• Wszyscy obywatele Polski podróżujący do Egiptu, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
 • Powrót do Polski
  • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

od 1 269 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 22 420

POŁOŻENIE

Usytuowany w samym sercu dzielnicy Naama Bay, 15 km od lotniska. Przy hotelu liczne sklepy, kafejki oraz restauracje.

PLAŻA

200 m od hotelu, prywatna, piaszczysta z łagodnym zejściem do morza. Parasole, leżaki i ręczniki plażowe- bezpłatne. Przejście na plażę przez ulicę. Na plaży bar w opcji all inclusive ( serwuje napoje typu soft drink oraz lekkie przekąski).

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 5*
Kompleks hotelowy w samym centrum Naama Bay wybudowany w 2002 r. i odnowiony w 2011 r.. Doskonała lokalizacja, wysoki standard usług oraz przyjazna atmosfera to główne atuty hotelu. Polecany dla osób lubiących korzstać z uroków życia nocnego.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, windy, lobby, restauracja Palm, restauracja Grill, restauracja Boharat z kuchnią regionalną, Little Buddha Restaurant & Sushi Bar, kawiarnia Bianco, bar w lobby, przy basenie, na plaży, room service, lekarz na wezwanie, usługi pralni chemicznej, wypożyczalnia samochodów, parking, sklepiki.

INTERNET

internet Wifi w lobby bezpłatnie, w pokojach dodatkowo płatny.

KONFERENCJE/INCENTIVE

sala konferencyjna i mniejsze sale spotkań

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

bezpłatnie - 3 baseny, 3 zjeżdżalnie wodne, leżaki i parasole, siłownia, siatkówka plażowa, programy animacyjne
odpłatnie - bilard, centrum Spa, sauna, masaże, centrum nurkowe, sporty wodne przy plaży.

DLA DZIECI

brodzik (w sezonie zimowym podgrzewany), plac zabaw, mini club, wysokie krzesełka w restauracji bezpłatne łóżeczko na zamówienie przed wylotem, odpłatna opiekunka.

ZAKWATEROWANIE

Pokoje typu standard dwuosobowe z możliwością jednej dostawki, wyposażone w łazienki z wanną lub prysznicem, suszarką do włosów,  klimatyzację, TV/SAT, telefon,sejf, odpłatny mini bar, odpłatny dostęp do internetu oraz balkon lub taras. Żelazko i deska do prasowania (na życzenie). Pokoje z widokiem na morze za dodatkową opłatą.

WYŻYWIENIE

All inclusive śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Przekąski w ciągu dnia, popołudniowa kawa, herbata . Lokalne alkohole i napoje bezalkoholowe  w wybranych barach. Opcja all inclusive nie zawiera napojów importowanych, soków wyciskanych ze świeżych owoców.

INFORMACJE DODATKOWE

http://naamabay.tropitelhotels.com/naama-home
 

CENA

Cena oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy; bagaż podręczny (EasyJet o wymiarach nie przekraczających 45x36x20 cm, w tym kółka, kieszonki i rączki - mała torba podręczna która musi mieścić się pod siedzeniem pasażera, Corendon - 8kg, LOT - 8kg, Czarter - 5kg); bagaż rejestrowany (do luku bagażowego) - tylko przy przelotach charterowych; transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta,  ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
UWAGA!!
W EasyJet bagaż rejestrowany 15 kg dodatkowo płatny ok 350 - 400 PLN/szt. W przypadku zakupienia miejsca Up front (dodatkowo płatne) Klient może zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm), który musi mieścić się w schowku nad głową.
W Corendon bagaż rejestrowany 23 kg dodatkowo płatny ok 350 - 400 PLN/szt
W LOT bagaż rejestrowany 23 kg dodatkowo płatny ok 350 - 400 PLN/szt
Uwaga!!! Przy połączeniach rejsowych cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena oferty z dojazdem własnym zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG, NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.), wycieczek fakultatywnych, obowiązkowej opłaty za wizę egipską ok. 25 USD płatnej na lotnisku w Egipcie, bagażu rejestrowanego przy przelotach liniami Easy Jet i Corendon Airlines, LOT (dodatkowa opłata 400 PLN/os).

COVID- 19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .Podróżując w  czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami. Klienci zobowiązani są do przestrzegania procedur bezpieczeństwa wrowadzanych regulaminem hotelu. 
Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Aktualizacja na stronie: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/egipt Od 17.06.2022 zniesiony obowiązek certyfikatów i testów.
Formularz lokalizacyjny
Na pokładach samolotów lecących do Egiptu rozdawane są formularze lokalizacyjne, które należy przekazać służbom po wyjściu z samolotu.
Powrót do Polski z zagranicy:
UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

WARUNKI WJAZDOWE

Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub drogą elektroniczną poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej: www.visa2egypt.gov.eg. 
Opłaty za wizę do Egiptu wynoszą 25 USD (wiza jednokrotna) i 60 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport powinien posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży. Instrukacja: Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą.
Klienci podróżujący do Sharm el Sheikh i nie korzystający z wycieczek fakultatywnych na miejscu nie mają obowiązku wykupienia wizy. Wystarczy wówczas podbić pieczątkę w paszporcie "Sinai Only", która uprawnia do 14-dniowego pobytu na półwyspie Synaj. Informujemy, że od 01/04/2022 na rejsach do Egiptu wymagana jest elektroniczna forma wypełniania obowiązkowego formularza Declaration Form, poniżej przesyłamy link gdzie należy dokonać rejestracji: https://visitegypt.gov.eg/. 
Jednocześnie informujemy, że wciąż jeszcze istnieje możliwość wypełniania wersji papierowej formularza (w razie czego przesyłamy w załączniku), jest natomiast zamysł, żeby docelowo rejestracja następowała online.Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
Z powodu możliwych zmian dotyczących pobytu w Egipcie proponujemy sprawdzić wcześniej czy warunki wjazdu i pobytu nie uległy zmianie. Aktualne informacje na temat wizy można uzyskać w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Osoby nie będące obywatelami Polski, prosimy o sprawdzenie w ambasadzie egipskiej w Warszawie warunków wjazdu i pobytu. 
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt

DOKUMENTY PODRÓŻY

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 300 m
 • Odległość od centrum miasta 0 m
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Kącik dziecięcy, Basen dla dzieci tak
 • Tenis tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Hotel przy ulicy tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Recepcja 24h tak

Opinie o hotelu

Ocena 3,9/5
Travelplanet

Doskonałe (8 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 3,7/5

Wyżywienie 4,1/5

Okolica 4,2/5

Cena 3,6/5

110. najwyższa ocena z 408 hoteli w Sharm El Sheikh

Martyna

Ocena 4,5/5
Hotel idealny pod względem położenia, jest to bowiem samo serce centrum Naama Bay i sąsiedztwo największej dyskoteki Little Budda. Do polecenia główni
Całkowita ocena

Hotel idealny pod względem położenia, jest to bowiem samo serce centrum Naama Bay i sąsiedztwo największej dyskoteki Little Budda. Do polecenia głównie dla osób imprezowych, nastawionych na nocny tryb życia. W hotelu wówczas jest głośno i dużo się dzieje. Dla pozostałych, mniej imprezowych klientów polecam zakup lepszych pokoi w spokojnej części „willowej”. Do plaży hotelowej trzeba przejść kawałek promenadą w centrum, jednak na miejscu czeka na nas bar i ładnie zagospodarowany teren.

Zakwaterowanie 4,5/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Roman

Ocena 4,2/5
Bardzo dobra lokalizacja w centrum. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Urozmaicone posiłki, miła obsługa.
Całkowita ocena

Bardzo dobra lokalizacja w centrum.

Pokoje czyste, codziennie sprzątane.

Urozmaicone posiłki, miła obsługa.

Zakwaterowanie 4,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Roman

Ocena 4,2/5
Bardzo dobra lokalizacja w centrum. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Urozmaicone posiłki, miła obsługa.
Całkowita ocena

Bardzo dobra lokalizacja w centrum.

Pokoje czyste, codziennie sprzątane.

Urozmaicone posiłki, miła obsługa.

Zakwaterowanie 4,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Martyna

Ocena 4,5/5
Hotel idealny pod względem położenia, jest to bowiem samo serce centrum Naama Bay i sąsiedztwo największej dyskoteki Little Budda. Do polecenia głównie dla osób imprezowych, nastawionych na nocny tryb życia. W hotelu wówczas jest głośno i dużo się dzieje. Dla pozostałych, mniej imprezowych klientów polecam zakup lepszych pokoi w spokojnej części „willowej”. Do plaży hotelowej trzeba przejść kawałe
Całkowita ocena

Hotel idealny pod względem położenia, jest to bowiem samo serce centrum Naama Bay i sąsiedztwo największej dyskoteki Little Budda. Do polecenia głównie dla osób imprezowych, nastawionych na nocny tryb życia. W hotelu wówczas jest głośno i dużo się dzieje. Dla pozostałych, mniej imprezowych klientów polecam zakup lepszych pokoi w spokojnej części „willowej”. Do plaży hotelowej trzeba przejść kawałek promenadą w centrum, jednak na miejscu czeka na nas bar i ładnie zagospodarowany teren.

Zakwaterowanie 4,5/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Aneta

Ocena 3,3/5
Hotel dość czysty jak na Egipt,jedzenie dobre,all inclusive takie sobie,bo nie przez cały dzień,napoje były do 16tej na basenie,a potem dopiero o 19tej w hotelu,brak animacji dla dzieci.Gdyż hotel znajduje się w samym centrum do do nocy jest bardzo głośno w pokoju,dlatego nie polecam dla rodzin z dziećmi
Całkowita ocena

Hotel dość czysty jak na Egipt,jedzenie dobre,all inclusive takie sobie,bo nie przez cały dzień,napoje były do 16tej na basenie,a potem dopiero o 19tej w hotelu,brak animacji dla dzieci.Gdyż hotel znajduje się w samym centrum do do nocy jest bardzo głośno w pokoju,dlatego nie polecam dla rodzin z dziećmi

Zakwaterowanie 3,2/5

Wyżywienie 3,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Karel Liberský

Ocena 0,0/5
HOtel był wybrany z niczego, bo w laście na naprawdę ostatnia chwilę nie było już specjalnie w czym wybierać, bo nie było po prostu miejsc w samolotach. Sam hotel był czteropiętrowym zamknietym kompleksem z basenami w środku. Do hotelu nalezy także kilka osobnych apartamentów umieszczonych w części nad hotelem, przy którym znajdowały się kolejne 3 baseny, z czego dwa podgrzewane.
Całkowita ocena

HOtel był wybrany z niczego, bo w laście na naprawdę ostatnia chwilę nie było już specjalnie w czym wybierać, bo nie było po prostu miejsc w samolotach. Sam hotel był czteropiętrowym zamknietym kompleksem z basenami w środku. Do hotelu nalezy także kilka osobnych apartamentów umieszczonych w części nad hotelem, przy którym znajdowały się kolejne 3 baseny, z czego dwa podgrzewane.

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie w klasycznym egipskim stylu, duży pokój i łazienka z WC.

Wyżywienie
Wyżywienie także typowo egipskie, czasem jakas próba urozmaicenia posiłków o międzynarodowe potrawy. Dużym minusem była mała ilość owoców.

Obsługa w hotelu
Usługi hotelu były na przyzwoitym poziomie, codziennie wymieniano ręczniki i sprzątano. Przy basenie była przyjemna i chętna do pracy obsługa. W jadalni było za mało miejsc, zdarzało się, że wszystkie miejsca były zajęte a przy wejściu następni goście czekali na wolne miejsca. Tak samo problemme było zdobycie naczyń i sztućców, szklanek do picia i kubków oraz łyżeczek do kawy przy śniadaniu. Jak ktoś nie przyszedł jako jeden z pierwszych ten wychodził ze śniadania bez kawy ani herbaty. Nie było prawie żadnych animacji, prawie nikt nie był zainetresowany programem. Nie było ani ping ponga ani lotek, mimo że w biurze podróży zapewniano nas, że będą.

Plaża
Plaża jest zdecydowanie najsłabszym punktem hotelu. Cała plaża rozdzielona jest na małe paski, należące do pojedynczych hoteli. Szerokość plaży podczas naszego pobytu wynosiła ok. 24 m, Na długość była trochę większa. Na takiej przestrzeni rozłożonych jest chyba ze 400 leżaków. Zejście do wody było łagodne, gdzie tylko dało się już pływać były zakotwiczone łodzie.

Ogólne wrażenie
Hotel w żadnym wypadku nie spełnia wyobrażeń o pięciu gwaizdkach, moim zdaniem mógłby dostac góra 3 gwiazdki, ale w sumie bylismy zadowoleni, głównie dzięki wspaniałej pogodzie.

Czy ta recenzja była pomocna? (7) (0)

Hana Šletrová

Ocena 0,0/5
Hotel Naama Bay w Sharm El Sheiku oficjalnie ma 5 gwiazdek, ale ja oceniłabym go na 3 i pół, albo cztery.
Całkowita ocena

Hotel Naama Bay w Sharm El Sheiku oficjalnie ma 5 gwiazdek, ale ja oceniłabym go na 3 i pół, albo cztery.

Zakwaterowanie
Klasyczny hotel egipski, duzy pokój z szerokimi łózkami, klasyczna egipska łazienka. ładny balkon z krzesełkami ratanowymi i stolikiem. W pokoju klimatyzacja - mozliwość indywidualnego nastawienia, w lutym z niej nie korzystaliśmy.

Wyżywienie
Znowu klasyka - śniadania - od naleśników po müssli, słodkie pieczywo, jogurty. Obiad i kolacja - wszystkiego pod dostatkiem, 3 rodzaje miesa, duzo jarzyn. Jedyne zastrzezenie - mało owoców. Albo pomarańcze czy grepfruity, albo gruszki - obrane ze skórki, nakrojone na 2 cm płatki. Woda tylko rozlewana, nie mozna było zabrać z sobą do pokoju. Minibaru nie dopełniano.

Obsługa w hotelu
My byliśmy zadowoleni, ale nasi przyjaciele niemla ze nie odjechali do Kairu, bo nie obudzono ich, chociaz budzenie zamówili sobie. Po powrocie w pokoju miała czekać na nich lekka kolacja. ale nie było niczego, w recepcji powiedziano im, ze dostali pakunek zywnościowy i na nic wiecej nie mają prawa. Po interwencji delegatki obiecano im dostaczyć do pokoju jakieś owoce, ale znów nic, dopiero druga interwencja przyniosła owoce.

Plaża
Kawałek od hotelu. Plaza bardzo mała, juz teraz w lutym lezaki były zajęte. Nie umiem sobie jej wyobrazić latem. Lezaki u basenu ustawicznie zajęte. Na plazy cumuje dość duzo łodzi, mało miejsca do kąpieli.

Ogólne wrażenie
Urlop podobał mi sie. Drobiazgi, o których pisałam, nie były tak wazne i nie popsuły nam urlopu. Zaraz znowu wyruszyłabym. Niestety niezadowoleni byliśmy z delegatki pani Chylikowej. Jeszcze nie spotałam sie z tym, aby na drogą wycieczkę nie wyruszył przewodnik mówiący po czesku - to dotyczyło wycieczki do Jerozolimy, Luxoru czy Petry. Wycieczkę z innym czeskim biurem turystycznym odmówiła nam zorganizować. Więc musieliśmy lezeć na plazy.

Czy ta recenzja była pomocna? (5) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 36 °C temperatura w nocy 25 °C

 • Temperatura wody 28 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 37 °C temperatura w nocy 25 °C

 • Wt 38 °C temperatura w nocy 24 °C

 • Śr 38 °C temperatura w nocy 25 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień