Hotel Le Cervin

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

**

M

La Plagne

K

Francja

C

Na początku lat 60-tych wokół położonej między doliną Is?re a roztaczającym się na wysokości 3400 m masywem Dôme de Bellecôte małej wioski La Plagne (niem. hala górska) rozpoczęto budowę stacji narciarskiej. Już po roku ruszyły pierwsze wyciągi, a w następnych latach powstawały mieszkania wokół centrum Plagne, a następnie małe przyjemne osiedla. Obecnie miejscowość składa się z różnych stacji, z których każda jest wyjątkowa. Można to zaobserwować również wieczorem - podczas gdy w przytulnych bacówkach kuszą zapachy regionalnych specjałów, a w barach i dyskotekach zaczyna się zabawa. Bezpłatny autobus kursuje pomiędzy różnymi częściami miejscowości do północy i dodatkowo częściowo połączone są one gondolą.
Szczególny czar i różnorodność powodują, że ta francuska wioska stała się szczególnie popularnym celem na wyjazdy narciarskie dla grup. Zainteresowanych zabawą i pełnym akcji narciarstwem La Plagne przyciąga licznymi barami, dyskotekami i kasynem. Daje to idealne warunki, aby po pełnym aktywności dniu na stoku odpocząć przy muzyce, a nawet świętować do rana. Liczne ścieżki do zimowych wędrówek są również bardzo popularne wśród większych grup narciarzy i wyjazdach grupowych. Warto wspomnieć, że grupa może również skorzystać z oferty spa i wellness, która w La Plagne jest oczywiście dostępna i pozwala fantastycznie wprowadzić w stan relaksu i odprężenia.

T

Dzięki karnetowi narciarskiemu "Domaine La Plagne" mogą Państwo korzystać z 127 tras o łącznej długości 225 km i 94 wyciągów na wysokości pomiędzy 1207 i 3250 m. Przy czym wszystkie najważniejsze trasy zjazdowe prowadzą z czterech głównych szczytów: Roche de Mio (2700 m), La Grande Rochette (2505 m), Les Verdons (2500 m) i Le Biolley (2350 m), a kończą się w dolinie La Plagne. Tym samym dotrzeć można z każdej części miejscowości do każdego punktu terenu narciarskiego!Szczególne wyzwanie stanowi 15-kilometrowa trasa z lodowca Bellecôte do Montchavin o różnicy wysokości ponad 2000 m! 2-osobowy wyciąg krzesełkowy "Traversée", służący narciarzom przez 35 lat, został zastąpiony przez 4-osobowy , który zabierze Państwa bezpiecznie do tras na Bellecôte. Snowpark z halfpipe, trasą do boardercrossu i innymi atrakcjami uzupełniają tę ofertę. W La Plagne znajduje się również najdłuższy fun slope Europy!Początkujący znajdą przy wszystkich stacjach płaskie stoki, a do pierwszych kroków na nartach szczególnie nadają się trasy zjazdowe przy Belle Plagne. W centrum La Plagne ułatwiono dostęp początkującym narciarzom do terenu narciarskiego poprzez nowe zielone trasy i szybki 6-osobowy wyciąg krzesełkowy. Absolutnym hitem dla fanów off-piste są tereny przeznaczone do jazdy poza stokiem. Szczególnie przy Face Nord, północnym skrzydle lodowca Bellecôte, znajdą doświadczeni freeriderzy wspaniałe warunki, które jednak powinni być testowane pod okiem instruktora.Z karnetem narciarskim "Paradiski Illimité“ (za opłatą) mogą Państwo korzystać z 425 km tras zarówno w Les Arcs, jak i w La Plagne. Tereny te połączone są ze sobą nowoczesną kolejką "Vanoise Express"!W terminie 16.12.2017 - 20.04.2018 3-dniowy i dłuższy karnet narciarski "Domaine La Plagne" upoważnia do skorzystania z jednego dnia jazdy w obrębie regionu narciarskiego "Paradiski Illimité".

G

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; cena nowo wybranej oferty obowiązuje z dnia dokonania ówczesnej rezerwacji; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

K

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "FREE SKI - SKIPASS W CENIE". Należy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem w cenie. Obiekt nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

P

Obiekt Résidence Le Cervin charakteryzuje się drewnianą obudową i położony jest na wysokości 2050 m, bezpośrednio u stóp stoków i blisko wyciągów. Liczne sklepy znajdują się w pobliżu obiektu. Rezydencja posiada recepcję, bezpłatne schowki na narty oraz zadaszone miejsca parkingowe (za opłatą, konieczność wcześniejszego zgłoszenia).WyposażeniePrzytulne studia i apartamenty posiadają pokój dzienno-sypialny, częściowo z osobną sypialnią TV, w pełni wyposażoną niszę kuchenną z kuchenką ceramiczną, zmywarką do naczyń i piekarnikiem lub kuchenką mikrofalową, jak i łazienką częściowo z osobnym WC (w apartamentach). Balkon należy również do wyposażenia.

S

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowa

O

Ręczniki: 8,- € /os./zestawSprzątanie końcowe (oprócz kuchni): od 60,- € (na zapytanie)Akcesoria dla dzieci (łóżeczko i krzesełko): 25,- € /pobyt (ograniczona dostępność, zalecane wcześniejsze zgłoszenie)Zadaszone miejsca parkingowe: 65,- € /tydz. (ograniczona dostępność, zalecane wcześniejsze zgłoszenie)

P

Opłata klimatyczna: ok. 1,65 € za osob./nocKaucja: 300,- € /apart.Opłata za eko-recycling: ok. 0,20 € /os./dzień

Z

Można przywieźć zwierzęta domowe (50,- €/tydz., bez karmy, konieczność wcześniejszego zgłoszenia, wymagane aktualne zaświadczenie o szczepieniach)

Z

Studio 4-osob. (ok. 22 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:
do skończonych 4 lat 65%
5 do 12 lat 15%
65 do 74 lat 15%
od 75 lat 60%

A

do skończonych 4 lat 65%
5 do 12 lat 15%
65 do 74 lat 15%
od 75 lat 60%

A

do skończonych 4 lat 65%
5 do 12 lat 15%
65 do 74 lat 15%
od 75 lat 60%

W

W obiekcie psy muszą być prowadzone na smyczy.

S

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapą i TVkabina sypialna z 2 łóżkami pojedynczymibalkon

A

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapą, pojedynczym łóżkiem i TVsypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem podwójnymosobne WCbalkon

A

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TVsypialnia lub otwarta galeria z łóżkiem pojedynczym oraz łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymikabina sypialna z łóżkiem pojedynczymoddzielne WCbalkonmieszkania dwupoziomowe

A

mieszkanie dwupoziomowepokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapągaleria z łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymikabina sypialna z łóżkiem pojedynczymosobne WCbalkonLUBpokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapąsypialnia z łóżkiem podwójnymgaleria z łóżkiem podwójnym i pojedynczymosobne WCbalkon

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY