Hotel Sylwestrowy Express - Praga

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Hotel

Sylwestrowy Express - Praga

Kategoria

2

Opis zakwaterowania

Oferta nie obejmuje zakwaterowania.Nazwa miasta Praga wywodzi się od czeskiego słowa práh, które oznacza próg domu i jest związana z legendą o Libuszy. Próg ten jest również symbolem gościnności i otwartości na turystów zagranicznych tego wspaniałego i jakże pięknego miasta. Praga zwana też jest "Złotą Pragą", "miastem stu wież", "złotym okrętem na Wełtawie", "Matką Miast" lub "Sercem Europy", a jej bogata historia ukazuje się w postaci romańskich, gotyckich, renesansowych, barokowych i klasycystycznych budowli. Miasto, swoim urokiem i klimatem czaruje zarówno turystów, jak i jego rdzennych mieszkańców.
Proponujemy spędzenie Sylwestrowej Nocy w jednej z najpiękniejszych stolic Europy, którą w tym czasie odwiedzają rzesze turystów. Brak perspektywy na dłuższy wyjazd – Sylwestrowy Express do dokonały sposób na przywitanie Nowego Roku w barwnej scenerii czeskiej stolicy. Jeśli potrzebujesz romantycznej scenerii do wyprawy „we dwoje” lub samotnej wycieczki zwiedzając perły europejskiej architektury - Praga ma do zaoferowanie to i wiele więcej.

Program ramowy

Dzień 1 (31.12.2013) - Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy autokaru. Przyjazd do Pragi ok. godz. 1330. Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od Hradczan - Zamek Praski, Katedra Św. Wita, Stary Plac, Bazylika Św. Jerzego, Wieża Daliborka. Następnie przejdziemy do Małej Strany, zobaczymy Most Karola - najbardziej rozpoznawalny znak Pragi. To tu rozpościera się jeden z najwspanialszych widoków na Stare Miasto - patrząc na czerwone dachy kamieniczek, wieżyczki bram, kościołów I wzgórze z Zamkiem Praskim poczujecie się jak w bajce. Spacer zakończymy na Rynku Starego Miasta lub Placu Wacława. Tu odbywać się będzie impreza pod gwieździstym niebem przy akompaniamencie koncertów różnych wykonawców, którzy zapewnią przyjemna atmosferę i wiele wrażeń.
Dzień 2 (01.01.2014) - Zbiórka o godz. 0200 i wyjazd w drogę powrotną do Polski.

Informacje dodatkowe

Oferta nie zawiera zakwaterowania.

Oferta zawiera

- transport autokarem klasy LUX (klimatyzacja, barek, WC, DVD)
- ubezpieczenie KL i NNW
- butelkę noworocznego szampana
- opiekę pilota

Oferta nie zawiera

- zwiedzanie obiektów wewnątrz i bilety wstępu we własnym zakresie w czasie wolnym

Składniki wymagane

- dopłaty do miast wyjazdowych wg rozkładu jazdy
- dopłaty do usługi przewodnickiej - płatne u pilota w autokarze 5 €/os

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY