Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wszyscy obywatele Polski podróżujący do Egiptu, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
 • Powrót do Polski
  • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 82 830

POŁOŻENIE

Ok. 70 km od centrum Marsa Alam, ok. 67 km od El Quseir, ok. 5 km od lotniska w Marsa Alam.

PLAŻA

Przy piaszczysto-żwirowej, prywatnej plaży z bezpłatnymi leżakami, parasolami i ręcznikami kąpielowymi. Do morza prowadzi łagodne zejście z plaży lub zejście z molo.

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 5*
Kompleks hotelowy, otwarty 2022r, należący do znanej i lubianej sieci hotelowej Pickalbatros, usytuowany na powierzchni: 312000 m. Propozycja na rodzinny wypoczynek.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, lobby, restauracja Souk Al Hana z kuchnią międzynarodową, restauracja Cardemom z kuchnią śródziemnomorską, restauracja z kuchnią włoską, lobby bar, bar przy plaży, snack bar, Całodobowa obsługa pokoju, pralnia i usługi parkingowego dostępne są za dodatkową opłatą.

INTERNET

Bezpłatny dostęp do sieci WiFi.

KONFERENCJE/INCENTIVE

Sale konferencyjne.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: duży basen podgrzewany zimą, leżaki i parasole. Goście mogą również cieszyć się leniwą rzeką i dwiema zjeżdżalniami.
Odpłatnie: jazda konna, jazda na wielbłądach, quady, gokarty, wycieczki łodzią, mini golf, jazda na rowerze i bilard, centrum Spa

DLA DZIECI

Brodzik, hotelowy mini club dla dzieci w wieku 4-12, bezpłatne łóżeczka na zamówienie.

ZAKWATEROWANIE

Pokoje standard dwuosobowe z mozliwością dostawki, o powierzchni 30m. Klimatyzowane wyposażone w jedno łóżko typu king-size lub dwa łóżka typu twin oraz stylową łazienkę z kabiną prysznicową. Na wyposażeniu TV/SAT, zestaw do parzenia kawy i herbaty, czajnik, sejf, suszarka do włosów, telefon i balkon. Mini bar za opłatą.
Szlafrok, żelazko i deska do prasowania dostępne są na życzenie.
Pokoje dla niepalących dostępne są na życzenie.
Pokoje family składają się z dwóch sypialni i jednej łazienki połączonych wspólnym wejściem. Wyposażenie jak w pokojach standard.

WYŻYWIENIE

All Inclusive: śniadania (07.00-10:00), lunch (12.30-14.30), kolacje (18.30-21.30) w formie bufetu, menu dla dzieci. Dodatkowo wczesne śniadanie (05.00-07.00), późne śniadanie (10000-11.00), późna kolacja (22.00-23.00), przekąski (12.00-16.00). Napoje serwowane w ofercie All Inclusive dostępne w godzinach 10.00-24.00 w wyznaczonych barach.

INFORMACJE DODATKOWE

https://pickalbatros.com/hotels-resorts/oasis-port-ghalib/

CENA

Cena oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy; bagaż podręczny (EasyJet o wymiarach nie przekraczających 45x36x20 cm, w tym kółka, kieszonki i rączki - mała torba podręczna która musi mieścić się pod siedzeniem pasażera, Corendon - 8kg, LOT - 8kg, Czarter - 5kg); bagaż rejestrowany (do luku bagażowego) - tylko przy przelotach charterowych; transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta (w Marsa Alam rezydent dostępny jest telefonicznie, również poprzez aplikację Whatsapp),  ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
UWAGA!!
W EasyJet bagaż rejestrowany 15 kg dodatkowo płatny ok 350 - 400 PLN/szt. W przypadku zakupienia miejsca Up front (dodatkowo płatne) Klient może zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm), który musi mieścić się w schowku nad głową.
W Corendon bagaż rejestrowany 23 kg dodatkowo płatny ok 350 - 400 PLN/szt
W LOT bagaż rejestrowany 23 kg dodatkowo płatny ok 350 - 400 PLN/szt
Uwaga!!! Przy połączeniach rejsowych cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena oferty z dojazdem własnym zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG, NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.), wycieczek fakultatywnych, obowiązkowej opłaty za wizę egipską ok. 25 USD płatnej na lotnisku w Egipcie, bagażu rejestrowanego przy przelotach liniami Easy Jet i Corendon Airlines, LOT (dodatkowa opłata 400 PLN/os).

COVID- 19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .Podróżując w  czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami. Klienci zobowiązani są do przestrzegania procedur bezpieczeństwa wrowadzanych regulaminem hotelu. 
Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Aktualizacja na stronie: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/egipt Od 17.06.2022 zniesiony obowiązek certyfikatów i testów.
Formularz lokalizacyjny
Na pokładach samolotów lecących do Egiptu rozdawane są formularze lokalizacyjne, które należy przekazać służbom po wyjściu z samolotu.
Powrót do Polski z zagranicy:
UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

WARUNKI WJAZDOWE

Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub drogą elektroniczną poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej: www.visa2egypt.gov.eg. 
Opłaty za wizę do Egiptu wynoszą 25 USD (wiza jednokrotna) i 60 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport powinien posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży. Instrukacja: Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą.
Klienci podróżujący do Sharm el Sheikh i nie korzystający z wycieczek fakultatywnych na miejscu nie mają obowiązku wykupienia wizy. Wystarczy wówczas podbić pieczątkę w paszporcie "Sinai Only", która uprawnia do 14-dniowego pobytu na półwyspie Synaj. Informujemy, że od 01/04/2022 na rejsach do Egiptu wymagana jest elektroniczna forma wypełniania obowiązkowego formularza Declaration Form, poniżej przesyłamy link gdzie należy dokonać rejestracji: https://visitegypt.gov.eg/. 
Jednocześnie informujemy, że wciąż jeszcze istnieje możliwość wypełniania wersji papierowej formularza (w razie czego przesyłamy w załączniku), jest natomiast zamysł, żeby docelowo rejestracja następowała online.Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
Z powodu możliwych zmian dotyczących pobytu w Egipcie proponujemy sprawdzić wcześniej czy warunki wjazdu i pobytu nie uległy zmianie. Aktualne informacje na temat wizy można uzyskać w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Osoby nie będące obywatelami Polski, prosimy o sprawdzenie w ambasadzie egipskiej w Warszawie warunków wjazdu i pobytu. 
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt

DOKUMENTY PODRÓŻY

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

POŁOŻENIE

Ok. 70 km od centrum Marsa Alam, ok. 67 km od El Quseir, ok. 5 km od lotniska w Marsa Alam.

PLAŻA

Przy piaszczysto-żwirowej, prywatnej plaży z bezpłatnymi leżakami, parasolami i ręcznikami kąpielowymi. Do morza prowadzi łagodne zejście z plaży lub zejście z molo.

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 5*
Kompleks hotelowy, otwarty 2022r, należący do znanej i lubianej sieci hotelowej Pickalbatros, usytuowany na powierzchni: 312000 m. Propozycja na rodzinny wypoczynek.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, lobby, restauracja Souk Al Hana z kuchnią międzynarodową, restauracja Cardemom z kuchnią śródziemnomorską, restauracja z kuchnią włoską, lobby bar, bar przy plaży, snack bar, Całodobowa obsługa pokoju, pralnia i usługi parkingowego dostępne są za dodatkową opłatą.

INTERNET

Bezpłatny dostęp do sieci WiFi.

KONFERENCJE/INCENTIVE

Sale konferencyjne.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: duży basen podgrzewany zimą, leżaki i parasole. Goście mogą również cieszyć się leniwą rzeką i dwiema zjeżdżalniami.
Odpłatnie: jazda konna, jazda na wielbłądach, quady, gokarty, wycieczki łodzią, mini golf, jazda na rowerze i bilard, centrum Spa

DLA DZIECI

Brodzik, hotelowy mini club dla dzieci w wieku 4-12, bezpłatne łóżeczka na zamówienie.

ZAKWATEROWANIE

Pokoje standard dwuosobowe z mozliwością dostawki, o powierzchni 30m. Klimatyzowane wyposażone w jedno łóżko typu king-size lub dwa łóżka typu twin oraz stylową łazienkę z kabiną prysznicową. Na wyposażeniu TV/SAT, zestaw do parzenia kawy i herbaty, czajnik, sejf, suszarka do włosów, telefon i balkon. Mini bar za opłatą.
Szlafrok, żelazko i deska do prasowania dostępne są na życzenie.
Pokoje dla niepalących dostępne są na życzenie.
Pokoje family składają się z dwóch sypialni i jednej łazienki połączonych wspólnym wejściem. Wyposażenie jak w pokojach standard.

WYŻYWIENIE

All Inclusive: śniadania (07.00-10:00), lunch (12.30-14.30), kolacje (18.30-21.30) w formie bufetu, menu dla dzieci. Dodatkowo wczesne śniadanie (05.00-07.00), późne śniadanie (10000-11.00), późna kolacja (22.00-23.00), przekąski (12.00-16.00). Napoje serwowane w ofercie All Inclusive dostępne w godzinach 10.00-24.00 w wyznaczonych barach.

INFORMACJE DODATKOWE

https://pickalbatros.com/hotels-resorts/oasis-port-ghalib/

CENA

Cena oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy; bagaż podręczny (EasyJet o wymiarach nie przekraczających 45x36x20 cm, w tym kółka, kieszonki i rączki - mała torba podręczna która musi mieścić się pod siedzeniem pasażera, Corendon - 8kg, LOT - 8kg, Czarter - 5kg); bagaż rejestrowany (do luku bagażowego) - tylko przy przelotach charterowych; transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta (w Marsa Alam rezydent dostępny jest telefonicznie, również poprzez aplikację Whatsapp),  ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
UWAGA!!
W EasyJet bagaż rejestrowany 15 kg dodatkowo płatny ok 350 - 400 PLN/szt. W przypadku zakupienia miejsca Up front (dodatkowo płatne) Klient może zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm), który musi mieścić się w schowku nad głową.
W Corendon bagaż rejestrowany 23 kg dodatkowo płatny ok 350 - 400 PLN/szt
W LOT bagaż rejestrowany 23 kg dodatkowo płatny ok 350 - 400 PLN/szt
Uwaga!!! Przy połączeniach rejsowych cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena oferty z dojazdem własnym zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG, NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.), wycieczek fakultatywnych, obowiązkowej opłaty za wizę egipską ok. 25 USD płatnej na lotnisku w Egipcie, bagażu rejestrowanego przy przelotach liniami Easy Jet i Corendon Airlines, LOT (dodatkowa opłata 400 PLN/os).

COVID- 19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .Podróżując w  czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami. Klienci zobowiązani są do przestrzegania procedur bezpieczeństwa wrowadzanych regulaminem hotelu. 
Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Aktualizacja na stronie: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/egipt Od 17.06.2022 zniesiony obowiązek certyfikatów i testów.
Formularz lokalizacyjny
Na pokładach samolotów lecących do Egiptu rozdawane są formularze lokalizacyjne, które należy przekazać służbom po wyjściu z samolotu.
Powrót do Polski z zagranicy:
UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

WARUNKI WJAZDOWE

Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub drogą elektroniczną poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej: www.visa2egypt.gov.eg. 
Opłaty za wizę do Egiptu wynoszą 25 USD (wiza jednokrotna) i 60 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport powinien posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży. Instrukacja: Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą.
Klienci podróżujący do Sharm el Sheikh i nie korzystający z wycieczek fakultatywnych na miejscu nie mają obowiązku wykupienia wizy. Wystarczy wówczas podbić pieczątkę w paszporcie "Sinai Only", która uprawnia do 14-dniowego pobytu na półwyspie Synaj. Informujemy, że od 01/04/2022 na rejsach do Egiptu wymagana jest elektroniczna forma wypełniania obowiązkowego formularza Declaration Form, poniżej przesyłamy link gdzie należy dokonać rejestracji: https://visitegypt.gov.eg/. 
Jednocześnie informujemy, że wciąż jeszcze istnieje możliwość wypełniania wersji papierowej formularza (w razie czego przesyłamy w załączniku), jest natomiast zamysł, żeby docelowo rejestracja następowała online.Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
Z powodu możliwych zmian dotyczących pobytu w Egipcie proponujemy sprawdzić wcześniej czy warunki wjazdu i pobytu nie uległy zmianie. Aktualne informacje na temat wizy można uzyskać w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Osoby nie będące obywatelami Polski, prosimy o sprawdzenie w ambasadzie egipskiej w Warszawie warunków wjazdu i pobytu. 
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt

DOKUMENTY PODRÓŻY

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od centrum miasta 0 m
 • Odległość od lotniska 3 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Golf tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Zjeżdżalnie tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Transport hotelowy tak
 • Hotelowa restauracja tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,4 / 5
Travelplanet

Znakomity (1542 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,4 / 5

Wyżywienie 4,1 / 5

Okolica 4,4 / 5

Cena 4,4 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

36. najwyższa ocena z 151 hoteli w Marsa Alam

Krystyna P.

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 11.3. - 18.3.2023 Oceniono: Marzec 2023

Wróciliśmy zadowoleni. Teren hotelu rozległy, pięknie położony, w pobliżu portu.

Wróciliśmy zadowoleni. Teren hotelu rozległy, pięknie położony, w pobliżu portu.

Zakwaterowanie 3,8 / 5

Wyżywienie 3,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
pokój ciekawie urządzony, mogliśmy odbierać telewizję Polonia, TVN i Polsat i przez cały czas pobytu mieliśmy w pokoju dobry internet (nasz pokój był w budynku lobby)

Wyżywienie
Ogólnie dobre, ale monotonne, codziennie to samo, głodni nie chodziliśmy. Kolacja a la carta w Cardamonie godna polecenia.

Obsługa w hotelu
Pokój sprzątany codziennie, dawaliśmy codziennie dolara, to i mieliśmy ładne dekoracje z ręczników i świeżych kwiatów

Plaża
plaża piaszczysta, bardzo czysta, dość długa, nie było problemu z leżakami, ale jak chcieliśmy lepsze miejsce, w 1-wszej linii, to o 7 należało położyć ręczniki. Nie słyszałam, żeby komuś coś zginęło. 2 bary na plaży, również kelnerzy donosili do leżaków - 1 dolar mile widziany, ale nie spotkałam się z nachalnością

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Robert Kopacz

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 3.3. - 13.3.2023 Oceniono: Marzec 2023

W zasadzie wszystko co jest związane z minionymi wakacjami w Egipcie, powinno zostać ocenione na 10 gwiazdek, ale...

Niestety są uwagi:

- W zasadzie wszędzie na terenie hotelu MOŻNA PALIĆ! O zgrozo!!! Nawet w restauracjach, przy stolikach.

- Owszem rezydent był, ale mocno ograniczał się do kwestii komercyjnej. Nic w tym złego, bo sam skorzystałem. Jednak, nic by się nie stało, gdyby jego obecność była w jakiś sposób ujęta w ramy, np jedną godzinę per dzień. Nie zawsze telefony funkcjonują należycie, często się ich po prostu nie zabiera na plażę. Kontakt osobisty byłby jak najbardziej wskazany.

Ogólnie rzecz biorąc - minione wakacje były najlepszymi w moim dotychczasowym życiu.

Przede wszystkim, wypoczynek, wypoczynek i jeszcze raz wypoczynek. Piękna rafa, genialna pogoda, bardzo miła obsługa, świetna kuchnia... Nic dodać, nic ująć... Oby bez papierochów przy stoliku obok...

W zasadzie wszystko co jest związane z minionymi wakacjami w Egipcie, powinno zostać ocenione na 10 gwiazdek, ale...

Niestety są uwagi:

- W zasadzie wszędzie na terenie hotelu MOŻNA PALIĆ! O zgrozo!!! Nawet w restauracjach, przy stolikach.

- Owszem rezydent był, ale mocno ograniczał się do kwestii komercyjnej. Nic w tym złego, bo sam skorzystałem. Jednak, nic by się nie stało, gdyby jego obecność była w jakiś sposób ujęta w ramy, np jedną godzinę per dzień. Nie zawsze telefony funkcjonują należycie, często się ich po prostu nie zabiera na plażę. Kontakt osobisty byłby jak najbardziej wskazany.

Ogólnie rzecz biorąc - minione wakacje były najlepszymi w moim dotychczasowym życiu.

Przede wszystkim, wypoczynek, wypoczynek i jeszcze raz wypoczynek. Piękna rafa, genialna pogoda, bardzo miła obsługa, świetna kuchnia... Nic dodać, nic ująć... Oby bez papierochów przy stoliku obok...

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Pokoje przestronne, czyste, mimo że z balkonami to zapewniające należytą intymność. Łazienka duża, woda gorąca.

Zwykle pokój służył jedynie nocnemu wypoczynkowi i spełniał tą funkcję idealnie. Bardzo duży tv, ale bez możliwości podłączenia zewnętrznych nośników np GoPro, by zobaczyć cośmy w ciągu dnia nakręcili.

Wyżywienie
Wyśmienite. Różnorodne. Smaczne. Woda butelkowana bez ograniczeń, do woli

Obsługa w hotelu
Wszystko zgodnie ze sztuką hotelową na wysokim poziomie.

Plaża
Żwirowo-piaszczysta, piękna, obszerna, mająca blisko kilometr.

Parasole z leżakami, parawanami. Możliwość gry w siatkówkę, balls, futbol... Dwa bary z napojami, alko, oraz przekąskami

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Krystyna P.

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 11.3. - 18.3.2023 Oceniono: Marzec 2023

Wróciliśmy zadowoleni. Teren hotelu rozległy, pięknie położony, w pobliżu portu.

Wróciliśmy zadowoleni. Teren hotelu rozległy, pięknie położony, w pobliżu portu.

Zakwaterowanie 3,8 / 5

Wyżywienie 3,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
pokój ciekawie urządzony, mogliśmy odbierać telewizję Polonia, TVN i Polsat i przez cały czas pobytu mieliśmy w pokoju dobry internet (nasz pokój był w budynku lobby)

Wyżywienie
Ogólnie dobre, ale monotonne, codziennie to samo, głodni nie chodziliśmy. Kolacja a la carta w Cardamonie godna polecenia.

Obsługa w hotelu
Pokój sprzątany codziennie, dawaliśmy codziennie dolara, to i mieliśmy ładne dekoracje z ręczników i świeżych kwiatów

Plaża
plaża piaszczysta, bardzo czysta, dość długa, nie było problemu z leżakami, ale jak chcieliśmy lepsze miejsce, w 1-wszej linii, to o 7 należało położyć ręczniki. Nie słyszałam, żeby komuś coś zginęło. 2 bary na plaży, również kelnerzy donosili do leżaków - 1 dolar mile widziany, ale nie spotkałam się z nachalnością

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Robert Kopacz

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 3.3. - 13.3.2023 Oceniono: Marzec 2023

W zasadzie wszystko co jest związane z minionymi wakacjami w Egipcie, powinno zostać ocenione na 10 gwiazdek, ale...

Niestety są uwagi:

- W zasadzie wszędzie na terenie hotelu MOŻNA PALIĆ! O zgrozo!!! Nawet w restauracjach, przy stolikach.

- Owszem rezydent był, ale mocno ograniczał się do kwestii komercyjnej. Nic w tym złego, bo sam skorzystałem. Jednak, nic by się nie stało, gdyby jego obecność była w jakiś sposób ujęta w ramy, np jedną godzinę per dzień. Nie zawsze telefony funkcjonują należycie, często się ich po prostu nie zabiera na plażę. Kontakt osobisty byłby jak najbardziej wskazany.

Ogólnie rzecz biorąc - minione wakacje były najlepszymi w moim dotychczasowym życiu.

Przede wszystkim, wypoczynek, wypoczynek i jeszcze raz wypoczynek. Piękna rafa, genialna pogoda, bardzo miła obsługa, świetna kuchnia... Nic dodać, nic ująć... Oby bez papierochów przy stoliku obok...

W zasadzie wszystko co jest związane z minionymi wakacjami w Egipcie, powinno zostać ocenione na 10 gwiazdek, ale...

Niestety są uwagi:

- W zasadzie wszędzie na terenie hotelu MOŻNA PALIĆ! O zgrozo!!! Nawet w restauracjach, przy stolikach.

- Owszem rezydent był, ale mocno ograniczał się do kwestii komercyjnej. Nic w tym złego, bo sam skorzystałem. Jednak, nic by się nie stało, gdyby jego obecność była w jakiś sposób ujęta w ramy, np jedną godzinę per dzień. Nie zawsze telefony funkcjonują należycie, często się ich po prostu nie zabiera na plażę. Kontakt osobisty byłby jak najbardziej wskazany.

Ogólnie rzecz biorąc - minione wakacje były najlepszymi w moim dotychczasowym życiu.

Przede wszystkim, wypoczynek, wypoczynek i jeszcze raz wypoczynek. Piękna rafa, genialna pogoda, bardzo miła obsługa, świetna kuchnia... Nic dodać, nic ująć... Oby bez papierochów przy stoliku obok...

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Pokoje przestronne, czyste, mimo że z balkonami to zapewniające należytą intymność. Łazienka duża, woda gorąca.

Zwykle pokój służył jedynie nocnemu wypoczynkowi i spełniał tą funkcję idealnie. Bardzo duży tv, ale bez możliwości podłączenia zewnętrznych nośników np GoPro, by zobaczyć cośmy w ciągu dnia nakręcili.

Wyżywienie
Wyśmienite. Różnorodne. Smaczne. Woda butelkowana bez ograniczeń, do woli

Obsługa w hotelu
Wszystko zgodnie ze sztuką hotelową na wysokim poziomie.

Plaża
Żwirowo-piaszczysta, piękna, obszerna, mająca blisko kilometr.

Parasole z leżakami, parawanami. Możliwość gry w siatkówkę, balls, futbol... Dwa bary z napojami, alko, oraz przekąskami

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Barbara K.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 17.2. - 24.2.2023 Oceniono: Marzec 2023

Hotel bardzo dobry, duży wybór dań. Można korzystać z restauracji innych hoteli Albatros.

Hotel bardzo dobry, duży wybór dań. Można korzystać z restauracji innych hoteli Albatros.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Super wszystko na plus

Wyżywienie
Super!

Obsługa w hotelu
Super!

Plaża
Super!

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Marianna K. B.

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 25.2. - 4.3.2023 Oceniono: Marzec 2023

Maksymalna satysfakcja ze wszystkiego.

Maksymalna satysfakcja ze wszystkiego.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Roman Baran

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 18.2. - 25.2.2023 Oceniono: Marzec 2023

Urlop spełnił to, czego oczekiwaliśmy

Urlop spełnił to, czego oczekiwaliśmy

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00,.

+48 71 771 76 55

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 25 °C temperatura w nocy 19 °C

 • Temperatura wody 23 °C

Prognoza pogody na następne dni