierzę.

D

Opłata klimatyczna (płatna na miejscu 1,83 Eur/os./dzień) * kaucja zwrotna (płatne na miejscu kartą kredytową 300 Eur/apt.) Uwaga - apartament w dniu wyjazdu powinien być wysprzątany przez gości, w przeciwnym razie kwota za sprzątanie zostanie odliczona od depozytu.

C

Wyżywienia * transferów do wyciągów * opłaty klimatycznej * ręczników * korzystania z Wi-Fi przy recepcji * korzystania z TV * korzystania z parkingu krytego * kaucji zwrotnej  * sprzątania końcowego (samodzielnie lub od 60 Eur/apt. - niezależnie od dopłaty sprzątanie kuchni obligatoryjnie po stronie klientów). Uwaga! Aby uniknąć opłaty za sprzątanie należy: zdjąć pościel i umieścić ją na stole w salonie, posprzątać kuchnię, umyć naczynia, opróżnić zmywarkę, umieścić talerze/naczynia z powrotem na półkach, opróżnić kosze na śmieci, odkurzyć dywany/podłogę, umyć podłogi - pozostawić apartament w stanie w jakim go zastaliśmy. Dokładna instrukcja dostępna na miejscu w recepcji. Wszelkie usterki zgłaszać proszę w dniu przyjazdu w recepcji.

U

Obecność polskiego rezydenta na miejscu uzależniona od liczby osób, w niektórych terminach obowiązki rezydenta przejmuje przedstawiciel kontrahenta francuskiego (więcej informacji w ważnych uwagach). W soboty recepcja czynna w godzinach: 8:00-12:00 i 17:00-20:00. Klienci odbierają karnety narciarskie na miejscu w kasach - na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy. Miejsca odbioru skipassów - dla klientów zakwaterowanych w Valmeinier - wejdż i sprawdź.Instrukcja dla Ubezpieczonych: W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytajKarta Ubezpieczeniowa:  Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową. * Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

N

KARNET W CENIE 100 m od tras narciarskich Dobra cena

K

6x Galibier Thabor (Valmeinier-Valoire) w cenie przez cały sezon. Klienci odbierają karnety narciarskie na miejscu w kasach - na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy. Miejsca odbioru skipassów - dla klientów zakwaterowanych w Valmeinier - wejdż i sprawdź.Instrukcja dla Ubezpieczonych: W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytajKarta Ubezpieczeniowa:  Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową. * Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu