Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Obowiązek poddania się badaniu na obecność COVID-19 na lotnisku po przylocie (koszt ok. 30 USD/os.) lub okazanie negatywnego wyniku testu PCR w j. angielskim, wykonanego nie wcześniej niż 72h przed wylotem
 • Zwolnione z testu są osoby zaszczepione pełną dawką (od podania ostatniej dawki minęło więcej niż 14 dni) oraz dzieci poniżej 6 r.ż. Zaświadczenia należy pobrać z Internetowego Konta Pacjenta lub aplikacji mObywatel.
 • Podróżni lecący do regionu Marsa Alam, którzy wykonują test na lotnisku, proszeni są o zabranie ze sobą kopii strony paszportu, na której widoczne jest zdjęcie i dane osobowe
 • Wymagane wypełnienie deklaracji pobytu (również dla dzieci) POBIERZ TUTAJ
 • Powrót do Polski
  • Obowiązuje 14-dniowa kwarantanna dla powracających do Polski transportem zorganizowanym. Z obowiązku zwalnia negatywny wynik testu PCR wykonany po 8 dniach od powrotu, zaświadczenie o pełnym szczepieniu (od którego upłynęło min. 14 dni) lub przebyciu izolacji/hospitalizacji spowodowanej COVID-19 nie później niż 6 miesięcy przed przekroczeniem granicy RP. Obowiązek nie dotyczy dzieci poniżej 12 r.ż. będących pod opieką zaszczepionych lub ozdrowieńców.
  • Obowiązek wypełnienia Karty Lokalizacji Podróżnego www.gov.pl/web/gov/wypelnij-klp
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

Hotel Three Corners Ocean View

Egipt, Hurghada, El Gouna

Tylko dla dorosłych W pobliżu portu Na piaszczystej plaży Na środku laguny

Więcej o hotelu

od 1 486 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 3 331

Naszym zdaniem

Malowniczo i oryginalnie usytuowany, nieduży hotel znanej marki. Składa się z dwóch budynków świetnie wkomponowanych w otoczenie. Idealne miejsce na spokojny relaks w komfortowych warunkach, na romantyczny wypad. Piękne widoki, doskonała obsługa, wiele możliwości rekreacyjnych. Hotel przeznaczony dla dorosłych gości. 

Położenie

W urokliwym miasteczku El Gouna,  wzdłuż Abu Tig Marina, nad samym morzem, 25 km od lotniska, 30 km od Hurghady. Przy hotelu znajduje się piaszczysty taras słoneczny z pomostem i drabinkami. Do większej plaży dowozi (gratis, ok. 7 minut jazdy, kursy co godzinę) bus hotelowy. Po sąsiedzku port jachtowy, kawiarenki, sklepy itd.

Wyposażenie

Recepcja, windy, restauracja główna Oceania z tarasem, 2 restauracje a' la carte, bary (m.in. przy plaży i basenie), pralnia, kącik internetowy, bezpłatne Wi-Fi.

Pokoje

Standard - gustowne urządzone, klimatyzowane, z łazienką, minibarem (płatny), TV sat, sejfem, telefonem, balkonem lub tarasem (widok na basen lub wewnętrzne patio). 
Standard sea view - widok na morze/lagunę/marinę. 
W niektórych pokojach łącza internetowe (odpłatnie). 

Wyżywienie

BB - śniadania
All Inclusive: śniadania (bufet), obiady (a'la carte), kolacje (bufet) w restauracji głównej, po południu (16.00-17.00) kawa, herbata i przekąski, lokalne napoje i alkohole serwowane od godz. 10.00 do północy. 
Bar plażowy: napoje bezalkoholowe wchodzą w skład oferty all inclusive, alkohole i wyżywienie nie są tam objęte system all inclusive. 

Sport i rozrywka

2 baseny pięknie położone: jeden na końcu cypelku niemal wznosi się" nad morzem, drugi przy marinie (tarasy słoneczne, leżaki, łóżka z baldachimami), siatkówka plażowa, tenis stołowy, water polo, aerobik, boccia, fitness, joga, centrum nurkowania, ośrodek wellness, animacje. W niedużej odległości  znajdują się ośrodki sportów wodnych (np. łodzie, żaglówki, baza kiteserfingu ) oraz lądowych i pole golfowe.

Dla dzieci

Hotel przeznaczony tylko dla osób dorosłych.

Uwagi

Od obywateli RP wymagana jest wiza. Kupuje się ją po przylocie na lotnisku - oficjalna cena wynosi 25 USD/os. Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty,  polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Opłat za wizę egipską 25 USD/OS, wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowego ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje COVID-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Aktualizacja COVID-19

PODRÓŻ SAMOLOTOWA Z POLSKI DO EGIPTU
Osoby posiadające zaświadczenie o pełnym cyklu szczepień przeciwko COVID-19 oraz dzieci do lat 6 przylatują do Egiptu bez konieczności wykonywania testu.
Władze Egiptu akceptują tylko pełny cykl szczepień (od drugiej dawki musi upłynąć minimum 14 dni) szczepionkami zatwierdzonymi przez Światową Organizację Zdrowia i Egipski Urząd ds. Leków: Pfizer, AstraZeneca, Moderna, Sinopharma, Sinovac, Sputnik, Johnson & Johnson (w tym ostatnim przypadku musi upłynąć 14 dni od podania pierwszej dawki).
Osoby niezaszczepione muszą mieć ze sobą negatywny wynik testu PCR na obecność COVID-19, wydany nie wcześniej niż 72 h przed przylotem (w jęz. angielskim). Wymagany kod QR.
Istnieje możliwość wykonania testu na lotnisku docelowym w Egipcie (30 USD, dzieci do 6 roku życia - bezpłatnie). Po zrobieniu testu turyści udają się do zarezerwowanego przez nich hotelu (transfer na lotnisku czeka na klientów). Należy liczyć się z izolacją w pokoju (do momentu uzyskania wyniku negatywnego). W przypadku uzyskania wyniku pozytywnego obowiązuje kwarantanna. Wówczas koszty związane z wykonywaniem kolejnych testów, wizytami lekarskimi oraz transportem do placówek medycznych ponosi klient. W przypadku uzyskania pozytywnego wyniku testu wykonanego w Egipcie należy mieć na względzie to, że linie lotnicze mogą nie wpuścić osoby zakażonej na pokład.
TRANZYT PRZEZ NIEMCY
Od 1 sierpnia 2021 r. podróż przez Niemcy jest możliwa tylko z negatywnym wynikiem testu. Dotyczy to zarówno podróży drogą lądową, jak i samolotem. Szybkie testy antygenowe mogą być wykonane najwcześniej 48h (testy PCR, LAMP, TMA 72h) przed przyjazdem do Niemiec i muszą spełniać kryteria Światowej Organizacji Zdrowia, tj. czułość 80%, swoistość 97%. Wynik testu musi być w jęz. niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim lub włoskim. Polskie testy są uznawane, jeżeli są przetłumaczone. Czas liczy się od godziny pobrania próbki, a nie od otrzymania wyniku.
Testów nie muszą wykonywać dzieci do 12 r. życia, osoby zaszczepione (14 dni od podania ostatniej dawki szczepionki dopuszczonej w UE), ozdrowieńcy (28 dni-6 miesięcy po chorobie), osoby przewożące zawodowo ludzi lub towar.
Jako potwierdzenie bycia osobą zaszczepioną lub ozdrowieńcem może służyć Unijny Certyfikat COVID-19.
Od 1 sierpnia 2021 r. Niemieckie Ministerstwo Zdrowia wyróżnia dwa obszary ryzyka:
1. obszar wysokiego ryzyka (Hochrisikogebiet);
2. obszar występowania mutacji (Virusvariantengebiet).
Listy te są na bieżąco uaktualniane. Obecnie (7 sierpnia) Egipt znajduje się na pierwszej z nich. Przy podróży tranzytowej z Egiptu przez Niemcy należy mieć negatywny wynik testu lub zaświadczenie o pełnym cyklu szczepień lub o przebyciu choroby (28 dni- 6 miesięcy). Testu nie muszą mieć tylko dzieci do 12 r. życia.
Tranzyt powinien odbywać się bezpośrednio, bez zbędnych postojów i noclegów. Dopuszczalne jest zatrzymanie się na stacji benzynowej przy autostradzie.
Przed powrotem do Niemiec wymagane jest dokonanie rejestracji na www.einreiseanmeldung.de.
Koszty wykonania testu w Egipcie przed powrotem do Niemiec:
* Test + transfer to koszt 30 USD (organizowane na miejscu po kontakcie z rezydentem)
* Test na miejscu w hotelu to koszt 55 USD
Należy mieć ze sobą: skopiowaną 1 stronę paszportu + stronę z pieczątką z paszportu z wjazdu do Egiptu, bilet lotniczy/karta pokladowa), voucher hotelowy.
 DODATKOWE DOKUMENTY PRZED PODRÓŻĄ
Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia Formularza Lokalizacyjnego dla Klientów wylatujących do Egiptu": https://bit.ly/3jHMik9
Podróżując liniami Enter Air (numery rejsów zaczynające się od ENT, np. ENT1111) wszyscy pasażerowie mają obowiązek dodatkowo wydrukować, wypełnić i zabrać ze sobą Deklarację Zdrowia Enter Air oraz Oświadczenie Zdrowotne Enter Air.
https://www.enterair.pl/uploads/COVID_19_DEKLARACJA_ZDROWOTNA_ENTERAIR.pdf
https://www.enterair.pl/uploads/ANNEX%20V%20PART%20A%20Health%20Declaration%20.pdfJest to konieczne by otrzymać kartę pokładową i należy to zrobić przy każdym przelocie (z Polski i do Polski), dlatego każdy powinien posiadać 2 egzemplarze Deklaracji Zdrowia Enter Air oraz Oświadczenie Zdrowotne Entar Air (w j.polskim na wylot, a w j. angielskim na powrót). Wypełnione dokumenty należy przekazać na lotnisku pracownikowi obsługi naziemnej podczas odprawy w check-in.
Przed podróżą liniami Easy Jet (numery rejsów zaczynające się od EJU lub U2, np. U2 1111, loty z Berlina) obowiązkowo prosimy o zapoznanie się z ważnymi informacji, które znajdą Państwo pod tym linkiem:http://www.easyjet.com/en/fly-with-confidence oraz https://www.easyjet.com/en/policy/country-specific-travel-information
Karta Lokalizacyjna Podróżnego
Osoby podróżujące do Polski samolotem - przed dokonaniem odprawy - są obowiązane do wypełnienia Karty Lokalizacji Podróżnego w postaci elektronicznej (eKLP). Od 17 lipca 2021 r. jest ona dostępna w formie elektronicznej i zastępuje dotychczas stosowanaą wersję papierową. Jedynie w przypadku braku dostępu do systemu teleinformatycznego można ją nadal wypełnić w postaci papierowej - w takim przypadku papierowy formularz Karty Lokalizacji Podróżnego (KLP) jest przekazywany przez personel pokładowy. Karta znajduje się na stronie MSZ: https://aplikacje.gov.pl/app/klp/#/home Szczegóły: https://www.gov.pl/web/gov/wypelnij-klp
Kwarantanna w Polsce po powrocie z Egiptu
W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów, od 1.12. 2021 obowiązują nowe przepisy dotyczące kwarantanny po przylocie do Polski;
W przypadku przybycia z państw nienależących do strefy Schengen lub niebędących państwem członkowskim Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) podróżni muszą odbyć obowiązkową 14 dniową kwarantannę, z której zwolnić może negatywny wynik testu na koronawirusa, wykonany nie wcześniej niż 7 dnia po przylocie do Polski.
Poza tym z kwarantanny zwolnione są osoby:
a) w pełni zaszczepione, czyli takie, które przyjęły drugą dawkę (w przypadku szczepienia dwufazowego) lub jedną dawkę (w przypadku szczepienia jednofazowego) minimum 14 dni wcześniej i mogą to potwierdzić zaświadczeniem. Szczepionka musi być dopuszczona do użytku w Unii Europejskiej
b) ozdrowieńcy, czyli ci, którzy w ostatnich 6 miesiącach byli poddani izolacji domowej lub szpitalnej (i mają zaświadczenie o tym fakcie)
c) dzieci do 12. roku życia, podróżujące z osobami w pełni zaszczepionymi.
Obowiązek odbycia kwarantanny uznaje się za zrealizowany z chwilą wprowadzenia negatywnego wyniku testu do systemu teleinformatycznego przez medyczne laboratorium diagnostyczne.
Ważne informacje na oficjalnych stronach:
Polskie MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/egipt
https://www.gov.pl/web/niemcy/informacje-dot-rozprzestrzeniania-sie-koronawirusa-sars-cov-2-w-niemczech
Polska Straż Graniczna: http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html
InstytutKocha: https://www.rki.de/DE/Content/InfAZ/N/Neuartiges_Coronavirus/Risikogebiete_neu.html

Przelot EasyJet z Berlina

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie.
Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.
W przypadku przelotów rejsowych i low costowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
EasyJet (przelot typu Low Cost) - z portu lotniczego Berlin Brandenburg
W cenie jeden mały bagaż podręczny (maks. 45 x 36 x 20 cm) do 10 kg , który musi zmieścić się pod siedzeniem znajdującym się z przodu - miejsca standardowe.Klienci, którzy zakupili miejsce Up front lub Extra legroom będą mogli zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm) , który musi mieścić się w schowku nad głową - wycena indywidualna, w ramach dostępności (liczba miejsc ograniczona).
Bagaż główny za dopłatą:
- 15 kg w cenie 430 PLN/sztuka
- 23 kg w cenie 510 PLN/sztuka
- 26 kg w cenie 680 PLN/sztuka
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.
Wybór miejsca (za opłatą)
Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji (wycena na podstawie dostępności miejsc i oferty linii lotniczej). Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.

Sezon zimowy

W zależności od warunków atmosferycznych  część infrastruktury hotelowej może być nieczynna lub godziny funkcjonowania mogą się zmienić. Część basenów może być okresowo podgrzewanych.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od centrum miasta 1000 m
 • Odległość od lotniska 22 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Golf tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Wypożyczalnia rowerów tak
 • Siatkówka tak
 • Hotel bez dzieci tak
 • Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,5/5
Travelplanet

Znakomity (9 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,5/5

Wyżywienie 4,7/5

Okolica 4,5/5

Cena 4,0/5

42. najwyższa ocena z 479 hoteli w Hurghada

Katarzyna Styczeń 2013

Data pobytu: 5.1. - 12.1.2013

Ocena 5,0/5
Hotel znajduje się ok. 300 m od centrum strefy turystycznej El Gouny, w porcie jachtowym Abu Tig Marina, w sąsiedztwie licznych sklepów i restauracji.
Całkowita ocena

Hotel znajduje się ok. 300 m od centrum strefy turystycznej El Gouny, w porcie jachtowym Abu Tig Marina, w sąsiedztwie licznych sklepów i restauracji. Odległość od centrum Hurghady – Sakkala to ok. 25 km, od lotniska ok. 30 km. Hotel usytuowany przy wąskiej, piaszczystej plaży w lagunie, leżaki, parasole i materace bezpłatne. Goście mogą skorzystać również z oddalonej o 10 min jazdy hotelowym busem plaży Mangroove z dostępem do otwartego morza i rafy koralowej. Leżaki , parasole i materace bezpłatne. Bar na plaży w ramach opcji All inclusive. Bardzo ładne, eleganckie pokoje. Internet wi-fi w lobby bezpłatny. W pobliżu hotelu znajduje się 18-dołkowe pole golfowe. Hotel polecany miłośnikom sportów wodnych oraz gry w golfa.

Zakwaterowanie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonim Kwiecień 2008

Data pobytu: 3.11. - 10.11.2007

Ocena 5,0/5
El Gouna to taka egipska Wenecja, tyle że o niebo czystsza i piękniejsza! El Gouna to prywatne miasteczko pod Hurghadą, które rządzi się swoimi prawam
Całkowita ocena

El Gouna to taka egipska Wenecja, tyle że o niebo czystsza i piękniejsza! El Gouna to prywatne miasteczko pod Hurghadą, które rządzi się swoimi prawami, hotele tutaj nawzajem „wypożyczają” sobie usługi dla gości. Jak chcesz zjeść w innym hotelu czy skorzystać z basenu obok, nie ma problemu. To niebywałe! Póki co, nie mówię Egiptowi do widzenia…tylko: niedługo tu wrócę, bo kocham Cię, moja Afryko!

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Zakwaterowanie
Rewelacja, czyściuteńko i do tego nie przyjmuja bakszyszu, nawet na prośbę, chyba maja to w umowie o pracę: nie przyjmowac bakszyszu.

Wyżywienie
Przepyszna, kuchnia zarówno europejska jak i arabska. Nie miałam żadnej "klątwy faraona"!

Obsługa w hotelu
Rewelacja!Obok polska baza kitesurfingu!

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Magda Październik 2017

Data pobytu: 7.10. - 14.10.2017

Ocena 4,7/5
hotel bardzo dobrze położony (niedaleko mariny oraz nad samym morzem) z bardzo smacznym jedzeniem.
Całkowita ocena

hotel bardzo dobrze położony (niedaleko mariny oraz nad samym morzem) z bardzo smacznym jedzeniem.

Zakwaterowanie 4,5/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Katarzyna Styczeń 2013

Data pobytu: 5.1. - 12.1.2013

Ocena 5,0/5
Hotel znajduje się ok. 300 m od centrum strefy turystycznej El Gouny, w porcie jachtowym Abu Tig Marina, w sąsiedztwie licznych sklepów i restauracji. Odległość od centrum Hurghady – Sakkala to ok. 25 km, od lotniska ok. 30 km. Hotel usytuowany przy wąskiej, piaszczystej plaży w lagunie, leżaki, parasole i materace bezpłatne. Goście mogą skorzystać również z oddalonej o 10 min jazdy hotelowym buse
Całkowita ocena

Hotel znajduje się ok. 300 m od centrum strefy turystycznej El Gouny, w porcie jachtowym Abu Tig Marina, w sąsiedztwie licznych sklepów i restauracji. Odległość od centrum Hurghady – Sakkala to ok. 25 km, od lotniska ok. 30 km. Hotel usytuowany przy wąskiej, piaszczystej plaży w lagunie, leżaki, parasole i materace bezpłatne. Goście mogą skorzystać również z oddalonej o 10 min jazdy hotelowym busem plaży Mangroove z dostępem do otwartego morza i rafy koralowej. Leżaki , parasole i materace bezpłatne. Bar na plaży w ramach opcji All inclusive. Bardzo ładne, eleganckie pokoje. Internet wi-fi w lobby bezpłatny. W pobliżu hotelu znajduje się 18-dołkowe pole golfowe. Hotel polecany miłośnikom sportów wodnych oraz gry w golfa.

Zakwaterowanie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anekm Grudzień 2008

Data pobytu: 6.12. - 13.12.2008

Ocena 4,5/5
Hotel bardzo przyjemny, nie za duży, składająca się z dwóch oddzielnych budynków. Hotel należący do sieci belgijskich hoteli, których właścicielami jest rodzina Lambrecht. Główny budynek zbudowany w 2002, druga część zwana View Port oddana do użytku w 2006.
Całkowita ocena

Hotel bardzo przyjemny, nie za duży, składająca się z dwóch oddzielnych budynków. Hotel należący do sieci belgijskich hoteli, których właścicielami jest rodzina Lambrecht. Główny budynek zbudowany w 2002, druga część zwana View Port oddana do użytku w 2006.

Zakwaterowanie 4,2/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Zakwaterowanie
W części View Port pokoje dość duże z balkonami. Na wyposażeniu telewizor, telefon, suszarka, sejf, klimatyzacja sterowana indywidualnie, lodówka. Bardzo dobre zasłony, które nie przepuszczają odrobiny światła.

Wyżywienie
Bardzo duża różnorodność potraw. Co wieczór tematyczna kolacja wiązana z określoną kuchnią lub typem, np. włoska lub barbeque. Bardzo duży wybór potraw, do kolacji podawane świeże owoce sezonowe (melony, granaty, "egipskie gruszki" itp.). Jedyną minusem była paskudna kawa.

Na terenie kompleksu znajdują się dwie restauracje obsługujące gości, oraz dwie restauracje al'carte - włoska i belgijska.

Obsługa w hotelu
W hotelu znajduje się centrum fitness i spa, a także siłownia. Przy głównym basenie oferowane są usługi sportów wodnych "Fly Orange", m.in. parasailing, jet ski, kite surfing itd. można także skorzystać z usług szkoły nurkowania.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Agulka_Ja Sierpień 2008

Data pobytu: 5.8. - 12.8.2006

Ocena 4,3/5
Hotel pięknie położony przy piaszczystej plaży, zieleń, i piękne lazurowe morze
Całkowita ocena

Hotel pięknie położony przy piaszczystej plaży, zieleń, i piękne lazurowe morze

Zakwaterowanie 4,5/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Zakwaterowanie
Czyste i bardzo ładnie urządzone, z widokiem na morze, na lagunę, na basen.

Wyżywienie
Smaczne, czasem mało urozmaicone, lecz dużo jeśli chodzi o ilość

Obsługa w hotelu
dużo atrakcji, hotel położony w pięknym odosobnionym miejscu, ale jest dobry dojazd do miasta (kursują autobusy)

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonim Lipiec 2008

Data pobytu: 5.7. - 12.7.2008

Ocena 4,6/5
Hotel jest OK. jest tam co robic są dyskoteki na terenie hotelu jest kilka restauracji jedzenie jest ok.bar całodobowy .Tylko do miasta 20km.a do plaży jest 1500m ,plaża jest za wąska i jest mało miejsca ogólnie BDB
Całkowita ocena

Hotel jest OK. jest tam co robic są dyskoteki na terenie hotelu jest kilka restauracji jedzenie jest ok.bar całodobowy .Tylko do miasta 20km.a do plaży jest 1500m ,plaża jest za wąska i jest mało miejsca ogólnie BDB

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Zakwaterowanie
pokoje czyściutkie i przestronne ...

Wyżywienie
Jedzenie jest dobre i urozmaicone ....

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 23 °C temperatura w nocy 17 °C

 • Temperatura wody 25 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 22 °C temperatura w nocy 15 °C

 • Pt 23 °C temperatura w nocy 16 °C

 • Sob 25 °C temperatura w nocy 18 °C

 • Ndz 25 °C temperatura w nocy 19 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień