Hotel Kampa Garden

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

M

PRAGA

O

położony w centrum miasta, w okolicach Mostu Karola (ok. 100 m), ok. 800 m od Zamku Królewskiego, ok. 850 m do rynku Starego Miasta, 450 m od dolnej stacji kolejki na Petrin. Do dyspozycji gości przyjemna jadalnia, bar na recepcji, dostęp do Internetu wi-fi.

Z

Pokoje przestronne, z łazienkami, TV SAT, telefonem, minibarem, sejfem, niektóre z możliwością dostawki, możliwość dopłaty do pokoju deLuxe oraz rodzinnych apartamentów (na zapytanie).

W

Śniadania

W

ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w Signal Iduna. Możliwość wykupienia kosztów rezygnacji (KR) - 3% ceny imprezy.

I

Taksa klimatyczna w cenie. Dzieci do 2 lat bez świadczeń - GRATIS. Możliwość wykupienia pakietów pobytowych. Pobyt świąteczny bez wigilii, a sylwestrowy bez balu.

O

PRAGA - stolica Czech, siedziba władz czeskich, miasto będące ważnym węzłem komunikacyjnym Europy (port śródlądowy na Veltavie, lotniczy port międzynarodowy), ważny ośrodek przemysłowy oraz kulturalno-oświatowy w Europie. Praga słynie z zabytków takich jak: zamek na Hradczanach z katedrą Św. Vita., Złota Uliczka, praska Loreta, Mala Strana - dzielnica bogatych kupców niemieckich, Josefov - zabytkowa dzielnica żydowska, Rynek Starego Miasta z Ratuszem (zegar astronomiczny), Uniwersytet Karola, Wieża Prochowa, Pl. Wacława - będący centralnym punktem miasta.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY