Hotel Les Alpages du Corbier

Opis hotelu

J

Przytulne apartamenty z zewnętrznym podgrzewanym basenem, tuż przy trasach.

P

Rezydencja położona na wysokości 1490 m n.p.m. w miejscowości Le Corbier, tuż przy stoku, 50 m od wyciągu, 300 m do najbliższych sklepów.

H

Rezydencja Obiekt posiada 77 wygodnych, w pełni wyposażonych apartamentów zlokalizowanych w trzech oddzielnych budynkach. Standard lokalny 3*.

P

Wszystkie apartamenty posiadają: łazienkę z toaletą, w pełni wyposażony aneks kuchenny (lodówka, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, kuchenka ceramiczna), TV (odpłatnie). Apartament dwupokojowy (ok.29-32m) - dla 2-4 osób, składa się z pokoju dziennego z rozkładaną sofą dla dwóch osób, sypialni z łóżkiem piętrowym lub sypialni z łóżkiem małżeńskim.

D

Odkryty zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą, sauna (dodatkowo płatna), siłownia, indywidualne szafki na sprzęt narciarski, bezpłatny parking tuż przy wejściu do ośrodka, zadaszony parking (dodatkowo płatny).

P

W centrum miejscowości Le Corbier znajduje się duży odkryty basen z podgrzewaną wodą oraz Spa. Le Corbier ma do zaoferowania także lodowisko, skutery śnieżne, paragliding, psie zaprzęgi, wycieczki w butach śnieżnych, biegi na orientację i kino. Po całodziennej jeździe na nartach, można wybrać się do pobliskich barów, restauracji lub mini pasaży handlowych zlokalizowanych w rezydencjach.

K

Wyżywienie we własnym zakresie lub śniadania i obiadokolacje. Wyżywienie realizowane jest w restauracji na terenie rezydencji.

P

Ze względu na położenie rezydencji mają Państwo do dyspozycji obszar narciarski Les Sybelles - karnet wliczony w cenę.

R

Ramowy program imprez samolotowych:  Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 3,5h do 5h), zakwaterowanie. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.Ramowy program imprez autokarowych: Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy,  Austrię i Włochy. Dzień 2: przyjazd do Francji, zakwaterowanie. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.Sprawdź rozklad jazdy dla pobytów 7-noclegowych Ramowy program imprez z dojazdem własnym: Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: wykwaterowanie do godz. 10:00.Uwaga: przy przejeździe przez Włochy - opłata za Tunel Frejus - sprawdź taryfy

C

7 noclegów * wyżywienie wg oferty * opiekę rezydenta * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza i ubezpieczenie sprzętu sportowego * bezdotykową kartę zbliżeniową/6-dniowy karnet narciarski (6 x Sybelles) * podatek VAT * transport do hotelu wg wybranej oferty * pościel.

D

Ubezpieczenie rozszerzone KL 30.000 Eur * TV (40 Eur/tydzień) * ręczniki (7,50 Eur/komplet/os.) * kryty parking (40 Eur/tydzień, konieczna rezerwacja) * sauna (6 Eur/os./20 min.) * sprzątanie końcowe (od 60 Eur/apt) * WiFi 8 Eur/dzień lub 20 Eur/tydzień.

D

Opłata klimatyczna (płatna na miejscu 1,2 Eur/os/dzień) * kaucja zwrotna (płatne na miejscu kartą kredytową 300 Eur/apt.). Uwaga - apartament w dniu wyjazdu powinien być wysprzątany przez gości, w przeciwnym razie kwota za sprzątanie zostanie odliczona od depozytu.

C

wyżywienia (wg oferty) * napojów do obiadokolacji (wg oferty) * transferów do wyciągów * ręczników * opłaty klimatycznej * kaucji zwrotnej * korzystania z TV * korzystania z krytego parkingu * korzystania z sauny * sprzątania końcowego (samodzielnie lub od 60 Eur/apt. - niezależnie od dopłaty sprzątanie kuchni obligatoryjnie po stronie klientów). Uwaga! Aby uniknąć opłaty za sprzątanie należy: zdjąć pościel i umieścić ją na stole w salonie, posprzątać kuchnię, umyć naczynia, opróżnić zmywarkę, umieścić talerze/naczynia z powrotem na półkach, opróżnić kosze na śmieci, odkurzyć dywany/podłogę, umyć podłogi - pozostawić apartament w stanie w jakim go zastaliśmy. Dokładna instrukcja dostępna na miejscu w recepcji. Wszelkie usterki zgłaszać proszę w dniu przyjazdu w recepcji.

U

Obecność polskiego rezydenta na miejscu uzależniona od liczby osób, w niektórych terminach obowiązki rezydenta przejmuje przedstawiciel kontrahenta francuskiego (więcej informacji w ważnych uwagach).  Recepcja w rezydencji czynna:Sobota: 08:00-12:00 i 14:00-20:00 Poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 9:00-11:00 i 17:00-19:00, Środa: nieczynne przez cały dzień Niedziela: 09:00-12:00 Klienci odbierają karnety narciarskie na miejscu w kasach - na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy.Miejsca odbioru skipassów - dla klientów zakwaterowanych w Le Corbier - wejdż i sprawdź. Mapa miejscowości - Le Corbier - wejdź i sprawdź.Instrukcja dla Ubezpieczonych: W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytajKarta Ubezpieczeniowa:  Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową. * Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

N

KARNET W CENIE Przy stoku Podgrzewany zewnętrzny basen

K

6x Sybelles w cenie przez cały sezon. Klienci odbierają karnety narciarskie na miejscu w kasach - na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy.Miejsca odbioru skipassów - dla klientów zakwaterowanych w Le Corbier - wejdż i sprawdź. Mapa miejscowości - Le Corbier - wejdź i sprawdź.Instrukcja dla Ubezpieczonych: W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytajKarta Ubezpieczeniowa:  Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową. * Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY