Hotel Na Zamecku

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Kategoria

****

Region

Praga

Położenie

Hotel na Zamecku położony jest w cichej, eleganckiej dzielnicy Pragi, sześć kilometrów od centrum miasta. Stylowy, otoczony zielenią hotel gwarantuje luksusowy wypoczynek.

Na gości czeka 57 nowocześnie urządzonych pokoi o zróżnicowanym standardzie

pokoje jedno lub dwuosobowe, pokoje typu biznes oraz apartamenty. Wszystkie posiadają prywatne łazienki z suszarką do włosów, telewizję kablową, bezpłatny bezprzewodowy Internet, telefon.

Do dyspozycji gości

Restauracja z tarasem, bar, lounge - świetlica gdzie można wypocząć i obejrzeć telewizję, masaż, dostęp do Internetu, siłownia i sauna, parking, sale konferencyjne i centrum biznesowe, sejf.

CENA ZAWIERA

nocleg ze śniadaniem

CENA NIE ZAWIERA

transportu, wydatków własnych

UWAGI

1. Możliwość wynajęcia przewodnika - na zapytanie
2. Możliwość dłuższych pobytów - indywidualna kalkulacja na zapytanie

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY