Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa (beach)

Emiraty Arabskie, Ras Al Khaimah, Ras Al Khaimah

Długa na 1,5 km piaszczysta plaża Pobliskie muzeum i uzdrowisko z gorącymi źródłami Stylowe wnętrza i przestronne pokoje Perfekcyjna i uśmiechnięta obsługa

Więcej o hotelu

od 1 289 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 42 937

POŁOŻENIE

Hotel położony około 4 km od centrum Ras al Khaimah, około 100 km od Dubaju i około 28 km od lotniska w Ras al Khaimah.

PLAŻA

Plaża piaszczysta, prywatna, bezpośrednio przy hotelu. Parasole, leżaki i ręczniki: bezpłatnie.

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 5*
Luksusowy i elegancki hotel.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

recepcja czynna całą dobę, lobby, 6 barów, 4 restauracje, sklep z biżuterią i pamiątkami, kantor, taras widokowy, pralnia: płatna, fryzjer, lekarz na wezwanie: dodatkowo płatny, windy, salon piękności: płatny.
Hotel oferuje płatności kartami: Visa, MasterCard, American Express.

INTERNET

Wi Fi bezpłatnie na terenie hotelu.

KONFERENCJE/INCENTIVE

Na terenie hotelu znajdują się 3 sale konferencyjne w pełni wyposażone w sprzęt audio-wizualny.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: 7 basenów, siłownia
Odpłatnie: strefa SPA, sauna, łażnia parowa, masaże, joga, sporty wodne na plaży, centrum fitness czynne 24h

DLA DZIECI

mini klub Tree House, klub dla nastolatków The Hide, plac zabaw, pokój gier, wysokie krzesełka i menu w restauracji, basen ze zjeżdżalnią, opiekunka: na zamówienie, dodatkowo płatna.

ZAKWATEROWANIE

475 pokoi
Pokoje typu King Guest room o powierzchni około 48 m2, wyposażone w: mini bar (płatny), zestaw do sporządzenia kawy/herbaty, łazienkę z prysznicem, WC, suszarką, TV SAT, klimatyzację, balkon lub taras, 1 łóżko typu king size, Wi Fi, telefon, strefę wypoczynkową z sofą, sejf.
Pokoje typu King sea view room o powierzchni około 50 m2, gwarantują widok na morze, wyposażone tak samo jak pokoje king guest room
Pokoje typu Family Guest room o powierzchni około 48 m2, wyposażone tak samo jak poprzednie pokoje ale zamiast łóżka king size mają dwa łóżka typu queen bed.

WYŻYWIENIE

BB: śniadania w formie bufetu.
HB: śniadania i obiadokoloacje. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
FB: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Napoje do obiadu i kolacji dodatkowo płatne.
ALL INCLUSIVE: śniadania, obiady i kolacje, przekąski pomiędzy posiłkami. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wyznaczonych przez hotel miejsach i godzinach.
ALL INCLUSIVE DINE AROUND:śniadania, obiady i kolacje, przekąski pomiędzy posiłkami. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wyznaczonych przez hotel miejsach i godzinach.

INFORMACJE DODATKOWE

Adres:
Al Maareedh Street, Ras Al Khaimah, U.A.E
https://www3.hilton.com/en/hotels/uae/hilton-ras-al-khaimah-resort-and-spa-RKTRSHI/index.html

CENA

Cena zawiera - oferta z przelotem: bilet lotniczy, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, bagaż (limit bagażu według oferty przewożnika), wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego przedstawiciela, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera -  dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.
Taxa klimatyczna pobierana jest od Klientów przy zakwaterowaniu lub wykwaterowaniu w hotelach. Opłata pobierana jest za pokój/za noc i uzależniona jest od standardu hotelu:: 5* - 20 AED, 4* - 15 AED, 3*/2* - 10 AED.
Hotele w Emiratach Arabskich pobierają zwrotny depozyt podczas meldowania się w hotelu. Depozyt ten wynosi ok. 300-600 AED za pokój w zależności od hotelu i może być zabezpieczony przez Gości kartą kredytową lub gotówką. Jest on pobierany jako zabezpieczenie na pokrycie kosztów dodatkowych podczas pobytu (tj. mini bar, internet etc.) i rozliczany w dniu wykwaterowania. Goście mogą poprosić o nie pobieranie depozytu i jednoczesne zamknięcie lub opróżnienie hotelowego mini baru.
Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE

Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy, nie może zawierać stempli izraelskich.
Pasażerowie podrózujący z paszportm ukraińskim mogą zakupić wizę po przylocie do Emiratów.

COVID-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji https://www.strazgraniczna.pl/
UWAGA!!
Wszyscy pasażerowie podróżujący do Dubaju z dowolnego punktu wylotu (w tym z krajów GCC) muszą mieć ze sobą zaświadczenie o ujemnym wyniku testu PCR na obecność COVID-19 wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed wylotem. Zaświadczenie musi dotyczyć testu przeprowadzanego metodą reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR). Zaświadczenia dotyczące innych testów, w tym testu metodą przeciwciał oraz zestawów do wykonania w domu, nie są akceptowane w Dubaju. Aby się odprawić, podróżni muszą mieć ze sobą oficjalne, wydrukowane zaświadczenie w języku angielskim lub arabskim - wiadomości SMS i elektroniczne dokumenty nie są akceptowane. Zaświadczenia w innych językach są akceptowane, jeśli mogą być zatwierdzone w porcie wylotu.
Uwaga! Pasażerowie przylatujący z Polski będą musieli poddać się kolejnemu testowi PCR na obecność COVID-19 po przylocie do Międzynarodowego Portu Lotniczego w Dubaju (test po przylocie jest bezpłatny) Dzieci poniżej 12. roku życia i pasażerowie ze średnim lub zaawansowanym stopniem niepełnosprawności nie muszą poddawać się testowi PCR na obecność COVID-19. Jednocześnie przypominamy o konieczności zapoznania się przed wylotem z dokładnymi wymogami obowiązującymi w porcie docelowej podróży, gdyż mogą mieć tam zastosowanie szczególne przepisy krajowe: 
https://www.emirates.com/pl/polish/help/covid-19/travel-requirements-by-destination/?#81338.
Wszystkie bilety Emirates wystawione od 1 grudnia 2020 r. do odwołania są automatycznie objęte innowacyjnym ubezpieczeniem turystycznym od wielu ryzyk. Więcej informacji na stronie: https://www.emirates.com/pl/polish/before-you-fly/multi-risk-travel-insurance/ 
Wszyscy podróżujący po przylocie do Dubaju muszą pobrać aplikację COVID19 - DXB Smart App iOS-Android
Na Lotnisku Chopina w Warszawie istnieje możliwość wykonania ekspresowych testów PCR przed wylotem z Warszawy - więcej informacji znajdą Państwo pod poniższym linkiem: https://lotnisko-chopina.pl/pl/testy-covid-19.html.
Przypominamy również, że odprawa na loty Emirates rozpoczyna się 3 godziny przed rejsem. Prosimy o wszesne przybycie na lotnisko.
Przy pobycie do RAS AL KHAIMA Klienci mają możliwość wykonania jednego bezpłatnego testu RT-PCR przed powrotem do Polski na terenie Emiratów. Oferta ważna do 31 marca 2021 r. włącznie. Aby wykonać bezpłatny test, wystarczy przedstawić paszport, bilet lotniczy i potwierdzenie rezerwacji hotelu (na co najmniej 2 noce) na terenie emiratu Ras Al Khaimah w jednej z placówek: RAK Medical Center - Al Hamra Mall (w godzinach 10.00 - 14.00) lub RAK Hospital (otwarty 24/7). Wyniki testów dostępne będą w ciągu 12-24 godzin. 
Przy podróży lotniczej do Niemiec: wejście na pokład samolotu lecącego do Niemiec jest możliwe tylko z negatywnym wynikiem testu (niezależnie od miejsca wylotu). Szybkie testy antygenowe mogą być wykonane najwcześniej 48h a testy PCR, LAMP, TMA 72h przed planowaną godziną lądowania w Niemczech. Ponad to linie lotnicze realizujące loty do Niemiec mogą mieć dodatkowe, indywidalne wymagania,
z którymi należy się zapoznać (Wizzair np akceptuje tylko testy PCR). Zwolnione z kwarantanny po powrocie do Polski są:
osoby posiadające zaświadczenie o przyjęciu pełnego cyklu szczepień na COVID-19 (szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej), ozdrowieńcy, którzy w ciągu ostatnich 6 miesięcy byli poddani izolacji, izolacji w warunkach domowych lub hospitalizacji z powodu zakażenia koronawirusem, osoby posiadające negatywny wynik testu w kierunku COVID-19 wykonany w Polsce w ciągu 48 godzin od przekroczenia granicy (honorowane są wyniki testów RT-PCR, jak i antygenowych) UWAGA! Kwarantanna nałożona w momencie przekroczenia granicy zostaje skrócona z chwilą wprowadzenia przez laboratorium negatywnego wyniku testu do systemu informatycznego państwowej inspekcji sanitarnej (zalecamy więc wykonanie testu najszybciej jak to możliwe). 

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od centrum miasta 1000 m
 • Odległość od lotniska 105 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Golf tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Hotel przy ulicy tak
 • Spokojna okolica tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Transport hotelowy tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Recepcja 24h tak
 • Aneks kuchnny tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,5/5
Travelplanet

Znakomity (343 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,6/5

Wyżywienie 4,4/5

Okolica 4,6/5

Cena 4,4/5

5. najwyższa ocena z 54 hoteli w Ras Al Khaimah

Małgorzata Wrzesień 2019

Data pobytu: 7.9. - 14.9.2019

Ocena 5,0/5
Pięknie położony hotel, ogromny ogród przy pięknej plaży. Spokój i cisza. Gorąco, ale można się szybko przyzwyczaić. Woda w morzu bardzo ciepła, w bas
Całkowita ocena

Pięknie położony hotel, ogromny ogród przy pięknej plaży. Spokój i cisza. Gorąco, ale można się szybko przyzwyczaić. Woda w morzu bardzo ciepła, w basenie chłodzona ???? jedzenie bardzo różnorodne, każdy coś znajdzie dla siebie. Internet bezpłatny również w pokojach, gniazdka również europejskie. W pobliżu centrum handlowe. Możliwość skorzystania z bezpłatnego busa do Dubaju, jednak trzeba szybko wpisać się na listę, bo chętnych sporo. Obsługa uśmiechnięta i miła. My jesteśmy zachwyceni, chętnie tam wrócimy ????

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Aniar. Luty 2019

Data pobytu: 2.2. - 9.2.2019

Ocena 5,0/5
Cisza, spokój i piękna zadbana plaża. Duży wybór posiłków. Nie trzeba absolutnie walczyć o leżaki, pyszne jedzenie.
Całkowita ocena

Cisza, spokój i piękna zadbana plaża. Duży wybór posiłków. Nie trzeba absolutnie walczyć o leżaki, pyszne jedzenie.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Małgorzata Wrzesień 2019

Data pobytu: 7.9. - 14.9.2019

Ocena 5,0/5
Pięknie położony hotel, ogromny ogród przy pięknej plaży. Spokój i cisza. Gorąco, ale można się szybko przyzwyczaić. Woda w morzu bardzo ciepła, w basenie chłodzona ???? jedzenie bardzo różnorodne, każdy coś znajdzie dla siebie. Internet bezpłatny również w pokojach, gniazdka również europejskie. W pobliżu centrum handlowe. Możliwość skorzystania z bezpłatnego busa do Dubaju, jednak trzeba szybko
Całkowita ocena

Pięknie położony hotel, ogromny ogród przy pięknej plaży. Spokój i cisza. Gorąco, ale można się szybko przyzwyczaić. Woda w morzu bardzo ciepła, w basenie chłodzona ???? jedzenie bardzo różnorodne, każdy coś znajdzie dla siebie. Internet bezpłatny również w pokojach, gniazdka również europejskie. W pobliżu centrum handlowe. Możliwość skorzystania z bezpłatnego busa do Dubaju, jednak trzeba szybko wpisać się na listę, bo chętnych sporo. Obsługa uśmiechnięta i miła. My jesteśmy zachwyceni, chętnie tam wrócimy ????

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Aniar. Luty 2019

Data pobytu: 2.2. - 9.2.2019

Ocena 5,0/5
Cisza, spokój i piękna zadbana plaża. Duży wybór posiłków. Nie trzeba absolutnie walczyć o leżaki, pyszne jedzenie.
Całkowita ocena

Cisza, spokój i piękna zadbana plaża. Duży wybór posiłków. Nie trzeba absolutnie walczyć o leżaki, pyszne jedzenie.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Karolina J. Październik 2018

Data pobytu: 6.10. - 13.10.2018

Ocena 4,5/5
Hotel dzięki swojemu unikatowemu położeniu, tuż przy 1,5 km plaży z łagodnym zejściem do morza, w niewielkiej zatoce i z dala od zgiełku miasta to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi. Nie tylko z powodu swojej lokalizacji, ale przede wszystkim ze względu na szereg udogodnień powinien być wzięty pod uwagę jeśli rodzice chcą naprawdę wypocząć. Duży kompleks basenowy i zacieniony brodzik ze zjeżd
Całkowita ocena

Hotel dzięki swojemu unikatowemu położeniu, tuż przy 1,5 km plaży z łagodnym zejściem do morza, w niewielkiej zatoce i z dala od zgiełku miasta to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi. Nie tylko z powodu swojej lokalizacji, ale przede wszystkim ze względu na szereg udogodnień powinien być wzięty pod uwagę jeśli rodzice chcą naprawdę wypocząć. Duży kompleks basenowy i zacieniony brodzik ze zjeżdżalnią na pewno dadzą wiele frajdy zarówno starszym jak i młodszym. Na plaży poza kąpielami słonecznymi można popróbować różnych sportów wodnych i aktywnie spędzić czas. Nastolatkom na pewno przypadnie do gustu specjalny club, w którym do ich dyspozycji są gry komputerowe, kareoke czy punkt malowania paznokci. Dla młodszych poza brodzikami są place zabaw i miniklub, gdzie pod opieką wykwalifikowanej kadry maluchy będą szukać skarbów, budować zamki z piasku, zbierać muszelki na plaży, ćwiczyć jogę i bawić się jak nigdy. Dla najnajmłodszych urlopowiczów hotel przygotował oszklony pokój z kołyskami gdzie mogą spokojnie spać, a rodzice wypoczywają mając je na oku. Całości dopełnia rewelacyjne centrum SPA i siłownia otwarta 24h. Można chcieć czegoś więcej?

Zakwaterowanie 4,9/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Tomasz Styczeń 2018

Data pobytu: 6.1. - 13.1.2018

Ocena 4,6/5
W tym hotelu byliśmy w styczniu 2018. hotel jest bardzo czysty i obsługa bardzo miła. jedzenie smaczne ale jak na 5 gwiazdek mogło być bardziej urozmaicone. plaże bo są dwie są ok i wszystko w cenie. jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno tam wrócimy
Całkowita ocena

W tym hotelu byliśmy w styczniu 2018. hotel jest bardzo czysty i obsługa bardzo miła.

jedzenie smaczne ale jak na 5 gwiazdek mogło być bardziej urozmaicone.

plaże bo są dwie są ok i wszystko w cenie. jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno tam wrócimy

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

K Styczeń 2018

Data pobytu: 6.1. - 13.1.2018

Ocena 3,3/5
Hotel przecietny, nie warty swojej ceny.
Całkowita ocena

Hotel przecietny, nie warty swojej ceny.

Zakwaterowanie 3,9/5

Wyżywienie 2,0/5

Okolica 3,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 42 °C temperatura w nocy 28 °C

 • Temperatura wody 32 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 41 °C temperatura w nocy 28 °C

 • Pt 41 °C temperatura w nocy 28 °C

 • Sob 42 °C temperatura w nocy 29 °C

 • Ndz 44 °C temperatura w nocy 30 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień