Hotel Harmony

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Region

Praga

Opis hotelu

Hotel zlokalizowany jest w samym centrum Pragi, w odległosci kilkuset metrów od Placu Wacława, rynku Starego Miasta, Bramy Prochowej oraz słynnego Traktu Królewskiego. Jest to idealne miejsce do rozpoczęcia zwiedzania miasta. Dookoła miesci się wiele restauracji, pubów i miejsc godnych odwiedzenia. W pobliżu znajduje się stacja metra i przystanek tramwajowy. Śródmiejska lokalizacja pozwala zwiedzić historyczne centrum metropolii bez koniecznosci korzystania z komunikacji miejskiej. Hotel oferuje wygodne, komfortowe pokoje wewnątrz stylowego budynku łączącego elementy klasyczne i nowoczesne. Dzięki atrakcyjnemu położeniu stanowi dogodne miejsce pobytu zarówno dla gosci odwiedzających miasto w celach biznesowych, rodzin, jak i grup przyjaciół.

LOKALIZACJA

w centrum, w centrum miasta, w pobliżu głównej ulicy, przystanek komunikacji publicznej przy hotelu.

WYżYWIENIE

sniadania w formie bufetu, możliwosć dopłaty do obiadokolacji.

Parametry hotelu

Kategoria oficjalna:***
Kategoria Ecco Holiday:
Pokoje:3 Udogodnienia:3

liczba pokoi

60 restauracje: 1 bary: 1 windy: 1 pralnia/czyszczenie chemiczne (płatne) internet bezprzewodowy recepcja 24h parking (płatny) dozwolone zwierzęta centrum konferencyjne (płatne).

Opis pokoi

telewizja telewizja satelitarna (płatna) mini bar (płatny) telefon (płatny) suszarka do włosów łazienka z prysznicem.

http

//www.hotelharmonypraha.com

Standard

3

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY