Hotel Mithi Resort & Spa (Panglao Island)

Filipiny, Panglao Island

Więcej o hotelu

od 9 126 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0 / 5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 221 137

Kategoria

****

RegionOpis oferty

 
Położenie:

Klimatyczny kurort Mithi Resort and Spa położony jest na malowniczej wysepce Panglao, słynącej z turkusowych wód oraz tropikalnych widoków. Około 300 metrów od hotelu mieści się słynna wapienna jaskinia uwielbiana przez miłośników fotografii oraz pięknych widoków, nabliższe sklepiki i restauracje są w zasięgu spaceru. Obiekt oddalony jest ok.120 km od lotniska w Cebu (transfer obejmuje przeprawę promem oraz przejazd autokarem).

Plaża:

Bezpośrednio przy hotelu znajduję się piękna, piaszczysta plaża. Parasole, leżaki oraz ręczniki dostępne bezpłatnie.

Do dyspozycji gości:

Całodobowa recepcja z lobby, kompleks basenowy z brodzikiem dla dzieci – leżaki oraz parasole w cenie, restauracja serwująca dania kuchni lokalnej oraz międzynarodowej, bar, punkt wymiany walut, sklep z pamiątkami, parking oraz centrum biznesowe. Za dodatkową opłatą usługi pralni, wypożyczalnia sprzętu do nurkowania i niemotorowych sportów wodnych. Dla najmłodszych gości plac zabaw oraz opiekunka (płatna dodatkowo).

Wyżywienie:

Śniadania

Program sportowy i animacyjny:

Do dyspozycji gości tenis stołowy i bilard, plac zabaw i pokój gier dla dzieci. Za dodatkową opłatą wynajem rowerów i korty tenisowe, a także zabiegi i masaże w hotelowym centrum spa.

Internet:

Darmowy internet bezprzewodowy WiFi dostępny w ogólnodostępnych częściach hotelu.

Kategoria lokalna:

***

Strona www:

Program


Dzień 1

Zbiórka na 3 godziny przed wylotem na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - stanowisko Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Wylot samolotem rejsowym doCebu (z przesiadką w jednym z portów europejskich lub krajów Półwyspu Arabskiego).

Dni od drugiego do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkachfakultatywnych itp. W dniu przedostatnim wykwaterowanie, transferpromem na Cebui przelot do Polski samolotem rejsowym (z przesiadką).

Dzień ostatni

Przylotdo Polski. Aktualne rozkłady na stronie stronie operatora.

"


Świadczenia


Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotemrejsowym (z przesiadką), transfery lotnisko - hotel - lotnisko (w tym prom Cebu-Bohol-Cebu), opłaty lotniskowe,11rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (wariant standard: NNW, KL i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczekfakultatywnych (w języku polskim od minimum 15 osób), posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, innych wydatków osobistych.


Inne


Brak szczepień obowiązkowych. Zaleca się szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A i typu B, durowi brzusznemu oraz błonicy i tężcowi. Należy zabrać repelenty.

Obywatele polscy (posiadacze zarówno paszportów biometrycznych, bez cech biometrii oraz paszportów tymczasowych) zwolnieni są z obowiązku wizowego przy pobycie do 30 dni. Przy wjeździe na Filipiny dokument paszportowy musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu do kraju. Na granicy wymagane jest jedynie okazanie biletu powrotnego, dokumentów potwierdzających cel przyjazdu. Okazywanie środków finansowych na pokrycie kosztów pobytu (wysokość kwoty na dzień pobytu nie jest określona) nie dotyczy grup zorganizowanych, a jedynie turystów indywidualnych. Turyści nie mogą przedłużyć pobytu bezwizowego.

Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.

WALUTY

Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać Euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w bankach i kantorach oraz hotelach. Zalecamy zabranie banknotów w dobrym stanie: nie są akceptowane banknoty zniszczone, naddarte, poplamione itp. – kantory i banki odmawiają ich wymiany. W przypadku dolarów amerykańskich należy zwrócić uwagę, żeby były to banknoty najnowszych emisji, po 2000r. (seria „kolorowa”).Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

  • Temperatura 32 °C temperatura w nocy 25 °C

  • Temperatura wody 29 °C

Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 32 °C temperatura w nocy 25 °C

  • Czw 32 °C temperatura w nocy 26 °C