Hotel Piwna Praga

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

3

P

Poczuj magiczną atmosferę wyjątkowego miasta… Pospaceruj zabytkowymi uliczkami Pragi… Oddaj się wyśmienitej zabawie w licznych gospodach i pubach… Rozsmakuj się w czeskiej piwnej ambrozji… !!
Program ramowy
Dzień 1
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy autokarów.
Przyjazd do Pragi ok. 12-00, następnie zakwaterowanie w hotelu ** z doskonałym połączeniem komunikacją miejską do ścisłego centrum. Przejazd do centrum Pragi i zwiedzanie zabytkowej części miasta z przewodnikiem - ok. 4 godziny. Następnie wejdziemy do Browaru Praskiego, gdzie zwiedzimy browar poznamy tajniki warzenia piwa starą recepturą a na koniec zapraszamy na pokaz U Fleků. Jest to arcydzieło staroczeskiego Muzycznego Folkloru, składa się z sekwencji znanych międzynarodowych i praskich starych pieśni i utworów, humorystyczne skecze i konkurencja picia piwa. Wszystko to wykonywane przez trzech znakomitych śpiewaków, muzyków i cztery znakomite tancerki! Powrót do hotelu. Dla chętnych Czas wolny na wieczorny spacer uliczkami Pragi i szaloną zabawę z degustowaniem piwa w licznych praskich pubach i gospodach.
Powrót do hotelu we własnym zakresie komunikacją miejską. Nocleg.
Dzień 2
Śniadanie. Wykwaterowanie do godziny 10-00. Przejazd do centrum Pragi. Czas wolny - ok. 2h. Około godz. 13-00 wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych/nocnych.

C

przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, DVD, WC, barek)
plan szlaku praskich gospód z mapą połączeń komunikacyjnych dla każdego uczestnika
zakwaterowanie- 1 nocleg w hotelu **
wyżywienie- 1 śniadanie
ubezpieczenie KL, NNW, bagaż
opiekę pilota

D

koszty programowe- 20 €/os (bilet wstępu do Browaru, lokalny przewodnik, opłaty lokalne)

I

dokument tożsamości- paszport lub dowód osobisty
kolejność realizacji programu wyjazdu może ulec zmianie
pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych; wstęp do obiektów nie zawartych w cenie oferty możliwy we własnym zakresie w ramach czasu wolnego

V

https-//www.youtube.com/watch?v=00WyBzYmTpQ
https-//www.youtube.com/watch?v=EzVAMCLYbY0
https-//www.youtube.com/watch?v=THWfybzE28Y

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY