Hotel Jasmine Palace

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Położenie:

Ten piękny hotel został niedawno otwarty i znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Oferuje wiele zajęć dla dorosłych i dla dzieci lub rozpieszczać się w luksusowym spa. Lotnisko w Hurghadzie znajduje się około 20 km od hotelu.

Wyposażenie:

Usługi obejmują główną restaurację z miejscami do siedzenia wewnątrz i na zewnątrz, 2 restauracje z wyborem dań z karty (orientalne i azjatyckie), lobby bar, bar przy basenie, restaurację / bar z grillem na plaży, egzotyczne bary, klub nocny, baseny ze słodką wodą o łącznej powierzchni 4500 m3, podgrzewany basen, leżaki i parasole przy basenie, sala konferencyjna z wyposażeniem, pralnia, kantor wymiany walut.

Zakwaterowanie:

Pokoje wyposażone są w łazienkę z WC, suszarkę do włosów, klimatyzację, TV, mini lodówkę, telefon, sejf i przestronny taras.

Wyżywienie:

Program all inclusive obejmuje śniadanie, lunch i kolację, wszystkie gorące i zimne napoje z wyjątkiem świeżych soków, lodów, importowanych napojów alkoholowych, kawy po turecku i fajki wodnej.

Usługi:

Goście mogą korzystać ze spa i centrum urody, sportów wodnych, siatkówki plażowej, nurkowania, tenisa stołowego, bilarda, placu zabaw, pokoju zabaw dla dzieci, kina dziecięcego lub programu dla dzieci.

Plaża:

Tuż obok hotelu znajduje się piaszczysta plaża.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY