Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wszyscy obywatele Polski podróżujący do Egiptu, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
 • Powrót do Polski
  • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

od 2 172 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 107 578

POŁOŻENIE

Ok. 95 km od lotniska w Marsa Alam, do centrum Marsa Alam około 20 km.

PLAŻA

Prywatna, piaszczysta, przy hotelu. Leżaki, parasole i ręczniki bezpłatnie.

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA: 5*
Hotel wybudowany w 2011 roku.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, lobby, restauracja główna Gardenia, taras, 2 restauracje a'la carte (rybna i "Coral") dodatkowo płatne, lobby bar, bar przy plaży, 2 bary przy basenie, bankomat, dodatkowo płatne: wypożyczalnia limuzyn, serwis medyczny, pralnia, fryzjer, sklepy.

INTERNET

Internet WiFi dodatkowo płatne.

KONFERENCJE/INCENTIVE

sala konferencyjna.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: basen główny podzielony na 8 części, animacje dzienne i wieczorne, centrum fitness, siatkówla plażowa, rzutki, tenis stołowy.
Odpłatnie: sauna, masaże, centrum nurkowe, sporty wodne przy plaży.

DLA DZIECI

Mini club dla dzieci w wieku 4-12 lat, animacje, mini disco, 2 baseny dla dzieci, bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przylotem.

ZAKWATEROWANIE

486 pokoi.
Pokoje standardowe mają około 35 m2, wyposażone w: klimatyzację, TV/SAT, sejf, łazienkę z suszarką, mini bar: dodatkowo płatny, balkon lub taras. Mini bar uzupełniony w dwie butelki wody w dniu przyjazdu.

WYŻYWIENIE

ALL INCLUSIVE: śniadanie 07.30-10.00, obiad 12.30-14.00 i kolacja 19.30-21.30 w formie bufetu w restauracji głównej, przekąski między posiłkami w barze przy basenie, popołudniowa herbata również w barze przy basenie, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w godzinach 10.00-24.00 w wyznaczonych przez hotel miejscach. Wino podczas lunchu i kolacji bezpłatnie, w barach dodatkowo płatne. Alkohole importowane, kawa po turecku, kawa irish i soki ze świeżo wyciskanych owoców dodatkowo płatne.
 

INFORMACJE DODATKOWE

ADRES:
KM 20,  Road, Marsa Allam , Red Sea
http://www.lagoonviewhotels.com

CENA

Cena oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy (nie dotyczy oferty z dojzadem własnym); bagaż rejestrowany (do luku bagażowego) - tylko przy przelotach charterowych (nie dotyczy oferty z dojazdem własnym); transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta (w Marsa Alam rezydent dostępny jest telefonicznie, również poprzez aplikację Whatsapp),  ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej, VAT.


Uwaga!!! Przy połączeniach rejsowych cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.),
a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.), wycieczek fakultatywnych, obowiązkowej opłaty za wizę egipską ok. 25 USD. 

WARUNKI WJAZDOWE

Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub drogą elektroniczną poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej: www.visa2egypt.gov.eg. 
Opłaty za wizę do Egiptu wynoszą 25 USD (wiza jednokrotna) i 60 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport powinien posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży. Instrukacja: Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą.
Klienci podróżujący do Sharm el Sheikh i nie korzystający z wycieczek fakultatywnych na miejscu nie mają obowiązku wykupienia wizy. Wystarczy wówczas podbić pieczątkę w paszporcie "Sinai Only", która uprawnia do 14-dniowego pobytu na półwyspie Synaj. Informujemy, że od 01/04/2022 na rejsach do Egiptu wymagana jest elektroniczna forma wypełniania obowiązkowego formularza Declaration Form: https://visitegypt.gov.eg/.  Jednocześnie informujemy, że wciąż jeszcze istnieje możliwość wypełniania wersji papierowej formularza. 
Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
Z powodu możliwych zmian dotyczących pobytu w Egipcie proponujemy sprawdzić wcześniej czy warunki wjazdu i pobytu nie uległy zmianie. Aktualne informacje na temat wizy można uzyskać w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Osoby nie będące obywatelami Polski, prosimy o sprawdzenie w ambasadzie egipskiej w Warszawie warunków wjazdu i pobytu. Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt

INFORMACJE DLA PODRÓŻUJĄCYCH

Sytuacja epidemiczna na świecie stabilizuje się, wciąż jednak jest dynamiczna, a w niektórych regionach świata pozostaje niezwykle trudna.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych na stronie MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych, jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ lub na powyżej wskazanej stronie MSZ przy powrocie do innych krajów.
Przed powrotem z zagranicy do Polski, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 0 m
 • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 23 km
 • Odległość od lotniska Lotnisko 93 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Tenis, Siatkówka Tenis tak
 • Surfing Surfing tak
 • Centrum nurkowania Centrum nurkowania tak
 • Fitness Fitness tak
 • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,0 / 5
Travelplanet

Doskonałe (1055 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 3,8 / 5

Okolica 4,4 / 5

Cena 4,1 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

75. najwyższa ocena z 153 hoteli w Marsa Alam

Zuzana J.

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 16.9. - 23.9.2023 Oceniono: Październik 2023

Soulotel Dream Resort & Spa (ex. Dream Lagoon & Aquapark Resort) Egipt, Marsa Alam

Świetny

Świetny

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Czysty

Wyżywienie
Duży wybór wszystkiego

Obsługa w hotelu
Solidny

Plaża
Wspaniała plaża, możliwość snorkelingu

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Martin H.

Ocena 3,3 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 16.9. - 25.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Soulotel Dream Resort & Spa (ex. Dream Lagoon & Aquapark Resort) Egipt, Marsa Alam

Problem z prysznicem. Sejf nie działa, musiał przyjechać technik i to naprawić, co oznacza EURO dla technika. Problem ten doświadczyło kilku gości, co zapewne nie jest dziełem przypadku. Połowiczna chęć niektórych barmanów.

Problem z prysznicem. Sejf nie działa, musiał przyjechać technik i to naprawić, co oznacza EURO dla technika. Problem ten doświadczyło kilku gości, co zapewne nie jest dziełem przypadku. Połowiczna chęć niektórych barmanów.

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Wyżywienie 2,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Zakwaterowanie
Lokalizacja pokoju jest dobra

Wyżywienie
Jedzenie było 3 gwiazdki, a nie 5

Obsługa w hotelu
OK dla nas.

Plaża
Fajny.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Zuzana J.

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 16.9. - 23.9.2023 Oceniono: Październik 2023

Soulotel Dream Resort & Spa (ex. Dream Lagoon & Aquapark Resort) Egipt, Marsa Alam

Świetny

Świetny

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Czysty

Wyżywienie
Duży wybór wszystkiego

Obsługa w hotelu
Solidny

Plaża
Wspaniała plaża, możliwość snorkelingu

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Martin H.

Ocena 3,3 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 16.9. - 25.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Soulotel Dream Resort & Spa (ex. Dream Lagoon & Aquapark Resort) Egipt, Marsa Alam

Problem z prysznicem. Sejf nie działa, musiał przyjechać technik i to naprawić, co oznacza EURO dla technika. Problem ten doświadczyło kilku gości, co zapewne nie jest dziełem przypadku. Połowiczna chęć niektórych barmanów.

Problem z prysznicem. Sejf nie działa, musiał przyjechać technik i to naprawić, co oznacza EURO dla technika. Problem ten doświadczyło kilku gości, co zapewne nie jest dziełem przypadku. Połowiczna chęć niektórych barmanów.

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Wyżywienie 2,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Zakwaterowanie
Lokalizacja pokoju jest dobra

Wyżywienie
Jedzenie było 3 gwiazdki, a nie 5

Obsługa w hotelu
OK dla nas.

Plaża
Fajny.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jitka M. P.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 14.9. - 21.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Soulotel Dream Resort & Spa (ex. Dream Lagoon & Aquapark Resort) Egipt, Marsa Alam

Niesamowite wakacje, wszystko w 1*.

Niesamowite wakacje, wszystko w 1*.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Świetne zakwaterowanie.

Wyżywienie
Jedzenie smaczne, wybór wystarczający.

Obsługa w hotelu
Usługi na poziomie.

Plaża
Plaża jest idealna.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Renata

Ocena 3,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 18.9. - 25.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Soulotel Dream Resort & Spa (ex. Dream Lagoon & Aquapark Resort) Egipt, Marsa Alam

Spokojne wakacje

Spokojne wakacje

Zakwaterowanie 3,3 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Stary, ale funkcjonalny

Wyżywienie
Różnorodne, zgodne

Obsługa w hotelu
Trochę zdezorientowany i faworyzujący bogatszych klientów.

Plaża
Plaża jest czysta, przytulna. Ale po godzinie 9 nie ma już możliwości znalezienia wolnego leżaka.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Vlada K.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 17.9. - 24.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Soulotel Dream Resort & Spa (ex. Dream Lagoon & Aquapark Resort) Egipt, Marsa Alam

super relaksujące wakacje

super relaksujące wakacje

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
ładne i czyste zakwaterowanie w przyjemnym otoczeniu

Wyżywienie
jedzenie jest zróżnicowane. Myślę, że każdy wybiera to, co mu się podoba.

Obsługa w hotelu
usługi, pomocny personel

Plaża
plaża przy hotelu czysta, plecy, leżak, pracownicy chętnie pomagają w wyborze miejsca. Ciepło wody przezroczyste

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

+48 71 771 76 55

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 28 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować