Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Vyhlídka

Czechy, Karkonosze, Jańskie Łaźnie

Więcej o hotelu

od 684 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 105 674

Kraj

CZECHY

Opis

Vyhlidka to kameralny, rodzinny hotel, który charakteryzuje ciepła atmosfera uprzyjemniająca pobyt oraz wspomagającą wypoczynek strefa wellness. Malownicza okolica hotelu zamienia się w raj dla narciarstwa zjazdowego i biegowego w sercu Karkonoszy. Zaledwie 50 metrów dzieli hotel od kolejki linowej.
Hotel Vyhlidka oferuje przytulne pokoje dwuosobowe z łóżkiem małżeńskim i możliwością dostawki. Pokoje wyposażone są w sejf, czajnik wraz z kawą i herbatą, TV oraz dostęp do bezpłatnej sieci Wi-Fi. W łazienkach znajdują się kapcie i szlafroki, suszarka do włosów oraz kosmetyki wysokiej jakości. Wybrane pokoje posiadają balkon z widokiem na miejscowość lub góry.
Restauracja Vyhlidka w przytulnych, współczesnych wnętrzach serwuje nowoczesne dania kuchni francuskiej i międzynarodowej przygotowane z najwyższej jakości lokalnych składników. Posiłki są smaczne i urozmaicone, a śniadania obfite. Latem pojemność restauracji powiększa się o słoneczny taras, na którym można przyjemnie spędzić czas przy dobrym jedzeniu i piciu do samego wieczora.
Solidny wypoczynek to nieodłączny element udanych aktywnych wakacji. Hotel Vyhlidka oferuje kilka sposobów na relaks ciała i umysłu - wewnętrzny basen, prywatną saunę oraz przytulny gabinet masażu. Sala basenowa, w której mieści się także jacuzzi, posiada panoramiczne okna, zapewniające niezwykłe doznania. Można korzystać również z wygodnych leżaków i orzeźwiających napojów.
Miłośnicy białego szaleństwa swój sprzęt mogą przechowywać w narciarni - przygotowano podgrzewane miejsca na buty oraz stojaki na narty i deski snowboardowe.

Lokalizacja

Hotel znajduje się u stóp Czarnej Góry, w Jańskich Łaźniach - miejscowości uzdrowiskowej we wschodnich Karkonoszach, 130 km na południowy zachód od Wrocławia.

Dojazdu samochodem

W tę część Czech można dojechać drogą krajową nr 5, od strony Wrocławia czy Legnicy, przez Lubawkę. Po czeskiej stronie należy dojechać do miejscowości Bernartice i w niej odbić w prawo ku górom - do celu pozostaje niespełna 25 km lokalną drogą. Hotel Vyhlidka zlokalizowany jest w zachodniej części miejscowości Jańskie Łaźnie, nieopodal kolejki linowej na Czarną Górę.
Odległość od Warszawy - 490 km, Krakowa - 380 km, Wrocławia - 130 km.

Dojazd pociągiem i autobusem

Jańskie Łaźnie są połączone komunikacją autobusową m.in. z Wrocławiem, Warszawą, Poznaniem, Szklarską Porębą.

Atrakcje

Jańskie Łaźnie to miejscowość uzdrowiskowa w czeskich Karkonoszach - atrakcyjna zarówno latem, jak i zimą. Według legendy źródła termalne zostały odkryte już ponad tysiąc lat temu przez rycerza Jana - stąd nazwa miejscowości. Założycielem nowożytnego kurortu był natomiast Jan Adolf Schwarzenberg, który w 2. połowie XVII wieku wybudował sześć budynków zdrojowych. Wraz z początkiem XX wieku uzdrowisko było modernizowane, a w lutym 1925 roku odbyły się tutaj pierwsze w historii mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym, w których medalami uhonorowano reprezentantów Czechosłowacji, Norwegii i Szwajcarii.
Współczesna rozbudowa centrum uzdrowiska rozpoczęła się w latach 80. i trwa do dziś. W lipcu 2017 roku w miejscowości otwarto "ścieżkę w koronach drzew". Jańskie Łaźnie jako ośrodek sportów zimowych są w fazie dynamicznego rozwoju. Łącznie w kurorcie działa 12 wyciągów, w tym 1 kolej gondolowa i 9 orczyków. Przygotowano 18 tras narciarskich o różnych stopniach trudności - od łatwych po bardzo trudne.
Co robić tutaj latem?-
Jeździć na rowerze - w okolicy przygotowano prawie 70 km tras rowerowych z widokami na grzbiety Karkonoszy i najwyższą górę Republiki Czeskiej. Nabranie wysokości cyklistom ułatwiają kolejka linowa i wyciągi krzesełkowe
-
Wędrować po górach - Wschodnie Karkonosze pełne są pięknych miejsc i widoków, które rozpościerają się przed górskimi piechurami. Grzbiet Czarnej Góry to wdzięczny cel spaceru, a na Hnedym vrchu (Brązowym wzgórzu) znajduje się wieża widokowa - najwyższa wieża w Karkonoszach. Warto także wybrać się na poszukiwanie Modrych kamieni - kwarcowych formacji skalnych
-
Przejść po ścieżce w koronach drzew - oryginalnej wieży widokowej, ciągnącej się na długości 1511 metrów i sięgającej 45 metrów wysokości, dzięki której podziwiać można wyjątkowość karkonoskiej przyrody i piękno tutejszego lasu. Atrakcją jest także podziemna ekspozycja interaktywna, przenosząca do świata korzeni drzew
-
Odwiedzić Kolumnadę SPA - secesyjną kolumnadę w centrum uzdrowiska, zbudowaną w 1904 roku przez Johanna Blascheka z Trutnova, według projektu wiedeńskiego architekta Branga
- Wsłuchać się w szum Czarnogórskiego Wodospadu - za sprawą krótkiej i łatwej wycieczki pieszej cała rodzina może cieszyć się urokiem górskiego potoku. Żółty szlak prowadzi najpierw wzdłuż mniejszych kaskad, a na końcu trasy do największego wodospadu o wysokości 4 metrów. Odległość od Hotelu Vyhlidka wynosi 2 km.

Cena zawiera

- Codzienne śniadania
- Codzienne obiadokolacje
- Możliwość korzystania z kompleksu basenowego (zgodnie z dostępnością)
- Godzinny seans w prywatnej saunie
- Butelka prosecco
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Cena nie zawiera

- Parking
- Pozostałe usługi hotelu

Pokój 2-osobowy double

Przytulny pokój z komfortowo wyposażoną łazienką, wifi, TV, sejfem. 22 m2

Oferta

HB, Oferta bezzwrotna (P2D-B2, 13122)

Informacje o hotelu

 • Odległość od stoku narciarskiego 150 m
 • TV tak
 • Fitness tak
 • Zwierzęta dozwolone tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Wifi tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 6 °C temperatura w nocy -2 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro -1 °C temperatura w nocy -5 °C

 • Ndz 0 °C temperatura w nocy -4 °C

 • Pon 4 °C temperatura w nocy 0 °C

 • Wt 5 °C temperatura w nocy 1 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień