Hotel Henann Palm Resort

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

N

Hotel przeznaczony dla wymagających klientów, w którym mogą poczuć filipiński klimat i zrelaksować się w jednym z trzech basenów. Bliskość plaży, nowoczesna architektura oraz basen na dachu są jego największymi atutami.

P

Położony w popularnej części wyspy Station 2, w bliskiej odległości do największych atrakcji wyspy.
Transfer z lotniska Caticlan zajmuje około 40 minut:
1. transfer naziemny - lotnisko do port morski Catilcan (ok. 5 min)
2. transfer promem - port morski Catilcan - port Boracay (ok. 10-15 min)
3. transfer naziemny - port Boracay do hotelu (ok. 20-30 min)

W

recepcja, Wi-Fi, lobby, sklepik, 3 baseny, spa, restauracja, bar, leżaki, ręczniki, przechowalnia bagaży, concierge, windy, siłownia, centrum fitness

P

DBL Deluxe Room - (38m2) Wi-Fi, pokój dzienno-sypialny, łazienka granitowa z wanną lub prysznicem, balkon z widokiem na basen, indywidualnie sterowana klimatyzacja, sejf, szafa, tv sat,lodówka, zestaw do parzenia herbaty lub kawy, zestaw kosmetyków, telefon, ręczniki
Premier Room - (38m2) - położony bliżej plaży, Wi-Fi, pokój dzienno-sypialny, łazienka granitowa z wanną lub prysznicem, balkon z widokiem na basen, indywidualnie sterowana klimatyzacja, sejf, szafa, tv sat,lodówka, zestaw do parzenia herbaty lub kawy, zestaw kosmetyków, telefon, ręczniki

W

BB - śniadania
HB - śniadania i obiadokolacje
Napoje płatne do kolacji

S

Basen, nurkowanie, siłownia, centrum fitness, spa,

D

łóżeczka dla dzieci

W

Obywatele polscy przybywający na Filipiny w celach turystycznych są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 21 dni pobytu. Należy posiadać paszport ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu.
Osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Obowiązuje opłata wylotowa w wysokości 750 PhP (Filipińskich Peso) - około 55 zł/os, uiszczana na lotnisku przy powrocie.

U

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, obowiązkowej opłaty wylotowej w wysokości 750 PhP/os (około 55zł).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY