Hotel Le Royal Meridien Beach Resort

Opis hotelu

K

*****

R

Dubaj

M

Dubaj

P

Hotel położony tuż przy piaszczystej plaży Jumeirah, 500 metrów od portu w Dubaju, ok. 30 min. od lotniska i 20 min. od centrum miasta.

P

Hotel oferuje 500 pokoi. Część pokoi z widokiem na morze. W każdym pokoju łazienka znajdziecie Państwo łazienkę (wanna, prysznic, suszarka do włosów). Klimatyzowane pokoje z dostępem do Internetu, telefonem i TV. Poza tym możemy skorzystać z mini baru, sejfu, ekspresu do kawy/herbaty.

D

Dwanaście restauracji w tym kuchnia tajska, włoska, meksykańska, koktajl bar. Dwa baseny, brodzik dla dzieci, korty tenisowe, Spa, pralnia, sklep z pamiątkami, kwiaciarnia.

C

bilet lotniczy Warszawa - Dubaj - Warszawa - ok. 2000 PLN/ os. dorosła, ok. 1800 PLN/ dziecko 2 -12 lat, transfer lotnisko-hotel-lotnisko; zakwaterowanie w hotelu; śniadania, ubezpieczenie NW i KL, bagaż, opiekę polskojęzycznego (w stopniu komunikatywnym) reprezentanta na miejscu.

C

wizy, napiwków, napoi do kolacji, wydatków własnych.

U

1. Przy wyjazdach do Zjednoczonych Emiratów Arabskich wymagana jest promesa wizowa - (potrzebny skan paszportu) Konsorcjum Polskich Biur Podróży pośredniczy w uzyskaniu promesy wizowej - opłata 100 $. Czas na wyrobienie promesy min. 7 dni roboczych. 2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku, Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot). 3. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej, za odpowiednią dopłatą. 4. Wpłata może być dokonana w dolarach bądź złotówkach po przeliczeniu zgodnie z kursem sprzedaży pieniądza banku PeKaO S.A. z dnia rozliczenia imprezy. 5. Kategoria hotelu odpowiada kategoryzacji lokalnej danego kraju. 6. Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia po dokonaniu wpłaty zaliczki. Organizator potwierdza lub anuluje założoną rezerwację w ciągu 48 h (tylko w dni robocze pon-pt 10-18). W przypadku braku potwierdzenia ze strony organizatora zwrot 100% wpłaty. Podane ceny skalkulowane są dla najniższej taryfy biletów lotniczych, obowiązującej w okresie ważności cennika. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu