Hotel Movenpick Resort and Spa

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

N

Hotel znanej sieci hotelowej Movenpick, znajduje się w północnej części wyspy w Zatoce Punta Bunga, bezpośrednio przy prywatnej plaży, w otoczeniu tropikalnej przyrody. Na terenie hotelu goście mogą skorzystać z pięknie położonego kaskadowego basenu (3300 m2), sportów wodnych bądź spa. Hotel przeznaczony jest dla wymagających klientów, zarówno dla par jak i rodzin z dziećmi.

P

Położony w północnej części wyspy w Zatoce Punta Bunga, bezpośrednio przy prywatnej plaży.
Transfer z lotniska Caticlan zajmuje około 60 minut:
transfer naziemny - lotnisko do port morski Catilcan (ok. 5 min)
transfer promem - port morski Catilcan - port Boracay (ok. 10-15 min)
transfer naziemny - port Boracay do hotelu (ok. 40 min)

W

recepcja, Wi-Fi, lobby, sklep, basen, spa, 3 restauracje, bary, leżaki, ręczniki, centrum fitness,

P

DBL Classic Room - (27m2) Wi-Fi, pokój dzienno-sypialny, łazienka z prysznicem, klimatyzacja, sejf, szafa, tv sat, minibar, zestaw do parzenia herbaty lub kawy, zestaw kosmetyków, ręczniki, szlafrok, kapcie
Superior Sea View (35 m2), Wi-Fi, pokój dzienno-sypialny,widok na morze, balkon/taras, łazienka z prysznicem, klimatyzacja, sejf, szafa, tv sat, minibar, zestaw do parzenia herbaty lub kawy, zestaw kosmetyków, ręczniki, szlafrok, kapcie

W

BB - śniadania

S

Baseny,nurkowanie, siłownia, centrum fitness, spa,

D

basen dla dzieci, plac zabaw, klub animacyjny, menu dla dzieci, opieka nad dziećmi

W

Obywatele polscy przybywający na Filipiny w celach turystycznych są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 21 dni pobytu. Należy posiadać paszport ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu.
Osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Obowiązuje opłata wylotowa w wysokości 750 PhP (Filipińskich Peso) - około 55 zł/os, uiszczana na lotnisku przy powrocie.

U

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, obowiązkowej opłaty wylotowej w wysokości 750 PhP/os (około 55zł).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu