Hotel Sylwester w Pradze

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

R

Czechy / Czechy

O

Złota Praga to jedno z najczęściej odwiedzanych i najbardziej niezwykłych miast w Europie. Stolica Czech jest wymarzonym miejscem na powitanie Nowego Roku. W noc sylwestrową w centrum Pragi organizowane są liczne koncerty na wolnym powietrzu. Do białego rana tłumnie bawią się tu ludzie z całego świata. To także miasto idealne do zwiedzania: większość ciekawych miejsc i zabytków znajduje się blisko siebie. Piękne centrum wpisane jest na listę UNESCO, magia Złotej Uliczki, zaułki Malej Strany, historyczny Wyszehrad, międzynarodowy gwar, świetne piwo i tradycyjna czeska kuchnia tworzą niepowtarzalny nastrój. Wyjątkowa atmosfera Pragi i niezapomniana zabawa sylwestrowa na długo pozostaną w pamięci.

1

30.12. Zbiórka uczestników. Przejazd do PRAGI. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja. Wyjazd na wieczorny spacer po Pradze: przejście z placu Wacława do rynku głównego - Staroměstké Náměstí. Powrót do hotelu i nocleg.

2

31.12. Śniadanie. Zwiedzanie: Hradczany - praski zamek, katedra św. Wita, bazylika św. Jerzego, pałac królewski, Złota Uliczka, Malá Strana - kiedyś miasteczko, dziś najbardziej romantyczna i malownicza dzielnica Pragi, most Karola z rzeźbami świętych, rynek staromiejski, ratusz z zegarem Orloj. Czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Wyjazd w okolice Rynku Starego Miasta lub Placu Wacława, gdzie co roku organizowany jest wieczór sylwestrowy. Powrót do hotelu po północy. Nocleg.

3

01.01. Śniadanie. Zwiedzanie jednego z najciekawszych miejsc, kolebki Pragi - Wyszehradu, gdzie historia pozostawiła wiele śladów i tajemnic. W trakcie wycieczki: twierdza Wyszehrad i wspaniała panorama miasta z wyszehradzkiej skały, romańska rotunda św. Marcina, bazylika św. Piotra i Pawła, cmentarz Zasłużonych, gdzie pochowani są najwybitniejsi czescy artyści, poeci i pisarze, architekci i konstruktorzy, m.in. Antonin Dworzak. Następnie spacer wzdłuż Wełtawy do Teatru Narodowego, po drodze słynny Tańczący Dom i kubistyczne domy. Czas wolny. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

4

02.01. Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Spacer uliczkami żydowskiej dzielnicy Josefov: Staro-Nová Synagoga, Klausová Synagoga, ratusz z hebrajskim zegarem i starym żydowskim cmentarzem. Czas wolny. Przejazd do Polski.

S

3 noclegi w hotelu*** w Pradze; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje • przejazd komfortowym autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

U

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, lokalni przewodnicy i tour guide: ok. 1900 CZK.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY