Hotel Dalimil

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Region

Praga

Opis hotelu

Nowoczesny, 3-gwiazdkowy Hotel Dalimil miesci się w zabytkowym XIX-wiecznym budynku. Położony jest w centrum Pragi, w spokojnej dzielnicy Zizkov, kilka minut drogi od historycznego centrum Starego Miasta. Niedaleko hotelu znajduje się również centralny dworzec kolejowy. Każdy pokój oferuje gustowne wnętrze, udekorowane oryginalnymi obrazami, bądź kopiami obrazów słynnych malarzy. W sąsiedztwie hotelu znajduje się plac, na którym można podziwiać pomnik Jaroslava Haska, związanego bardzo z tą częscią Pragi - twórcy słynnej powiesci "Przygody dzielnego wojaka Szwejka".

DODATKOWE INFORMACJE


Istnieje możliwosć korzystania z telefonu, faxu i ksera w recepcji hotelowej (za opłatą).

LOKALIZACJA

w pobliżu centrum miasta, w pobliżu centrum miasta.

WYżYWIENIE

sniadania w formie bufetu, możliwosć dopłaty do obiadokolacji.

Parametry hotelu

Kategoria oficjalna:***
Kategoria Ecco Holiday:
Pokoje:3 Udogodnienia:3

liczba pokoi

53 windy: 1 pralnia/czyszczenie chemiczne (płatne) internet (płatny) recepcja 24h parking (płatny) udogodnienia dla niepełnosprawnych centrum konferencyjne (płatne).

Opis pokoi

telewizja telewizja satelitarna (płatna) telefon (płatny) łazienka.

http

//www.dalimilhotelprague.com/

Standard

3

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY