Hotel Residence Odalys les Balcons du Soleil (Saint-François-Longchamp)

Francja, Alpy Francuskie

Więcej o hotelu

od 835 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 112 265

Kategoria

***

Miasto

St. François-Longchamp

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Urządzona w tradycyjnym stylu i zbudowana z drewna rezydencja Résidence Les Balcons du Soleil znajduje się nieco powyżej miejscowości St. François-Longchamp i oferuje bezpośredni dostęp do pierwszych tras narciarskich. Centrum miejscowości ze sklepami i wyciągami jest oddalone o ok. 800 m, a do najbliższych wyciągów jest tylko kilka minut drogi.Do wyposażenia obiektu należy recepcja, Wi-Fi (za opłatą), schowki na narty, jak i bezpłatne miejsca parkingowe (dostępność ograniczona). Wyposażenie i wyżywieniePrzytulne apartamenty posiadają pokój dzienno-sypialny z TV, Wi-Fi (oba za opłatą), osobną sypialnię, łazienkę z prysznicem lub wanną i w większości osobne WC, w pełni wyposażoną niszę kuchenną z kuchenką elektryczną, lodówką, kuchenką mikrofalową z funkcją grilla, zmywarką do naczyń, ekspresem do kawy, czajnikiem elektrycznym i tosterem, jak i balkon.Oferta bez wyżywienia. Na życzenie mogą Państwo zamówić na miejscu dostawę pieczywa (za opłatą).

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Dostawa pieczywaRęczniki: 9,- € /osob.Zestaw do sprzątania: 6,- €TV (w apartamentach): od 42,- € /tydz.Wi-Fi (w apart. maks. 2 urządzenia: 20,- € /tydz.Akcesoria dla dzieci (łóżeczko, krzesełko i wanienka): 30,- € /tydz./dziecko

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,65 € za osob./nocKaucja: 300,- € apartamentOpłata za eco-recycling: ok. 0,20 € /osob./dzieńKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (60,- € /tydz., bez karmy, konieczność wcześniejszego zgłoszenia i okazania ważnego zaświadczenia o szczepieniach)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Psy muszą być prowadzane na smyczy.Przy rezerwacji karnetu na osobę/pobyt przewidziany jest bezpłatny przejazd całorocznym torem saneczkowym "La Com?te".

Apartament 4-osob. (ok. 25 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną rozsuwaną kanapą i TV (za opłatą)sypialnia z łóżkiem podwójnymw większości oddzielne WCbalkon

Apartament 8-osob. (ok. 64 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwana kanapą i TV3 pokoje sypialne, każdy z 1 łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymidodatkowo prysznic i WCbalkonmieszkanie dwupoziomowe

Apartament 6-osob. (37 - 45 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą i TV (za opłatą)2 sypialnie każda z łóżkiem podwójnym, 2 łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem piętrowymoddzielne WCbalkon

Dojazd

Kolej: Saint-Avre - La Chambre (ok. 15 km)Przelot: Chambéry (ok. 90 km), Grenoble (ok. 160 km), Genewa (ok. 165 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.
Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!
Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Le Grand Domaine

Maks. wysokość: 2550 mMin. wysokość: 1250 mWys. miejscowość: 1450 mWyciągi łącznie: 52Orczyki: 32Krzesełka: 17Gondole: 3Trasy łącznie: 165 kmTrasy zielone/niebieskie: 115 kmTrasy czerwone: 35 kmTrasy czarne: 15 km

Informacje o hotelu

 • Basen zewnętrzny tak
 • TV tak
 • Lódowka tak
 • Aneks kuchnny tak
Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura -4 °C temperatura w nocy -15 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro -5 °C temperatura w nocy -10 °C

 • Wt -1 °C temperatura w nocy -15 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień