Hotel Crimson Resort & Spa

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

N

Bardzo ceniony hotel, który otrzymał liczne wyróznienia i nagrody międzynarodowe, między innymi Travelers Chois Aword 2016 i 2017. Doskonały na romantyczne wakacje oraz dla gości pragnących cieszyć się spokojną tropikalną elegancją.

P

Bezpośrednio przy piaszczystej plaży (dostępne leżaki i parasole). Na wyspie Mactan, transfer z lotniska Mactan-Cebu zajmuje około 20 min. Budynki hotelowe położone na rozległym ternie (ok. 6 ha) pośród tropikalnego ogrodu.

W

Obiekt składa się z 40 rozległych willi z prywatnymi małymi basenami oraz 250 pokoi. Recepcja czynna 24 h, restauracje w tym Azure Beach Club - nowoczesna kuchnia azjatycka oraz bar z muzyką DJ, restauracja z kuchnią hiszpańską, Seaffront cafe - kuchnia międzynarodowa, Rock Bar, bar sportowy, bar przy basenie.

P

Pokoje łaczące neoazjatycki wystrój ze współczesnymi akcentami.
Pokoje typu Deluxe - łóżko typu kingsize lub twin, połózone na 1 i 2 piętrze, z widokiem na ogród lub deptak, wielkość około 36 m2, łazienka z prysznicem lub wanną oddzielona od sypialni drewnianymi okiennicami (możliwość ich otwarcia), 42 calowy telewizor z międzynarowodwymi kanałami, możliwość dostępu do WiFi, sejf, podłogi z drewna tekowego. Możliwość 1 dostawki.
Pokoje typu Deluxe Garden Room - położone na parterze z dostępem do prywatnego ogrodu, wielkość około 44 m2, wyposażenie takie jak pokoje Deluxe. Łazienka - open plan, prysznic i wanna z hudromasażem z widokiem na prywatny ogród, w łazience dodatkowo 22 calowy telewizor. Brak możliwości dostawki.

W

BB - śniadania
HB - śniadania i kolacje
FB - śniadanie, lunch i kolacja
Napoje i alkohole dodatkowo płatne.

S

Basen typu infinity z przepieknym widokiem na Morze Filipińskie, basen Crimzone - dla dzieci i dorosłych z atrakcjami wodnymi typu kurtyny wodne itp., zajęcia integracyjne, siatkówka plażowa, wiczorne pokazy fire show, co sobotę piana party, wodny fitness min. aerobik, snurkowanie, banana boat, sporty wodne, kajaki, skutery wodne, rafa koralowa - kilka minut łądzią motorową. Centrum fitenss - bieżnie, rowery stacjonarne, joga, trening siłowy. Aum Spa (wyróżnienie - World Luxury Spa Awords) - róznorodne zabiegi, sauna, łaźnia parowa, jacuzzi.
.

D

basen Crimzone z atrakcjami wodnymi, klub zabwa dla dzieci do lat 12 - wewnętrzny i zewnętrzny min. kącik gier video, wewnętrzny plac zabaw ze zjężdżalniami i basenami z piłeczkami (odpłatnie powyżej 2 godzin oraz bez opieki osób dorosłych).

W

Obywatele polscy przybywający na Filipiny w celach turystycznych są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 21 dni pobytu. Należy posiadać paszport ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu.
Osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Obowiązuje opłata wylotowa w wysokości 750 PhP (Filipińskich Peso) - około 55 zł/os, uiszczana na lotnisku przy powrocie.

U

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny przedstawiciel lokalnego kontrahenta, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, obowiązkowej opłaty wylotowej w wysokości 750 PhP/os (około 55zł).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY