Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Albatros White Beach (Ex. Royal Palace)

Egipt, Hurghada, Hurghada

Bezpośrednie położenie przy plaży Nowoczesne i stylowo urządzone pokoje Atrakcje i udogodnienia dla dzieci Bogaty pakiet All Inclusive

Więcej o hotelu

od 789 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 25 743

POŁOŻENIE

położony w miejscowości Hurghada w rejonie malowniczego Morza Czerwonego, w odległości zaledwie 5 km od Nowej Mariny. Od lotniska w Hurghadzie ok. 2 km.

PLAŻA

Prywatna, piaszczysta przy hotelu z łagodnym zejściem do morza. Leżaki, parasole i ręczniki plażowe bezpłatnie.

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 5*
Kompleks hotelowy należący do sieci Pickalbatros, otwarty w 2016r. Bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne oraz wysoki standard usług zadowoli każdego Klienta.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, kantor, 3 restauracje główne włoska, azjatycka, orientalna (bezpłatne), 1 restauracja a'la carte (raz na pobyt bezpłatna, po wcześniejszej rezerwacji), lobby bar, 2 bary przy basenach, bar na plaży, bar w dyskotece, 4 bary na terenie hotelu. Usługi pralni chemicznej, lekarz na wezwanie, sklepiki z pamiątkami.

INTERNET

WiFi na terenie hotelu bezpłatnie.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: 2 baseny, leżaki, parasole, siatkówka plażowa, tenis stołowy, mini golf, rzutki,  siłownia, gimnastyka, aerobik, porgramy animacyjne
Odpłatnie: bilard, gry video, centrum spa, salon piękności, masaże, sauna, jacuzzi,  sporty wodne na plaży, centrum nurkowe

DLA DZIECI

4 baseny, plac zabaw, mini club, mini aquapark, bezpłatne łóżeczko za zamówienie przed wylotem.

ZAKWATEROWANIE

Oferuje 473 pokoi. Pokój typu standard dwuosobowy z możliwością dwóch dostawek da dzieci lub jednej dostawki dla osoby dorosłej wyposażony w klimatyzację, TV/SAT, mini bar za dopłatą, sejf, telefon, łazienkę z suszarką do włosów, balkon lub taras. Pokoje z widokiem na morze za dopłatą.

WYŻYWIENIE

All inclusive śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu, późne śniadanie, przekąski w ciągu dnia, lody, popołudniowa kawa, herbata, ciasto. Napoje bezalkoholowe oraz lokalne napoje alkoholowe w godzinach 10.00-24.00 w wyznaczonych barach.
All Inclusive Soft: śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu, późne śniadanie, przekąski w ciągu dnia, lody, popołudniowa kawa, herbata, ciasto. Napoje bezalkoholowe w godzinach 10.00-24.00 w wyznaczonych barach. Brak napoi alkoholowych.

INFORMACJE DODATKOWE

Hotel dysponuje udogodnieniami dla potrzeb Gości niepełnosprawnych i poruszających się na wózku.
* podjazdy dla wózków inwalidzkich: główne wejście do hotelu, hol, winda
* 4 pokoje, na parterze (na zapytanie)
Plaża:
* podjazd do plaży
Basen:
* poręcze ułatwiające wejście do basenu

KONTAKT

https://www.pickalbatros.com

CENA

Cena oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta,  ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż (nie dotyczy przelotów liniami Easy Jet), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena oferty z dojazdem własnym zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG, NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.opłaty za wizę egipską ok. 25 USD płatnej na lotnisku w Egipcie, bagażu rejestrowanego przy przelotach liniami Easy Jet (dodatkowa opłata 400 PLN/os)

COVID- 19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
Osoby podróżujące linią Easy Jet, podczas przelotu zobowiązane są do posiadania maseczek FFP2 (chirurgiczne lub materiałowe). Szaliki, osłony twarzy (przyłbice) oraz maski z zaworami nie będą przez przewoźnika akceptowane. 
AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMICZNA W EGIPCIE W ZWIĄZKU Z COVID- 19
https://www.gov.pl/web/dyplomacja/egipt
AKTUALIZACJA 15.10.2020
Podróżni lecący do Egiptu do regionu Marsa Alam, którzy wykonują test PCR na Covid-19 na lotnisku, proszeni są o zabranie ze sobą kopii strony ze zdjęciem z paszportu (wymaganej przez Wydział Medycyny Prewencyjnej w celu przyśpieszenia zakończenia procedury testów).
Informujemy, że z dniem 01 września 2020 r. władze Egiptu wprowadziły obowiązek okazywania negatywnych wyników testów PCR na COVID-19 przez podróżnych wjeżdżających na teren Egiptu. Test powinien być przeprowadzony w okresie 72 godzin przed wjazdem na teren Egiptu. Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci do 6 lat. 
Władze Egiptu umożliwiły także wykonanie testu w kierunku COVID - 19 na lotnisku po przylocie do Egiptu. Koszt badania wynosi 30 USD za osobę, dzieci do 6 lat nie maja obowiązku wykonani testu. Po wykonaniu testu Klienci udają się transferem do wykupionego hotelu gdzie do 24 h otrzymują wyniki. Do tego czasu Klienci zobligowani są do pozostania w pokoju hotelowym. 
W przypadku pozytywnego wyniku testu Klienci zostaną poddani 14-dniowej kwarantannie w hotelu. Koszt dodatkowych noclegów (poza wykupionym pakietem) zostanie pokryty przez hotel. Koszt dodatkowego przelotu z Egiptu do Polski pokrywa Klient. 
Jednocześnie informujemy, że w przypadku Klientów z wykupionymi tylko biletami czarterowymi, władze Egiptu wymagają okazania potwierdzenie rezerwacji hotelu lub rejsu (w przypadku wypraw nurkowych). 
Klienci z wykupionymi biletami czarterowymi bez dodatkowych świadczeń noclegowych nie mogą podróżować samolotem czarterowym.AKTUALIZACJA NA DZIEN 12.08.2020
Od 12.08 turyści wylatujący z Polski mogą podróżować do Egiptu bez odbywania 14 dniowej kwarantanny po powrocie do kraju. * Turyści przybywający do kurortów Hurghada, Sharm el Sheikh, Marsa Alam są zwolnieni z opłat wizowych do30 kwietnia 2021 r.
* Należy wypełnić obowiązkową deklarację, a następnie przekazać przedstawicielowi Ministerstwa Zdrowia i Ludności na lotnisku po przybyciu do Egiptu.
* Każdy hotel posiada rządowy Certyfikat bezpieczeństwa higieny" potwierdzający spełnienie wymagań sanitarnych, naruszenie któregokolwiek z ustalonych przepisów spowoduje zawieszenie licencji obiektu i karę finansową.
WYTYCZNE SANITARNE
* Transfer - W pojazdach służących do transferu tylko 50% miejsc może być zajętych, miejsce obok każdego pasażera musi być wolne. Zakaz zajmowania pierwszych siedzeń pojazdu. Wszystkie pojazdy transportowe są dokładnie dezynfekowane i czyszczone przed i po każdej podróży. Obowiązuje nakaz noszenia maseczek przez obsługę podczas całego transferu.
* Recepcja i zameldowanie - Check-in będzie poprzedzony obowiązkowym badaniem temperatury ciała. Dezynfekcja bagaży przed zameldowaniem. Zachowanie właściwego dystansu dzięki specjalnym oznaczeniom na podłodze
* Pokój hotelowy i sprzątanie - Pomieszczenia są dezynfekowane i odpowiednio wentylowane przez 12 godzin od wymeldowania Gościa do zakwaterowania kolejnego. Dla każdego Gościa - zestaw ochrony osobistej zawierający wyposażenie ochronne, takie jak maski, rękawiczki oraz środki dezynfekujące do rąk. Meble i tkaniny są dezynfekowane za pomocą maszyn parowych. Pojemność pokoju to max. 2 osoby dorosłe + 2 dzieci (poniżej 12 lat)
* Wyżywienie - Przed wejściem do restauracji Gościom spawdzana jest temperatura. Posiłki będę serwowane przez personel restauracji (brak bufetu). Stoły są rozmieszczone w odległości 2 metrów od siebie, przy jednym stole (maksymalnie do 6 osób). Zalecane jest jak najczęstsze używanie jednorazowych sztućców. Dostępność środków dezynfekujących do rąk na stołach. Obrusy z tkaniny są wymieniane i dokładnie prane po każdym użyciu. Shisha jest zabroniona. Zakaz spotkań i imprez towarzyskich. Strefy dla dzieci zostały zamknięte.
* Basen i plaża - Regularna dezynfekcja basenów. Czyszczenie obszaru wokół plaży i basenu (w tym stoły, leżaki, leżaki itp.) po każdym użyciu, a także przed i po godzinach użytkowania. Zachowanie 2 m odległości między leżakami. Ręczniki plażowe i basenowe dostarczane są do pokoi. Ograniczenie zajęć rekreacyjnych
* Wycieczki fakultatywne - Grupy nie mogą przekraczać 25 osób (do odwołania). Przewodnicy są zobowiązani do noszenia maseczek. Słuchawki są sterylizowane po każdym użyciu. Organizatorzy wycieczek powinny zapewnić maseczki dla turystów. Obowiązuje zachowanie dystansu fizycznego.
* Siłownie i kluby fitness - Punkty dotykowe i powierzchnie są regularnie czyszczone i dezynfekowane. Sprzęty i wyposażenie są odpowiednio rozstawione. Zakaz korzystania ze strefy wellness oraz prysznica na siłowni lub w klubie fitness,
* Inne - Regularna dezynfekcja części wspólnych, toalet, wind oraz wszystkich punktów styku, regularne czyszczenie mebli i tkanin w hotelach i obiektach turystycznych. Dostępność środków do dezynfekcji rąk. Zachowanie i przestrzeganie dystansu w windach (specjalne oznaczenia). Nakaz noszenia masek w windzie. Personel jest zobowiązany do noszenia maseczek przez cały czas pracy. Dyskoteki, imprezy i spotkania towarzyskie nie są dozwolone. Każdy hotel ma współpracującego lekarza na wezwanie i klinikę

WARUNKI WJAZDOWE

Władze egipskie poinformowały, iż do 30 kwietnia 2021 r. przedłużone zostaje zniesienie opłat za wizy turystyczne dla osób przylatujących bezpośrednimi lotami do gubernatorstw: Synaj Południowy, Morze Czerwone, Luksor i Asuan.
Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub drogą elektroniczną poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej: www.visa2egypt.gov.eg Opłaty za wizę do Egiptu wynoszą 25 USD (wiza jednokrotna) i 60 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport powinien posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży. 
Klienci podróżujący do Sharm el Sheikh i nie korzystający z wycieczek fakultatywnych na miejscu nie mają obowiązku wykupienia wizy. Wystarczy wówczas podbić pieczątkę w paszporcie "Sinai Only", która uprawnia do 14-dniowego pobytu na półwyspie Synaj. 
Instrukacja: Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą.
Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
Z powodu możliwych zmian dotyczących pobytu w Egipcie proponujemy sprawdzić wcześniej czy warunki wjazdu i pobytu nie uległy zmianie. Aktualne informacje na temat wizy można uzyskać w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Osoby nie będące obywatelami Polski, prosimy o sprawdzenie w ambasadzie egipskiej w Warszawie warunków wjazdu i pobytu. 
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt

DOKUMENTY PODRÓŻY

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od centrum miasta 7 km
 • Odległość od lotniska 5 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Spokojna okolica tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Recepcja 24h tak
 • Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,7/5
Travelplanet

Znakomity (110 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,8/5

Wyżywienie 4,5/5

Okolica 4,6/5

Cena 4,6/5

24. najwyższa ocena z 479 hoteli w Hurghada

Dorota Marzec 2018

Data pobytu: 3.2. - 10.2.2018

Ocena 5,0/5
Długo szukaliśmy hotelu, który spełniłby nasze oczekiwania (nasz trzeci pobyt w Egipcie) i wreszcie znaleźliśmy !!! Wszystko nam się podobało: przestronne,...
Całkowita ocena

Długo szukaliśmy hotelu, który spełniłby nasze oczekiwania (nasz trzeci pobyt w Egipcie) i wreszcie znaleźliśmy !!! Wszystko nam się podobało: przestronne, wygodne pokoje z dużymi łazienkami, miła i usłużna obsługa, idealna czystość, wiele atrakcji, urozmaicone, smaczne jedzenie ( wspaniałe truskawkowe walentynki!!!), nowoczesna siłownia, animacje przy basenach, atrakcyjne programy wieczorne w klubie WOW, pyszna kawa w barze przy lobby i wiele innych atutów. Jeśli chodzi o baseny to również spełniają oczekiwania: dwa ogromne w tym jeden olbrzymi: podgrzewany, idealny do pływania i zabaw w wodzie. W basenie również miejsca z bąbelkami masującymi, a dla dzieci świetne instalacje i wodne place zabaw. Plaża też bez zarzutu; czysta, zadbana, bardzo ładny pomost. Również niedroga szkółka nauki surfingu i kitesurfingu (można się targować oczywiście). Boisko wielofunkcyjne i mini golf tuż przy plaży za darmo. Opodal bar z przekąskami, napojami itp...Mieliśmy wspaniały pokój na pierwszym piętrze (nr: 411) z widokiem na morze (widok na baseny posiadają wszystkie pokoje), a pod naszym balkonem znajdowało się boisko do siatkówki plażowej, którą uwielbiamy. Wybór jedzenia w różnych restauracjach i barach imponujący i każdy z pewnością znajdzie coś smacznego dla siebie. Wspaniała, rezerwowana raz na pobyt kolacja w klubie WOW z pełną obsługą i kulturą. Pyszne drinki na bieżąco serwowane przez kelnerów przy basenach i na plaży np. piwko we wiaderkach z lodem, bardzo dobre wino białe, różowe i czerwone (jak na egipskie realia). Świetna atmosfera, wielu hotelowych gości z różnych stron świata, pomimo zimowego miesiąca...tutaj też nam się poszczęściło, bo przez 5 dni mieliśmy temperaturę ok.30 stopni. Tuż przy hotelu znajduje się pasaż ze sklepikami i knajpkami ( my zakupiliśmy kwiaty hibiskusa i różne przyprawy np. szafran). Ta opinia jest jak najbardziej obiektywna i prawdziwa...hotel może nie jest najtańszy, ale warty swojej ceny!!! (zapłaciliśmy 2600zł za jeden tydzień) Nie żałujemy tych pieniędzy i na pewno tam wrócimy!!!

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Eugeniusz Listopad 2019

Data pobytu: 2.11. - 9.11.2019

Ocena 4,8/5
Hotel nie przereklamowany. Było wszystko to, o czym marzysz. Może nie na 5*, ale na +4* Eugeniusz.
Całkowita ocena

Hotel nie przereklamowany. Było wszystko to, o czym marzysz. Może nie na 5*, ale na +4*

Eugeniusz.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Eugeniusz Listopad 2019

Data pobytu: 2.11. - 9.11.2019

Ocena 4,8/5
Hotel nie przereklamowany. Było wszystko to, o czym marzysz. Może nie na 5*, ale na +4* Eugeniusz.
Całkowita ocena

Hotel nie przereklamowany. Było wszystko to, o czym marzysz. Może nie na 5*, ale na +4*

Eugeniusz.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Natalia Kwiecień 2018

Data pobytu: 7.4. - 14.4.2018

Ocena 4,0/5
Nowoczesne kolorowe meble, piękny wystrój, mają dodano informację, że dodatkowy specjalny kontakt do hotelu, który zadziwia. bardzo czyste. Pracownicy są bardzo dobre, zawsze. Bardzo elegancki i uprzejmy. Dobre ćwiczenie baseny dla dzieci, mnóstwo dzieci grają rzeczy w basenach, statek piracki, woda, wspinaczki ramki, itp. , a także mnóstwo do zrobienia na basenie. W pobliżu plaży na lunch, 12:30...
Całkowita ocena

Nowoczesne kolorowe meble, piękny wystrój, mają dodano informację, że dodatkowy specjalny kontakt do hotelu, który zadziwia. bardzo czyste. Pracownicy są bardzo dobre, zawsze. Bardzo elegancki i uprzejmy.

Dobre ćwiczenie baseny dla dzieci, mnóstwo dzieci grają rzeczy w basenach, statek piracki, woda, wspinaczki ramki, itp. , a także mnóstwo do zrobienia na basenie.

W pobliżu plaży na lunch, 12:30 do 1700 godzin. Pełne pizza na zamówienie, kurczak i wołowina kebab stylu kanapki, makarony, sałatki, deser, i bar, bar personel nie pozwolą ci zabrać swojego drinka z baru, naciskaj można usiąść i przynosić do napojów. Pełne butelki piwa, nie małych plastikowych kubkach pełen pieni podobnie jak w innych hotelach, wina mogą być podane w pełnych butelek, jest to wyjątkowa obsługa.

wieczór w restauracji jest doskonałym wyborem dla wszystkich, że bardzo ciężko skończyć nie można znaleźć coś, co lubisz.

Pokoje są wyjątkowe z unikalna funkcja, prysznic z rolki niewidomych jeśli chcesz go używać. Pokoje są bardzo przestronne, czyste i nowoczesne. Łóżko jest bardzo wygodne, z materacem gwiazdora na tak, aby bardzo wygodne, dobre poduszki.

Bar w holu jest przez całą dobę i klub nocny w stylu bar czynny jest do 2, ale napoje końca o północy, ale bar w holu jest obok w każdym razie. Wiele barów wokół kompleksu, plus bar sportowy wyświetlono wszystkie sportowe na żywo.kupił wiele wycieczek na tej stronie optimguide.com

ceny są bardzo tanie, obsługa bardzo dobra, polecam tę stronę dla Ciebie, jeśli interesują Cię lokalne, dobre wycieczki.

Lokalizacja jest w doskonałym miejscu, w porównaniu do lubi innych, jest położony na Village Road, jeśli wyjdzie się z hotelu, skręć w lewo lub w prawo i idziesz na ulicy turystycznej. Bardzo bezpieczne, aby wyjść w nocy i patrzeć na zewnątrz hotelu.

Ogólnie rzecz biorąc. Wspaniały hotel, zdecydowanie najlepszy w Hurghada, 10/10 ode mnie. Czyste, policja, wiele do zrobienia, dużo jedzenia i picia, coś dla każdego, bez względu na wieku.

Dobre, byliśmy tam kwietnia 2018 r

Zakwaterowanie 4,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Dorota Marzec 2018

Data pobytu: 3.2. - 10.2.2018

Ocena 5,0/5
Długo szukaliśmy hotelu, który spełniłby nasze oczekiwania (nasz trzeci pobyt w Egipcie) i wreszcie znaleźliśmy !!! Wszystko nam się podobało: przestronne, wygodne pokoje z dużymi łazienkami, miła i usłużna obsługa, idealna czystość, wiele atrakcji, urozmaicone, smaczne jedzenie ( wspaniałe truskawkowe walentynki!!!), nowoczesna siłownia, animacje przy basenach, atrakcyjne programy wieczorne w klubie...
Całkowita ocena

Długo szukaliśmy hotelu, który spełniłby nasze oczekiwania (nasz trzeci pobyt w Egipcie) i wreszcie znaleźliśmy !!! Wszystko nam się podobało: przestronne, wygodne pokoje z dużymi łazienkami, miła i usłużna obsługa, idealna czystość, wiele atrakcji, urozmaicone, smaczne jedzenie ( wspaniałe truskawkowe walentynki!!!), nowoczesna siłownia, animacje przy basenach, atrakcyjne programy wieczorne w klubie WOW, pyszna kawa w barze przy lobby i wiele innych atutów. Jeśli chodzi o baseny to również spełniają oczekiwania: dwa ogromne w tym jeden olbrzymi: podgrzewany, idealny do pływania i zabaw w wodzie. W basenie również miejsca z bąbelkami masującymi, a dla dzieci świetne instalacje i wodne place zabaw. Plaża też bez zarzutu; czysta, zadbana, bardzo ładny pomost. Również niedroga szkółka nauki surfingu i kitesurfingu (można się targować oczywiście). Boisko wielofunkcyjne i mini golf tuż przy plaży za darmo. Opodal bar z przekąskami, napojami itp...Mieliśmy wspaniały pokój na pierwszym piętrze (nr: 411) z widokiem na morze (widok na baseny posiadają wszystkie pokoje), a pod naszym balkonem znajdowało się boisko do siatkówki plażowej, którą uwielbiamy. Wybór jedzenia w różnych restauracjach i barach imponujący i każdy z pewnością znajdzie coś smacznego dla siebie. Wspaniała, rezerwowana raz na pobyt kolacja w klubie WOW z pełną obsługą i kulturą. Pyszne drinki na bieżąco serwowane przez kelnerów przy basenach i na plaży np. piwko we wiaderkach z lodem, bardzo dobre wino białe, różowe i czerwone (jak na egipskie realia). Świetna atmosfera, wielu hotelowych gości z różnych stron świata, pomimo zimowego miesiąca...tutaj też nam się poszczęściło, bo przez 5 dni mieliśmy temperaturę ok.30 stopni. Tuż przy hotelu znajduje się pasaż ze sklepikami i knajpkami ( my zakupiliśmy kwiaty hibiskusa i różne przyprawy np. szafran). Ta opinia jest jak najbardziej obiektywna i prawdziwa...hotel może nie jest najtańszy, ale warty swojej ceny!!! (zapłaciliśmy 2600zł za jeden tydzień) Nie żałujemy tych pieniędzy i na pewno tam wrócimy!!!

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Piotr Styczeń 2018

Data pobytu: 6.1. - 13.1.2018

Ocena 4,8/5
Bardzo dobra obsługa
Całkowita ocena

Bardzo dobra obsługa

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Dudasova Andrea Październik 2008

Data pobytu: 19.10. - 26.10.2008

Ocena 0,0/5
Na urlop wyjezdzałam z rodzicami i 3letnim synem, bałam sie, jak bedzie, poniewaz były i negatywne recenzje. Musze przyznać, ze BT i hotel okazały sie bezproblemowe.
Całkowita ocena

Na urlop wyjezdzałam z rodzicami i 3letnim synem, bałam sie, jak bedzie, poniewaz były i negatywne recenzje. Musze przyznać, ze BT i hotel okazały sie bezproblemowe.

Zakwaterowanie
Zakwaterowano nas w willi w arealu hotelowym. Odpowiadało nam to. 2 pokoje, część mieszkalana z TV, lodówką, suszarką. Czysto, sprzątanie codzienne, zmiana reczników i bielizny pościelowej codziennie. Co nam przeszkadzało - były mrówki, ale byłam przygotowana, miałam z sobą środek owadobójczy.

Wyżywienie
Wyzywienie bardzo dobre, dla kazdego do wyboru do koloru. Jasne, ze pokarmy powtarzały sie, ale w ciagu tych 8 dni zawsze mozna było wybrać sobie coś innego. A te ich ciastka i kołacze! Šwietne! Napoje do dyspozycji w ciagu całego dnia, w hotelu, przy basenie i na plazy - bez ograniczň.

Usługi hoteli
Personal zawsze uśmiechniety, chociaz bez przestanku pracował. Animatorzy starali sie, troszczyli sie o dzieci, tańczyli z goścmi. Wieczorem disco dla dzieci i rózne programy. W dniu powrotnym kończyliśmy o 12.00, odjezdzaliśmy dopeiro o 1.30 w nocy. Szkoda, ze nie dopłaciliśmy sobie pokoju. Mozna zrobić i tak, ze jedna rodzina zapłaci pokój, druga dołaczy sie do niej, i rozliczą sie.

Plaża
Plaza piękna, czysta, idealna dla dzieci i niepływaków. Ale dla pływaków naturalnie tez dobra. Jest bar, miejsce do tańca czy gimnastyki, gra muzyka, piłka ręczna, strzałki, boisko. Troche dalej są łodzie, ale nie przeszkadzają.

Ogólne wrażenie
Ogólne wrazenie bardzo dobre - hotel, usługi, wyzywienie, programy, boisko dla dzieci, w zasadzie wszystko nad moje oczekiwania. Jedyne, co nie podobało mi sie, byli natrętni sprzedawcy, wiec wolałam robić zakupy w marketach niz w sklepikach prywatnych. Ale wszystko zalezy, jaki urlop człowiek sobie zrobi. W tym hotelu mieszkało 5 rodzin ze Słowacji a tylko my byliśmy zadowoleni. Po prostu uzywaliśmy sobie świetnie.

Czy ta recenzja była pomocna? (10) (1)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 21 °C temperatura w nocy 14 °C

 • Temperatura wody 23 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 23 °C temperatura w nocy 15 °C

 • Sob 24 °C temperatura w nocy 16 °C

 • Ndz 23 °C temperatura w nocy 15 °C

 • Pon 22 °C temperatura w nocy 15 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień